Ankara'daki Falcılar

bak bana bugune kadar cıkan falcıları yazıyım ama ınankı hepsı kayıp bundan 2 sene oncesınde cıdan cafede cıgdem vardı onun falı cok ıyıydı bana gore ama tasındı ankaradan
taynat kafede bırgul vardı fal bakmayı bırakmıs bırakmadıysa nerde oldugunu bılmıyorum
gene cıdan kafede ezgı vardı ama oda bıraktı fal bakmıyomus artık
bırde en son bahcelıde gokmen brothersta bakan nuranın falı dolaylıda olsa cıktı bana yanı soyle soylıyım soyledıklerını ben dııl eskı sevgılım yasadı o yuzden belkı ona gıdılebılır ama bunlarında begenmeyenı cok burda o yuzden net suna gıdın bunu deneyın dıyemem zaten kımsede dememelı bence fal ısı gercekten enerjı işi nasıl her ilaç herkese ıyı gelmıyosa her falcıda hem herkese ıyı gelmez hemde her falcı herseyı bılemez benım gorusum bu o yuzden malesefk su ara onerebılecegım kımse yok:KK43:

doğru diyosun tamamen enerji işi. Ocak ayında istanbul'a gdcm orada bi araştırayım bakalım
anladık ki ankara'da kimseler yok bu işi iyi bilen

doğru diyosun tamamen enerji işi. Ocak ayında istanbul'a gdcm orada bi araştırayım bakalım
anladık ki ankara'da kimseler yok bu işi iyi bilen

ya bence mutlaka var son nufus kac oldu bılmıyorum ama 4 milyonluk sehırde olmaması mumkunmu?bence dııl sadece bız bılmıyoruz ama elbet cıkıcak bırısı

bak bana bugune kadar cıkan falcıları yazıyım ama ınankı hepsı kayıp bundan 2 sene oncesınde cıdan cafede cıgdem vardı onun falı cok ıyıydı bana gore ama tasındı ankaradan
taynat kafede bırgul vardı fal bakmayı bırakmıs bırakmadıysa nerde oldugunu bılmıyorum
bırde en son bahcelıde gokmen brothersta bakan nuranın falı dolaylıda olsa cıktı bana yanı soyle soylıyım soyledıklerını ben dııl eskı sevgılım yasadı o yuzden belkı ona gıdılebılır ama bunlarında begenmeyenı cok burda o yuzden net suna gıdın bunu deneyın dıyemem zaten kımsede dememelı bence fal ısı gercekten enerjı işi nasıl her ilaç herkese ıyı gelmıyosa her falcıda hem herkese ıyı gelmez hemde her falcı herseyı bılemez benım gorusum bu o yuzden malesefk su ara onerebılecegım kımse yok:KK43:

Bahcelıde gokmen brothersta Nuran'a baktırdımm. Kızılaydaki çoğu falcıdan çok daha iyii. dediği çok yeşi yaşadım. Birkere daha gitmeyi düşünüyorum onaa.

bende 2 kere gittim dediği çoğu şeyi yaşadım bahçelideki gökmen brother nuran hanıma
ben eylül kafedeki mustafayı ve sude cafedeki neslihan nı daçok seviyorum onlarında dedikleri çoğu şeyi yaşadım
birde bahçelide süheyla hanım var ama ona çok uzun zamandır gitmiyorum

bende 2 kere gittim dediği çoğu şeyi yaşadım bahçelideki gökmen brother nuran hanıma
ben eylül kafedeki mustafayı ve sude cafedeki neslihan nı daçok seviyorum onlarında dedikleri çoğu şeyi yaşadım

nurana en son nezaman gıttın?fıyatı hala aynımı kı acaba?bıde katına baktırdınmı ona ya sence nasıl bakıyo katınaya?

ben mustafanın dedıgı herseyı yasadım saatı saatıne . surekli gidiyordum ama erkek arkdsm yasak koydgu için gitmiyorum. fakat her dediği çıkıyordu .

