Ankara'daki Falcılar

Hadi ya :/
Bu arada batıkentte bir bayan varmış evinde bakıyomuş su falına bi tanıdığım 8 yıldır ona gidiyorum demişti
Kendisinden haber alınca gidip denemeyi planlıyorum :)

Iyi aksamlar!! fal konusunu kapatmistim, ama yine bugun dayanamadim, Karameldeki Leyla hanima gittim, 10liralik baktirmistim, cok kisa surdu, Leyla hanima gidenler yorumlarinizi alabilirmiyim?

Iyi aksamlar!! fal konusunu kapatmistim, ama yine bugun dayanamadim, Karameldeki Leyla hanima gittim, 10liralik baktirmistim, cok kisa surdu, Leyla hanima gidenler yorumlarinizi alabilirmiyim?

bugun eski fallara baktim arada leylaninkini de buldum kisa bakmis ama eski sevgiliye donecegini sonradan dank edecegini bana tekrar ve kesin donus yapacagini soylemis istanbulla baglantisi olacak bu adamin demis cikti sayilir mi bilmiyorum ama evet eski sevgilisine donmus ki bunu diyen belki tek kisi leylaymis bunu anladim onunla nisanlanmis ama ailesi de kendisi de mutsuzmus bana tekrar döner mi bence hayir. yarim tuttu diyelim fala zira artik dönse bile boyle bi adami ben istemem ama o karamel kafe nedir oyle ya igrenc.bide 10 tl ye bi cumle konusmustur leyla oyle degil mi

bugun eski fallara baktim arada leylaninkini de buldum kisa bakmis ama eski sevgiliye donecegini sonradan dank edecegini bana tekrar ve kesin donus yapacagini soylemis istanbulla baglantisi olacak bu adamin demis cikti sayilir mi bilmiyorum ama evet eski sevgilisine donmus ki bunu diyen belki tek kisi leylaymis bunu anladim onunla nisanlanmis ama ailesi de kendisi de mutsuzmus bana tekrar döner mi bence hayir. yarim tuttu diyelim fala zira artik dönse bile boyle bi adami ben istemem ama o karamel kafe nedir oyle ya igrenc.bide 10 tl ye bi cumle konusmustur leyla oyle degil mi

evet cok korkunc bi yer, bir arkadas tavsiye edince gitmistim, bana bi tarihler verdi, ama uzun vadeli, bazi seyler mantikli gibi geldi de, ama cok kisa surdugu icin pek soru da soramadim, tek bir soru sor dedi, ona da karari sen vereceksin dedi, niye bana isim, harf vermiyorsunuz dedim, sen fala inanmiyormussun diyor

Hadi ya :/
Bu arada batıkentte bir bayan varmış evinde bakıyomuş su falına bi tanıdığım 8 yıldır ona gidiyorum demişti
Kendisinden haber alınca gidip denemeyi planlıyorum :)

batıkentte bakan kısıyle ılgılı bızıde bılgılendırırmısın?

evet cok korkunc bi yer, bir arkadas tavsiye edince gitmistim, bana bi tarihler verdi, ama uzun vadeli, bazi seyler mantikli gibi geldi de, ama cok kisa surdugu icin pek soru da soramadim, tek bir soru sor dedi, ona da karari sen vereceksin dedi, niye bana isim, harf vermiyorsunuz dedim, sen fala inanmiyormussun diyor

ya tatlim iste ikiz cocugun olacak deniz kenarinda yasicaksin bilmemne dediyse salla zaten ama bide su var ona gittigim donem uzgun bu oglan demisti evet o donem cok kotuymus sanirim yeni duyuyorum ay bilemiyorum ya online melek "baska bi kiz var onu uzen bi kiz ama" dediginde eski sevgilisine dondugunu dusunmustum zaten artik cani cehenneme diyorum o kizla asla mutlu olamaz ben biliyorum dolayisiyla falciya soracak biseyim de kalmadi artik .

