Ankara'daki Falcılar

Tatliim karsisinda degil hostadan dumduz girdiginde lokman hekim varya iki bina yanında Çıngıllı apartmani var sir Sarayı yazıyor zillerde

Ben gittim once calisiyorsun sen dedi ki calismiyorum sonra 4 kardessin dedi ki 2 kardesim ve en son hastaneyle ilgili bir is dedi ki alakasi yok kisacasi verdigim 10 tl ye acidim

Hadi ya üzüldüm( bende hic o konulara girmedi zaten ben bik bik bik herseyi hemen anlattigim icin yanlis soyleme ihtimali yoktu

Kızlar 1.5 yıl öce, YKM nin arkasındaki sevgi kafede Nur diye bir hanıma baktırmıştım. Şİmdi fark ettim ki dedikleri çıkmış,so gittiğimde kafe kapalıydı. Gören duyan var mı?

Ayy evet ben sevgi cafeyi hep görüyorum dandiktir diye hic girmediimm dur gideyimm bariii

Ayy evet ben sevgi cafeyi hep görüyorum dandiktir diye hic girmediimm dur gideyimm bariii

Ben bu Nur a gittiğimde sinirim bozulmuştu ama şimdi beğendiğimi fark ettim. Yalan söyleniyor, boşuna umut vermiyor......bana o zaman herkes bu adam sana gelecek gelecek derken Nur bana bu adamın sana hisleri yok demişti. Kahveye değişik bakıyor, telveyi basbayağı elliyodu

Nasıldı şekerim sana güzel baktı mı, dedikleri çıktı mı? Mithatpaşanın
neresinde, ne zaman gittin?

gecen sene subat ayiydi saglik bakanligina gelmedendi yanlis hatirlamiyorsam netten sevgi cafe kizilay diye ara cikiyor adres felan...kagitlari bulamiyorum bisey diyemem ama degisik bir vakim sekli vardi telveyi aliyor eline felan :) ve uzun bakmisti onu hatirliyorum tekrar gitmek istiyorum aslinda

ne kadar garip ben de gittim Nur'a aynen dediğin gibi telveyi her yere bulaştırarak elini sürerek bakıyor.
hiç ama hiç memnun kalmadım
insan zerre kadar bir şey bilmez mi?
dediğine göre benim birkaç ay önce işimin değişmesi gerekiyodu
ayrıca benim sevgilimden bahsetti uzun uzun ki benim bi sevgilim yoktu
hala da yok

Nur bana ilk baktığında su falı bakmıştı ve baya bilmişti fakat daha sonra baktırdıklarımda hep aynı şeyleri tekrarladı ve çoğu şey havada kaldı. Aslında pozitif iyi bir hanımdır ama fal konusunda vasat maalesef

vallahi ben vasatın da altında buldum. Evet pozitif biri olabilir bu çok iyi
fakat biz onlara bize pozitif tavır sergilesinler diye değil fala iyi baksınlar diye gidiyoruz.
Hem hayatlarımızdaki eksik parçaları tamamlamış olsak biz de gayet pozitif oluruz
benim hatam çok fazla falcıya gitmek oldu

Bazen kendimi sorguluyorum acaba bu kadar çok falcıya gitmese miydim acaba?
Yani gittim de ne oldu?
Aklım karıştı, canım sıkıldı, hayal kırıklığı yaşadım , parama yazık oldu
o bir dolu falcı içinden elbette bilenler de oldu çok az da olsa
bu defa da dedikleri olsun diye beklemeye başladım.
Acaba başka bir yol mu bulmalı?
Bilinçaltımı kusursuz bir şekilde programlamayı öğrensem bu fal alışkanlığımdan kurtulur muyum?

İrem'e gittim ben de. Kahve baktırdım sadece, bildikleri şeyler oldu ama kısaydı. Çok detaya girmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…