Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar samsun da gökhan hoca var önce yıldız nameye bakıyor sonra sana seni anlatıyor
gecenlerde biz gittik yok böle bişe gideni geri getiriyor maddi sıkıntıları düzeltiyor aile arası ilişkiyi düzeltiyor adam acıkcası herşeyi yapıyor ama cok farklı bir tane kağıt verip göndermiyor cok ilgili bence hiç uğraşmadan onu bir arayın tel,n, paylaşıyorum inşallah kızmaz:)) 0 507 057 55 60

Arkadaşlar samsun da gökhan hoca var önce yıldız nameye bakıyor sonra sana seni anlatıyor
gecenlerde biz gittik yok böle bişe gideni geri getiriyor maddi sıkıntıları düzeltiyor aile arası ilişkiyi düzeltiyor adam acıkcası herşeyi yapıyor ama cok farklı bir tane kağıt verip göndermiyor cok ilgili bence hiç uğraşmadan onu bir arayın tel,n, paylaşıyorum inşallah kızmaz:)) 0 507 057 55 60

Reklamsız devam etsek iyi olur:)) şimdilik ankarada sanırım şule hanım gibi görünüyor.ama onun da boş anını bulmak lazım.yoğun biraz.geçmiş sayfalarda onunla ilgili bana dedikleri çıkmadı diyenler gördüm.sanırım bu fal işi biraz enerji işi.enerjin tuttumu oluyor.bana biri su falı bakmıştı 1,5 yıl evvel dedikleri hiç tutmadı enerji alamadık,hoşlanmadık birbirimizden,.eşinin askerliği ıspartaya çıkıcak dedi şırnak çıktı:)) su falı bir de tutar derler:)))

Bana çok sevdiğim bir arkadaşım kıskançlığından dolayı büyü yaptı ve ben bir sene boyunca aptal gibi dolanıp durdum ailemle birlikte çok araştırdım ve birini buldum kendime sadece koruma yaptırdım 3 aydır üzerimde taşıyorum ve daha yeni yeni kendime gelmeye başladım rahatladım o kişiyle sadece telefonla konuşuyorsun ve sana korumayı gönderiyor telefonunu verim aramak istersen 05358840344

Bu kişi tam olarak kim? sitesi var mı? Hangi konularda yardımcı olabilir ne yapıyor? Diğerlerinden farkı ne? gerçekten faydalı mı?

bugun gırgır cafede deniz diye birisine baktırdım 30 tl çöpe gittiii resmen berbat.

az oncede şule ablaya baktırdım ağladım yine :KK43: çok tatlı bi kadın pozitif enerji verıyor :* mart ayını verdi bakalımm.

Mervecim selam,

Şule'nin numarasını alabilir miyim senden? Çok teşekkür ederim :)

Faldan anlamam ama gökhan hoca var önce yıldıznameye bakıyor ve seni sana anlatıyor adam uçmuş:) benim bildiğim kadarıyla gideni 15 günde getiriyor işlerle ilgili rızık açıyor cocuğu olmayanlara sübyan yapıyor ve her yaptığı tutuyor kuantumlu muska diye geciyormuş onun yaptıkları cok ilginç bende numarası var paylaşıyorum inşallah kızmaz 0 507 057 55 60 umarım yardımcı olur

Faldan anlamam ama gökhan hoca var önce yıldıznameye bakıyor ve seni sana anlatıyor adam uçmuş:) benim bildiğim kadarıyla gideni 15 günde getiriyor işlerle ilgili rızık açıyor cocuğu olmayanlara sübyan yapıyor ve her yaptığı tutuyor kuantumlu muska diye geciyormuş onun yaptıkları cok ilginç bende numarası var paylaşıyorum inşallah kızmaz 0 507 057 55 60 umarım yardımcı olur

Şu şarlatanları engelleyin bir şey yapın admin lütfen..

bende son deneyimimi paylaşayım :KK1:
sakaryada cidan cafe var onun altına bi cafe acmıslar tarot die başak die birisi bakıo sakın gitmeyin derim.:KK20: gittim hiç bi şekilde yogunlaşma falan yok saçmaladı resmen cok genel seyleri söledi sevgilimin olup olmadıgını da bana soruyo

X