Ankara'daki Falcılar

İlahi yaaa akşam akşam güldürdün özellikle şu doğalgaz faturası kısmı :)))))))))) ya millet her duyduğunuza niye gidiyosunuz ki hem sürekli fal baktırınca çıkmıyor ki biraz mola vermek lazım :)

yani ben de çok gülüyorum halime:)) ama insan böyle bir dönemde olunca baktırıyor malesef.inş bi gün hiç baktırmıcam Allah affetsin

Haddim olmayarak bu fal konusunda birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Fal camiasını çok iyi biliyorum nasıl bildiğimi sormayın ister falcı deyin bana ister çok fal baktıran. Falcıların kendilerini iyi tanıtmak için kullandıkları bir yöntem vardır güya yabancıdırlar suriyeli iranlı gibi yada cinleri vardır tabiki hepsi palavra :) Öncelikle gaybı Allahtan başkası asla bilemez cinleri bile olsa bilemez geçmişinizi söylerler geleceği bilemezler kimi iyi sallar onun adı iyi falcı olur kimi sallayamaz adı kötü falcı olur. Başka bir taktikte sende nazar var gel kurşun dökelim sende büyü var gel bozalım derler tabi tüm bunlarıda bedava yapmazlar. Okudum bazı yazılarınız kimi falcı bazılarınıza iyi sallamış dedikleri çıkmış bazılarınıza enerjisi tükendiği için sallayamamış söyledikleri çıkmamış yani bazılarına iyi gelen falcı bazılarına kötü gelmiş ha araya reklam koyanlar bile olmuş amanda şöyle iyi böyle iyi mutlaka gidin bu falcıya gibi falan :) hepsinin taktiği aynıdır senden iyi enerji alırlarsa çok iyi sallarlar iyi enerjinin diğer adıda paradır sende parayı hissederlerse birde korkmuşsan söylediklerinden aman gel sende büyü var şu kadar paraya çözerim derler :) yapmayın Allah aşkına ya aklınızı başınıza toplayın bizler çaresiz değiliz yine çare biziz psikoloğa gitmeyen ruhsal rahatsızlıkları olanlar bile falcı falcı geziyorlar zor kazanıp kolayca umut tacirlerine paralarınız vermeyin ya yazıktır günahtır yapmayın. İtiraf ediyorum bende fal bakıyorum sizlere umut verip iyi sallayıp paranızı alıp evime ekmek götürmekten başka birşey değil bu fal olayı. Arz talep meselesi sizler bu kadar arz ederseniz bizim gibi falcılar ve bizim gibi olmayan büyü sihir işi ile uğraşan bir sürü falcı türeyecek ve türüyorda. Çaresiz değilsiniz aslında çarede geleceğe yön vermekte sizin elinizde falcılar sizin kaderinizi değiştiremezler Kötü enerji taşıyan haset fesat paragöz bir falcı kendinde bulunan o kötü enerji ile kaderinizi çok kötü bir şekilde değiştirebilir maddi manevi yıpratır psikolojinizide bozabilirler bunu unutmayın. sevgilerimle...

ankara basligimiz durgunlasmis kizlar :) bu baslikta 7/24 nobetci uye yok anlasilan.
herneyse nisan 200 yapmis ona hayatta gidilmez artik cafelerde de adam gibi bakan yok eylul cafe mustafadan bahsedilmis ama ilk fali tutmadi ikincide de olumsuz konustu sohbet gibiydi zaten o havasinda olmali his meselesi sanirim... bizim topicten istanbul yigite baktiran var mi bir de onu sorayim.ovulmus baya bi ne diyorsunuz?

bakırköy yiğit ise ben gitmiştim. istanbul'da yaşadığım dönem. randevusuz gitmeyin onu diyebilirim cok sırası oluyor.

kısa bakıyor belki kişi başı 5-10 dakika.

isim biliyor. aklından geçirdiğin sayıyı biliyor. bunlar ilginç detaylar.

sevgilinizin ismini kesin bi söylüyor yani.

bayram sonu işe gireceksin demişti, girmiştim.
sevgilinle evleneceksin demişti, öyle devam ediyoruz evlilik yok hala.
eski sevgilin seni arayacak demişti, haber alacaksın demişti. baya bi haber aldım.

sanki düz şeyler ama %80 diyorum bilmiş.
hele iş olayı çok kilitti, haber bile yoktu, bayram sonu görüşmeye çağırdılar, ikinci gün işe başladım.

ki normalde falcılara aşk için gidilir, adam benim iş için gittiğimi direkt anlamıştı.

bakırköy yiğit ise ben gitmiştim. istanbul'da yaşadığım dönem. randevusuz gitmeyin onu diyebilirim cok sırası oluyor.

kısa bakıyor belki kişi başı 5-10 dakika.

isim biliyor. aklından geçirdiğin sayıyı biliyor. bunlar ilginç detaylar.

sevgilinizin ismini kesin bi söylüyor yani.

bayram sonu işe gireceksin demişti, girmiştim.
sevgilinle evleneceksin demişti, öyle devam ediyoruz evlilik yok hala.
eski sevgilin seni arayacak demişti, haber alacaksın demişti. baya bi haber aldım.

sanki düz şeyler ama %80 diyorum bilmiş.
hele iş olayı çok kilitti, haber bile yoktu, bayram sonu görüşmeye çağırdılar, ikinci gün işe başladım.

ki normalde falcılara aşk için gidilir, adam benim iş için gittiğimi direkt anlamıştı.

