Ankara'daki Falcılar

canım geldi mi fal? 3 kişi kalmış gözüküyo rezzan ablada nasıldı arkadaşın memnun kaldı mı?

selam canımm geldıı fallarr arkadas cok begendı cunku evleneceksın dedıı :)))) bu gazla yaza kadar evlenırr sevgılıısn dogru kısı oldugunu falan soyledıı.tabı durum analızlarıde ıyıı benmde geldıı falım benmkıde bı gun once katına yollamıstım ya paralel cıktııı hayrlısı olsun artık

Üşendim şimdi kahve yapmaya... Haber bekleyeim senden bari.... :18:

ya cok paralel fallar su daha ıyı dıyemdım sımdıiılk katınaya baktrdıgım ıcıcn daha heycanlı olduu ama kahvede ıyıı sen bılırsın hangısını terch edersen artıkın

ya cok paralel fallar su daha ıyı dıyemdım sımdıiılk katınaya baktrdıgım ıcıcn daha heycanlı olduu ama kahvede ıyıı sen bılırsın hangısını terch edersen artıkın
Çook teşekkürler, kahveden başlayabilirim aslında. Vakit de daha erken zaten :))

Kızlarrr, gecikmeden dolayı özür diliyorum...

Neslihan'ın kahvesi 7,5
tarotu 15 ve katinası da 30 tl bu son fiyatlardı ama arttı mı bilmiyorum.

Google a sude tarot yazın çıkıyor zaten. Konur1 Sokak 21/15 Mega İş Hanı, Kızılay Ankara

Bu arada Nesliha'ın en son baktığı katina ve tarot anında çıktı, cuma tarot baktırdım yeni işin hayırlı olsun çok daha iyi olacak dedi akşam 7 de haber geldi pazartesi başlayın diye :))))))))

İlla fala para harcayacağım diyorsanız kesinlikle Neslihan'a gidin... Bir de özge var ama o bu aralar çalışmıyor sanırım kendisinden haber aldığımda onu da bildireceğim.

Keyifli fallar herkese :)))))

canım nihal hanım a ve nesliş e her zaman baktırıyorum ben ve inanılmaz isabetliler çok da memnunum ben sana nesliş in fallarının çıkacağı konusunda garanti verebilirim haşa tövbe Allah bilir ama, yalnız inanarak git ve konsantre olarak seç kartları. Nesliş şimdiye kadar asla yanılmadı, benim ilişkimi Neşliş kurtardı o derece ama nihal hanımın söylediklerini hatırlamıyorum. Rengarenkte fal baktıracaksan Suzan çok iyi ama sadece pazar günleri rengarenk e geliyor. Neşliş e bir daha git bence bak mesela ben ona bir soru sordum 3 kart çektim zaten kartlar cevabı kendi verdi, Neslihan dan şaşma bence canım ))))

ınsallah cıkar canımmmmm
.herseferınde gıdemıyourmm bakalım bıdakıne suzana baktrayım artıkınn.

Aman ne güzel!! meğer Ankara'da bu kadar isabetli biri varmışta, bizim haberimiz yokmuş!!! toplam 4 mesajı olan ve yazdıklarını beğenenerek paslaşanlar olmuş kızlar dikkat!!! ben yönetime bildirdim.

Son düzenleme:

ben neslihana geçen yıl sadace kahve için gitmiştim bikaçkez ama söyledikleri çıkmadı malesef acaba tarotta dahamı iyi anlamadım çünkü kahvesi çıkmadı hiçbirdediği

suzan nasıl birisi acaba fiziksel olarak orta yaşlı sarışın bir bayanmı
bılmıyorum ben orda sarıısn uzuznsaclı genc bı bayan varr yanımızda fal bakıoduu tarıhler fılan verıyodu kendınden emın sekılde nıhal yaslı sayılır gozluklu bı bayann.zaten cok kucuk bı kafee masalar dıpdıbe ben pek begenmedımm falını herkes duyuyor

anladım canım nihal hanımada baktırmıştım iyi gibi geldi ama söylediği tarihler tutmadı bende.senin beğendiğin birisi varmı iyi fal bakan

anladım canım nihal hanımada baktırmıştım iyi gibi geldi ama söylediği tarihler tutmadı bende.senin beğendiğin birisi varmı iyi fal bakan
vallha ben ankarada da yasamıorum ama cook sık sık gelıyorumm . hıc oyle tamam buu cok ıyı dıyebıldıgım kımse yokkk. fal konuusnda adana 1 numaradır
kımı begenıyor kımı begenmıyor onlıne da cok baktrdımm hepsı aynıııı :ÇD

isim ve iletişim bilgisi rica edebilir miyim?

princesss.... princesss.. Bu bir haftayı senin kadar ben de bekledim :26: var mı bir gelişme ? Verecek misin adını falan ? Baktıralım mı ne dersin ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…