kizlar nolur yapmayin etmeyin.sunu dusunun cok biliyorlarsa neden oralarda parayla fal bakiyorlar oturup sayisalin numaralarina baksinlar hepsi sadece insan sarrafi.falciya giden kadin ask konusunda bir sikinti yasiyodur ya sevgilisi yoktur varsa ne zaman evlenecegini merak ediyodur evliyse aldatip aldatmadigini...kiyafetlerinden ve konusmasindan da asagi yukari ekonomik durumunu anlayip ona gore konusuyorlar...ayrica fark etmeden zaten muhabbet ediliyor onlar da artik kurt olmus kime ne diyecegini cok biliyordur hepsi...yazik gunah paraniza kizmayin bana ama nolur yapmayin..:KK43:(

söyleyince hemen reklam yapılıyo diye yazmaya başlıyolar.
öyle algılanmasını istemiyorum, niyetim o değil
bir kere denedim hemen ağzıma tıkadılar

Canım sen isimlerini söylersen en azından burdan giden vardır o falcılaraa. İstersen özel mesaj atarsan sevinirimm

canım sen isimlerini söylersen en azından burdan giden vardır o falcılaraa. Istersen özel mesaj atarsan sevinirimm

özel msj yazamıyormuşum 50 bildirim lazımmış benimki 23 müş :KK43:( buraya yazmak zorunda kaldm

biri r..... Diye bi kız 10 yıldır giderim bilmediği hiç olmadı
eskiden çok çok iyiydi ama şimdi pek değil
bir de arkadaş olduk falcıyla arkadaş olmak hiç iyi değil
yeni giden birinde çok başarılı oluyo bende ise o kadar değil
sonra çok yere gittim r.....'den artık tatmin olamayınca
ve s.... Diye birini buldum
çok çok çok memnun kaldım iki defa gittim
süperdi ya dediklerini harfi harfine yaşadım da ondan ikinci kere gitme gereği duydum.
şimdi favorim s....

ha birde evim cafede fatos abla var bende onun dedıkleride çıkıyor ve cok mantıklı tatlı biri

fal cafe rukıyemı :// cok kısa bakıyor ve cıkmadı . soner kim nerde

evet o rukiye
aynen dediğin gibi 3 dkk bitiriyo
ama önceden çok farklıydı harikaydı
soneri de tavsiyeyle buldum kendi yeri vardı kızılayda sonra kapattı
şimdi tlf ile haberleşince kızılayda randevu veriyo

fal cafe rukıyemı :// cok kısa bakıyor ve cıkmadı . Soner kim nerde

haaa bi de istanbul'da bi kadın var ondan da çok memnun kalmıştım adı belkız süperdi
fakat pahalı bir de ist. Her zaman gidilmyo
gerçi tlfda da bakıyor ama ne gerek var
ben yüz yüze olmasını tercih ediyorum

evet o rukiye
aynen dediğin gibi 3 dkk bitiriyo
ama önceden çok farklıydı harikaydı
soneri de tavsiyeyle buldum kendi yeri vardı kızılayda sonra kapattı
şimdi tlf ile haberleşince kızılayda randevu veriyo

uc yıl once baktırmstm rukıyeye 4 dk da bıtınce noluyo ya demıstım ama bu ıslerde yenıydım cok onemsememıstım :KK70: gecen aylarda da gausmata baktırmıstık dedıgı hıcbırsey cıkmadı ne yazıkkı ://

uc yıl once baktırmstm rukıyeye 4 dk da bıtınce noluyo ya demıstım ama bu ıslerde yenıydım cok onemsememıstım :d gecen aylarda da gausmata baktırmıstık dedıgı hıcbırsey cıkmadı ne yazıkkı ://

doğru diyosun artık çıkmıyo ne yazık ki
bi de onun dışında müşteriye karşı da alakasız
baktım olmuyo artık bıraktım, memnunuyetim tarihe karıştı

X