Canım, sana mesaj atıyorum..bi bakabilir misin ?

arkadaşım gıtmıs daha once :) pek beğenmemiş yanı ozmanlar soyledıklerı cıkmamıs.

bilmiyorum mustafa abi gözüne kestirdiğine fal bakıyo gibi geliyo şimdi burda herkes kzııcak köpürücek bişeyler söylüycek, bu ilk yazdığım cümle için lütfen yorum yapmayın görmezden gelicem çünkü herkes her insana aynı davranmıyor çünkü
daha önceki yorumlarımda da söyledim 6 kişi vardı önümde benden önce hepsine 5 dk da bakıp gönderdi süre tuttum gerçekten bi kişiye 5 dk da baktı, bana öle bakmıyo öğüt veriyo hatta dertleşiyo, sana kesin şu bu olucak demiyo bi kere falına başlarken söyler bunlar tahmin die, çıkmadığı şeylerde oldu söylediklerinden ama sonrasında ben ona çıkmadı demeden geçen geldiğinde böle demiştim sana dedi o zamanki ruh halin böyle bişeyi duymaya ihtiyacın vardı dedi, yani ben ara ara giderim insanların adlarını harfine kadar söylüyo çoğunu yaşıyorum, beğeniyorum sizin kararınız gidersiniz gitmezsiniz arkadaşınıza çıkmamış bi başkasına çıkmış beni ilgilendirmez, ben memnunum
hani ankarada falcı yok die bas bas yayın yapanlara sözüm bende fal bakabiliyorum, meraktan eş dost arasında işte gelecek değişir hele kahve tarot kartlar öngörü verir sadece, sana şunu bunu yapıcaksın demez böyle yaparsan şu bu böyle olur der, sen o denilen şeyin tam tersini yaparsan fal değişir , bu hafta baktığın fal haftaya tutmayabilir, ama sizlerin nasıl bişey istediğinizi çözemedim, bazılarına istemedikleri şeyleri söyleyince fal tutmuyo diyo, kötü bu falcı diyo

mustafaya ilk gittiğimde birine çok aşıktım, çocu kötüledi bundan bi halt olmaz şöle böle bi sürü şey anlattı biriyle ilşkisi var dedi, bana yeni biriyle tanışıcağımı ve onu unutturucağını söyledi 1-2 ay içersinde dediklerinin hepsini yaşadım gerçekten eskisinin hayatında bi kız vardı, yeni biri geldi tam da tarif ettiği gibi, gerçi hoş o yenisinide elimde tutamadım eskisinden dolayı ama , hatalarımı çok geç anladım napalım zararın neresinden dönersek kar kardır, okulla ilgili olsun iş hayatımla ilgili olsun öngörülerinin çoğunu yaşadım

mustafa dışında neslihan abla var ondan da çok memnunum, sude kafe de bir nuran var 2 keredir dediklerini yaşıyorum genel olarak, son zamanlarda, bir de rezzan ablaya netten fal gönderiyorum

uzun zamandır fal baktırmak istiyorum ihtiyacım var tam gidicem diyorum burayı okuyorum vazgeciyorum:KK1::KK1::KK1:

inş ii bi falcıya denkl geliriz :KK1:

saol canım :KK70: yeni başladım ama desteye 1 ay anca olmuştur :)
falalem de julide sezeri denedin mi canım dün fal baktırdım güzel yorumlamış bakalım nası olucak

Dun gece 2 kisi vardi, biri bendim sekerim digeri sen miydin :KK34:

Ben begenmedim, bence mantik yurutmus. Hissiyattan cok, duruma genel mantikla bakmis, ne bana ozel, ne adamla ilgili ozel bir detay vardi, bana hayat tecrubesiyle yorum yapmis gibi geldi. Venusamber beni soke etmisti mesela, sok olmadim burda, bence vasatti.

Dun gece 2 kisi vardi, biri bendim sekerim digeri sen miydin :KK34:

Ben begenmedim, bence mantik yurutmus. Hissiyattan cok, duruma genel mantikla bakmis, ne bana ozel, ne adamla ilgili ozel bir detay vardi, bana hayat tecrubesiyle yorum yapmis gibi geldi. Venusamber beni soke etmisti mesela, sok olmadim burda, bence vasatti.

hahah evet diğeri bendim :KK70: tutarlı yorumları da var bakalım çıkarsa söylerim zaten
venusamber kimo nerde bakıyor canım

off hiç doğru düzgün falcı yok mu şu koca şehirde yahu :/ çok zor durumdayım bu ara bi fal iyi giderdi ama paramın boşa gitmesinden bıktım artık

saol canım :KK70: yeni başladım ama desteye 1 ay anca olmuştur :)
falalem de julide sezeri denedin mi canım dün fal baktırdım güzel yorumlamış bakalım nası olucak

gizzz cim sana fallar baya cikiyo gördügüm kasariyla demek ki bu enerji denen sey hakkaten var.senin olay benimkiyle benzerdi diye hatirliyorum bende durum boyut degistirdi cogu fal patladi. mustafa bana da yarim saat falan bakiyo ama iste en son dertlesmeye dönmustu olay.
bende de melek öz biliyor seviyorum onu herkes nesibe de nesibe diyor ama nesibenin farki ne cozemedim ben.rezzan abla da rahatlatiyor ama cikmadi dedikleri.
katina olumsuz bir deste degil mi ? onu baktirmaya korkuyorum acikcasi

kızlar peki online fal baktıran var mı? binnaz abla diye bi site gördüm çok şaşırdım, bir sürü de falcısı var. fikri olan?

X