Ankara'daki Falcılar

aynen iyiydi kısı tarifi falan dogru ama kahve artı sorulu tarota 20 tl verdim on dakıka baktı arkdsm sadece kahve baktrdı 10 tl onun daha uzun surdu . o yuzden lezzet alamadım kısaydı yoksa fena degıl sımdı kendı yerını acmıs tarıf ettıgım yerde gıtmek ısteyen olursa selanık 1 cıcekcılerın oldugu yerde lokman hekımın ıkı bına yanı cıngıllı apartmanı

bana da uzun bakmıştı sana neden kısa bakmış anlamadım.bi kaç kere gidince de baya samimi oluyor.ben memnun kaldım haftaya verdiğin adrese tekrar gidicem

Hayretler içinde kaldım nasıl falcılık bu böyle.Hiç denir mi bana şu geliyor bana bu geliyor diye.Herkes insan ,herkes değerli.İlla bilmem kimin nesi yada üst makamlarda filan mı olmak lazım .Yani böyle kişiler mi doğru insanlara gider.Doğruyu tek onlar mı bilir?Bana göre de tam tersi. öyle kendini havada görenlerin gittiği kimselere asla gitmem ..

Kızılay Konur da Kampüs Cafe var. Oradaki arkadaşı çok tavsiye ederim. Faldan ziyade o kadar güzel konuşuyor ki insanın tüm sıkıntısı gidiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Evet kizlar suan cati kafeden yazıyorum :KK70: yeni birisi gelmis nida diye biri catlak sevimli bi kiz :) tarih vermiyo tarotta tarih söyleyenlere inanmayin yanlis cikar diyo tahmini cok az bisey soyluyor ben begendim valla tarot arti kahve 20 tl ye baktirdim yarim saat sürdü yani iyiydi tavsiye ederim.

Hayretler içinde kaldım nasıl falcılık bu böyle.Hiç denir mi bana şu geliyor bana bu geliyor diye.Herkes insan ,herkes değerli.İlla bilmem kimin nesi yada üst makamlarda filan mı olmak lazım .Yani böyle kişiler mi doğru insanlara gider.Doğruyu tek onlar mı bilir?Bana göre de tam tersi. öyle kendini havada görenlerin gittiği kimselere asla gitmem ..

Onlara da değer verse ifşa etmezdi zaten :KK34: öyle uzak gelecek üzerinden atıp tutmuş kızın resmen evleneceği kişinin nüfus bilgisini vermiş böylesi bir iddia da pes :KK53: asıl anlayamadığım bu falcıya gitmek için sıraya girenler. Arkadaşım bile önce gitmelisin demişti sonra mantıklı bir düşününce kendi de gittiğine pişman. ana yönelik sorularına tam anlamıyla cevap bulamadan gelmiş, geçmişe yönelik tutturdukları ile kızın gözünü boyamış resmen. :KK53:

Kültür bakanlığı danışmanı Çiğdem'i tanıyor musun, Başbakanlık Serkan ... Vs vs bunlar da mı sui zan arkadaşımın önünde listeyi gösterip bak randevu alanlar derken de şu kişi de Çalışma Bakanlığından demesi bunların neresi doğru sence iş ahlakına uyuyor mu??? Arkadaşıma verdiği örnek de çok net sen şimdi gidip beni de söylersin dediğinde yok yeminle bir adamın karısı da metresi de bana geliyordu demesi de mi uydurma... Bunların savunulacak bir tarafı yok bu işte güven en temel unsurdur. Kaç kişi en mahrem sırrını anlatıyor söylenir mi ya bana sakın bunu savunmadın kimse işte o zaman reklam olduğu aşikardır. Ben adamı tanımam bilmem sadece yaptığı konusunda rahatsız oldum. Isteyen gider aklı olan gitmez...

Kusura bakmayında sizin yaptıgınızda Yener den farklı degill. Burdan Tüm foruma kişilerin ismini yayın yapmış oldunuzz Serkan.,Çiğdemmm ......

Kusura bakmayında sizin yaptıgınızda Yener den farklı degill. Burdan Tüm foruma kişilerin ismini yayın yapmış oldunuzz Serkan.,Çiğdemmm ......

Yayan yaymış bir kere adam ifşa ederken sorun değil de ben uyarmak için söylerken mi suç vah vah.. Forumda falcı avukatları türemiş biz ne yapalım bu kişileri mali polise mi bildirelim. ben cep numaraları ve isim soy adlarının yazıldığı listeyi göstermedim kimseye. Kimse bu yapılanı ne savunsun ne çarptırsın hiç birimiz salak değiliz. Belki Kültür Bakanlığındaki Çiğden forumu takip ediyorsa hakkını arar gider Yener'in yakasına yapışır fena mı olur uyarmış oluyoruz sevabına :)

arkadaşlar antalyada bir falcı adam orta yaşlarda bu adam daha doğrusu ne falcı nede tarotcu A'dan Z'ye herşeyi biliyor.bakarken bir boşluğa bakıyor.adamın karşısına oturunca sizide bir ter basıyor.mutlaka deneyin.isteyen arkadaşlara yönlendirme açısından yardımcı olabilirim

Ankaradan nasıl baktırabiliriz?

Selanik 1 lokman hekimin yaninda fal evi ireme gittim ne desem bilemiyorum :KK70: aslinda kadin cok tatli vs vs cokta pahali degil ve dediikleri hep dogru şeylerdi verdigi tarihlerde herkesin dedigiyle ayni .. ama cok kisa bakti o yuzden sinir oldum kisa olmasaydi rahatlikla overdim ama. :KK43:

ya ben geçen baktım hiç fal evi göremedim lokman hekimin karşısında var bi tane dilça kafe die ordaki tonbul bi bayan var veçok kötü atmalı - sallamalı fal bakıyor eğer oraysa kötü biyer
değilse tam olarak adresi ya da telfon numarası verebilirmisin canım

Merhaba,
Ben Asyam kafede Asyaya baktırmıştım.Acaba başka baktıran var mı söyledikleri ne oranda çıkıyor? çok merak ediyorum... :)

Kızlar arkadaşım baya bir huzursuz oldu fal sırasında isim soyad sormalar, bilmem kimi tanıyor musun bana şunun için gelmişti demeler, elindeki randevu defterini açıp göstermeler herkesin isim cep No var... Bu Yener ister misiniz topladığı bilgileri ondan ona satan falcılardan olsun. Arkadaşıma demiş zaten adamın hem karısı hem metresi bana geliyordu diye :KK43: bu işin de bir adabı olmalı uyaralım çevremizdekileri düşmesinler bu tuzaklara.

Sakin gitmeyin bu kisi kimse... Hem soyledikleri dogru mu bakalim! İsimlerin karsindaki tel no lar dogrumu acaba!

Hem niye veriyorki! niye gosteriyor! Cok cirkin, guvenilmez bir insan oldugu ortada, gidilmez bu kimse...

Uzak durun... :KK20:

X