Bu batıkentteki bayanın numarasını bende arıyorum bulduğumda paylaşıcam
30 tlye evinde baktığını biliyorum:) Birde şu sıralar Ankarada olmadığını biliyorum.
Geleceği sadece ve sadece Allah bilir ama umutlanıyor insan işte

ya tatlim iste ikiz cocugun olacak deniz kenarinda yasicaksin bilmemne dediyse salla zaten ama bide su var ona gittigim donem uzgun bu oglan demisti evet o donem cok kotuymus sanirim yeni duyuyorum ay bilemiyorum ya online melek "baska bi kiz var onu uzen bi kiz ama" dediginde eski sevgilisine dondugunu dusunmustum zaten artik cani cehenneme diyorum o kizla asla mutlu olamaz ben biliyorum dolayisiyla falciya soracak biseyim de kalmadi artik .

bu herkese ayni seyi mi soyliyor ya, arkadasimin arkadasina ikiz cocugun olacak demis, bana da deniz yolu dedi, bosuna mi gitti simdi 10 liram :KK43:(

Bazen kendimi sorguluyorum acaba bu kadar çok falcıya gitmese miydim acaba?
Yani gittim de ne oldu?
Aklım karıştı, canım sıkıldı, hayal kırıklığı yaşadım , parama yazık oldu
o bir dolu falcı içinden elbette bilenler de oldu çok az da olsa
bu defa da dedikleri olsun diye beklemeye başladım.
Acaba başka bir yol mu bulmalı?
Bilinçaltımı kusursuz bir şekilde programlamayı öğrensem bu fal alışkanlığımdan kurtulur muyum?

100% katiliyorum canim, ben de suan ayni sekilde dusunuyorum, ben de ayni seyi yasiyorum, aklim karisti benim de gercekten, en iyisi yasayip gorecez. Onceki gittiklerim hep barisirsiniz, evlilik gozukuyor falan dedi, simdi gittiklerim de hayatina baska biri girecek falan... off kafam iyice karisti :KK43: ben de artik dedikleri olacak mi diye bekleyecegim

nelerı bıldı nekadara bakıyo bıraz bılgı verebılırmısınız?bıde yenı uyelık ama hayırlısı:KK28:

aldatıldıgımı ögrendim 30 a bakıyor

ne falı bakıyo pekı? ya reklam dııldır ıns kusura bakma kımseyı boyle ıtham etmeyı sevmıyorum aslında ama burda cok kandırıldık bu sekılde hanı bakım tarzıyla yada baska bıldıgı seylerle alakalı bıraz daha bılgı verırsen sevınırım canım bıde gecmısı falan bılıyomu?

ne falı bakıyo pekı? ya reklam dııldır ıns kusura bakma kımseyı boyle ıtham etmeyı sevmıyorum aslında ama burda cok kandırıldık bu sekılde hanı bakım tarzıyla yada baska bıldıgı seylerle alakalı bıraz daha bılgı verırsen sevınırım canım bıde gecmısı falan bılıyomu?

bende çok kandırıldım,ben kahve tarot baktırdım,kuzenim kurşun döktürdü,söylediklerinin çogu çıktı 3 gündür dünyam yıkıldı

bende çok kandırıldım,ben kahve tarot baktırdım,kuzenim kurşun döktürdü,söylediklerinin çogu çıktı 3 gündür dünyam yıkıldı

ah ah uzulme ya valla aynı durumdayız tam bugun adam akıllı falcı arıyodum dur bakalım bı deneyelım su falıda bakıyomu bılıyomusun? bıde ankara falcıları hakkındakı dıger goruslerınıde alabılırmıyız?

batıkent-beşyüzotuzyedi sekizyüzyirmiiki on otuzdokuz.

Aynı kişiden bi bahsediyoruz acaba? :S
Ay bi bulsam numarayı karşılaştırcam ama arkadaşım devlet sırrı gibi saklıyor sebebini ne bilmiyorum.
biraz daha bilgi veriri misiniz? Nasıldı bildi mi? Geçmişi bilse yeter benim için.

++
Bahsettiğiniz bayanın adı ne acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
X