Ankara'daki Falcılar

Sekerim, vadesine 3 hafta var, daha bir sey diyemem yani

30 tl olmus sanirsam, yeri Sakarya'da balikcilarin oldugu caddede. Sakarya metro duragindan cikarsan soldaki ilk cadde 4-5. bina, eylul kafede bakiyor.

ay gitsem mi bilemedim. yarın yiğite mi gidiyorsunu bi de, onun hakkında ne deniyor ki?

yok canım kötü bi deste değil, daha gerçekçi diyelim sert bi uslubu var bence tarota göre, sen kötü nefisli birilerine baktırma, ben seviyorum desteyi,
nazar değdirme şekerim sana da çıkar elbet fallar kendini rahat bırak, okuyorum burdan kötü şeyler gelmiş başına unut demek çok zordur diyemem zaten sana ama geride bırak, senin kocaman denizinde büyük bi anlamı varken küçüçük deniz kabuğu olsun o,
eminim yeni birileri olucaktır hayatında fallara böyle baktır yeni biri var mı die? eskileri sorgulamak acıdan başka bişey getirmiyo 2 tane eskittim böle fal batağına düşme sebebim zaten biliyosun

ilk önce bende zamanında çok falcılara gidip bol paralar harcıyan sonradan bunların palavracı olduğunu geç anlayan birisi olarak falcılara artık gitmiyorum ve inanın bütün işlerim iyi ve düzene girdi arada sırada bu siteye girip kendi deneyimlerimi anlatıp kişileri uyarmaya çalışıyorum falcılara gitmeyiniz diyerek umarım bu saatten sonra dikkate alınırız.şimdi ise kızılaya yada başka bir yere gittiğimde falcılara verdiğim parayı kıyafete gezmelere veriyorum inanın param bereketlendi aklıma eskiden falcılara gittiğim geldikçe allah beni affetsin diyorum allaha değilde faldan medet umduğum için inşallah arkadaşlarda en kısa zamanda onlarda bu yanlıştan dönerler inşallah fal bakanlarda fal bakmaktan ve bu boş işlerden vazgeçerler allah ıslah etsin hepsini...... bence fal cafeler kapatılmalıdır. bu benim kendi fikrimdir katılır yada katılmazsınız sadece saygı duyarım.

Son düzenleme:
bende bugün turuncu cafedeki oğuza gittim.anı çok iyi biliyor gelecek çıkarmı bilemem tabi ama isabetli yorumları vardı.daha önce giden oldumu acaba?

ayrıcaa ankaradaki tüm falcıları tanıyorum..

hepsine gittim..
tunalıdakileri, bahçel,dekileri, kzıılaydakileriii..

hepsi eski sevgilim için döncek dediler ama dönmedi:)))))))))))9

2 senedir kızılay ve bahçelideki falcıları dolaştım. Ebru, Cahide, Süheyla, Kadriye, Figen, Mihriye, Aslı, Helin, Serap, Suzan, Sevilay, Yıldız, Eylül vs. Bazılarına birkaç kez gittim. Ne hikmetse çoğu geçmişimi bildi gelecekle ilgili bazı şeyleri doğru çıktı. Figene birkaç kez gittim ezan benim şahidim deyip doğru söylediğini ispatlar gibi bana atmalarda bulundu. Hepsi sevdiğin boşanacak sen ununla evleneceksin dediler, tarih bile verenler çok oldu ve beni 2 sene oyaladılar.
Falcılar insana terapi gibi geliyor o an rahatlıyorsunuz ama sonuca baktığınızda elinizde bir şey yok.
Sizlere yardımcı olmak için yazıyorum zor günler geçirdim. Bir arkadaşım medyum Ahmetin ona çok yardımcı olduğunu söyledi ve ben onu aradım. Sonuç olarak sevdiğim adam eşinden iki hafta önce boşandı ve haziran ayında onunla evleneceğim.
Sizlerin de biran önce sevdiğinize kavuşmanızı dilerim.

katılıyorum, bence de kapatılmalı yoksa benim kurtulacağım yok bu bağımlılıktan..

bu ahmet hangi ahmet acaba ve yeri neresi canım.bildiğim bitane var ama omu bilemıyorum

bu ahmet hangi ahmet acaba ve yeri neresi canım.bildiğim bitane var ama omu bilemıyorum

Ben artık Ahmet Abi diyorum ona kendisini hiç görmedim ankara dışında yaşıyor sürekli telefonla görüşüyorum bana telefonla yardımcı oldu yapmam gerekenleri telefonla söyledi

Yigitimiz ve Ahmetimiz eksikti onlarda geldi kadro tamamlandi.

Falı geçtik artık özel işlem yahu açıkça söyleseler büyü yapan hacı hocalarımız... Bizi burada umutsuz kadınlar sürüsü olarak gördüklerinden olsa gerek elbet biri düşer diyorlar. Yahu zevk için stres atmak için karar alamadığı zamanlarda da fal baktıramaz mı kimse.fala inanma falsız da kalma ama büyü dinden imandan çıkarır insanı Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.

bende bugün turuncu cafedeki oğuza gittim.anı çok iyi biliyor gelecek çıkarmı bilemem tabi ama isabetli yorumları vardı.daha önce giden oldumu acaba?

ben gitmişitm oguza ama cok oluyo kişilk analizi fln ama kısa zamanı bence tutturyor ama aralıkda demişti bi kaza yasıycksın Allah koruduki yaşamadım yani çıkmamış olması iyi

Kesinlikle katiliyorum sana tatlimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…