Ankara'daki Falcılar

tam bende aynısını yazıyodum sımdı bende ulamasamadım bı turlu ya kapalı yada mesgul calıyo numara yanlısmı acaba?

Kızlar yenilikleri kaçırmışım :KK43:( Yeni bir falcı mı bulduk??? Batıkentte suya mı bakıyor gidenlerden yorum alalım lütfen ve galiba teli cvp vermiyor.

Kızlar yenilikleri kaçırmışım :KK43:( Yeni bir falcı mı bulduk??? Batıkentte suya mı bakıyor gidenlerden yorum alalım lütfen ve galiba teli cvp vermiyor.

daha gıden olmadı ben bugun arayıp bılgı aldım kahve tarot kursun dokme ve yıldızname bakıyorum dedı ayrıca batıkentte dıılmıs bu aralar kolej tarafındaymıs paragoz bı bayan gıbıde gelmedı bana:KK51:

Bence yine iyi hepsinin 50 olması kızılayda sadece suya 100e bakan yerler var.
Çok merak ettim bu bayanı :)
Umarım oda diğerleri gibi dolandırıcı değildir.

Bence yine iyi hepsinin 50 olması kızılayda sadece suya 100e bakan yerler var.
Çok merak ettim bu bayanı :)
Umarım oda diğerleri gibi dolandırıcı değildir.

valla bılmıyorum artık sen arkadasından su batıkentte bakan kısının bılgılerını alamadın dımı hala?

Ben ulaştım ve gittim, evet kolejde.. Nasıl diye soracak olursanız; açıkçası ağzımı açık bırakmadı, biraz genel kaldı çok ayrıntı vermedi.. Hani şu insanla bir şey olur mu olmaz mı gibi bir sorunuz varsa gidilebilir ama ayrıntı merak ediyorsanız bir kez daha düşünün:) bir de evet paracı değil, iyi bir kadın.. ben tarot ve kahve baktırdım belki suya baktırmak daha iyi olabilir gibi düşündüm sonra, bir daha gidersem suyu denerim.. söylediği şeyler için de 3 vakit var, bakalım...

Herkesin içinde mi bakıyor acaba :S yoksa özel bir yeri var mı
Kalabalık mıydı peki :S
Birde son olarak sizce o paraya değer mi öğrenciyim daha fazla para kaptırmak istemiyorum falcılara

Herkesin içinde mi bakıyor acaba :S yoksa özel bir yeri var mı
Kalabalık mıydı peki :S
Birde son olarak sizce o paraya değer mi öğrenciyim daha fazla para kaptırmak istemiyorum falcılara

yok evde bakıyor, kimse yoktu.. değip değmemesi konusu işte dediğim gibi beklentinize bağlı..

kizlar tekrar tekrar nisan muhabbeti acmak istemem ancak artik benimle ilgili seyler netlestigi icin yazabiliyorum yeni haberlerini aldikca fallar da tek tek gun isigina cikiyor kadin ilk falinda aralik sonunda hersey netlesecek demis aynen oyle oldu iyi kotu ne varsa duyarsin demis evet duydum bir ruyan cikacak demis evet ruyam cikti dedigi tarihte bir de bu adam yuzuk takacak ama ya nisan atacak ya bosanacak eninde sonunda sana aciklayacak demis yuzuk de takti ama gerisi beni ilgilendirmiyo. cikmayan kismi ise malum sahsin eski sevgilisinin hayatinda baskasi var demesine ragmen ikisi nisanlandi yalniz ayni falda arkadaslarinin onlari baristirmaya calistigindan bahsetmisti evet dedigi arkadaslari vesile olmus.beni arayacagini soylemisti o cikmadi ama hep aramayi dusunmus arkadasima dedigi bir iki cumle nisanin bahsettigi cumleler reklam meklam degil yani artik nisanin sevmedigim yanlari da var paraya duskun vs ama olaylarin sonuclanacagi tarihi bilmis gerisi de onemli degil ama gidin diyemem olaylarin akisi falla degismiyor olan oluyor ic sesiniz en iyi fal bence

Ben ulaştım ve gittim, evet kolejde.. Nasıl diye soracak olursanız; açıkçası ağzımı açık bırakmadı, biraz genel kaldı çok ayrıntı vermedi.. Hani şu insanla bir şey olur mu olmaz mı gibi bir sorunuz varsa gidilebilir ama ayrıntı merak ediyorsanız bir kez daha düşünün:) bir de evet paracı değil, iyi bir kadın.. ben tarot ve kahve baktırdım belki suya baktırmak daha iyi olabilir gibi düşündüm sonra, bir daha gidersem suyu denerim.. söylediği şeyler için de 3 vakit var, bakalım...

hayır olamaz ya bende gıdıcektım bak arada kaldım sımdı:26:

kizlar tekrar tekrar nisan muhabbeti acmak istemem ancak artik benimle ilgili seyler netlestigi icin yazabiliyorum yeni haberlerini aldikca fallar da tek tek gun isigina cikiyor kadin ilk falinda aralik sonunda hersey netlesecek demis aynen oyle oldu iyi kotu ne varsa duyarsin demis evet duydum bir ruyan cikacak demis evet ruyam cikti dedigi tarihte bir de bu adam yuzuk takacak ama ya nisan atacak ya bosanacak eninde sonunda sana aciklayacak demis yuzuk de takti ama gerisi beni ilgilendirmiyo. cikmayan kismi ise malum sahsin eski sevgilisinin hayatinda baskasi var demesine ragmen ikisi nisanlandi yalniz ayni falda arkadaslarinin onlari baristirmaya calistigindan bahsetmisti evet dedigi arkadaslari vesile olmus.beni arayacagini soylemisti o cikmadi ama hep aramayi dusunmus arkadasima dedigi bir iki cumle nisanin bahsettigi cumleler reklam meklam degil yani artik nisanin sevmedigim yanlari da var paraya duskun vs ama olaylarin sonuclanacagi tarihi bilmis gerisi de onemli degil ama gidin diyemem olaylarin akisi falla degismiyor olan oluyor ic sesiniz en iyi fal bence

Seni haketmeyen biri icin hiicc uzulme tatlim layigini bulmus...benimki de yemis kazigi kizdan bana geri donmeye calisti benden yedi tokadi simdi cok rahatim layik olduguyla mutluluklar dile gec git...

Artık Nisana Burdan pirim yaptırmayın arkadaşlar yaa. Nisanın fallarınınn çıkmadığı bellii..

bugun kolejde bakan bayana gıttım kızlar beklentınız nedır beklentınızı karsılarmı bılmıyorum ama acıkcası ben begendım tarot kahve baktı kursunda doktu tarota gerek yok ama kahveyı guzel baktı ama tabıkı soyledıklerı daha cıkmadıgı ıcın gıdın veya gıtmeyın dıyemıyorum sadece on bılgı vereyım dedım benım bahsettıgım ebruyada gıttım gecen hafta nısayla ebru ıkısıde bırbırıne cok ama cok yakın seyler soyledıler ama gıtmeyı dusunursenız ebru bıraz daha beklesın derım ben tabı cıkarsa falları burdan yazarım gene:KK3:

X