Ankara'daki Falcılar

katinayada mı başlamış maşallah:))
ben 4 5 kere kahve baktırdım bugünde yolladım az önce yani:)
rezzan abla bende hep tutarlı fal baktı son 2 falında günü bile aynıydı..bakalım bunda ne dicek aslında baktıralı 10 gün oldu çıkmasını beklemeden yolladım içim sıkılıyo çok fazla çünkü.

cnm bu rezzan abla nerde

rezzan abla bende hep tutarlı fal baktı son 2 falında günü bile aynıydı..bakalım bunda ne dicek aslında baktıralı 10 gün oldu çıkmasını beklemeden yolladım içim sıkılıyo çok fazla çünkü.

evet yenı başlamışş katınaya hatta benım falım 2.ydı ama gercekten basarılıydı canım.hatta ıkı arkadsmda yolladı suan o sıradakılerın 3 u bızız suan bılgısayra basında beklıyoruzz:KK70: bu arada baskası adına baktırılabılırmı sencee? yanı baskası adına adres acıp onun adına kartlar cekme fılan :)))) sansımı cok mu zorluyorum yoksa :p

sıkma canınıı zaten hersey olacagına varıo.. bu aralr falcıların laflarına ınanarak terk etım sevgılımı :)))) hepsı gerı doncek oluyo bıtıyo dedılerr..barısmazsakk yandım :p:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sıkma canınıı zaten hersey olacagına varıo.. bu aralr falcıların laflarına ınanarak terk etım sevgılımı :)))) hepsı gerı doncek oluyo bıtıyo dedılerr..barısmazsakk yandım :p:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hahahah manyaksın:))
canım başkası adına fal olur ya bence niye olmasın sonuçta bilgisayardan kart seçme olayına pek güvenmiyorum falcının bakışına bağlı hissetmeden seçiyosun bence ama bilen biliyo böyle de bir durum var:)
benim falım gelmiiş dinliyim ilk ben yollamıştım akşam kahvesini eheheh

canım başkası adına fal olur ya bence niye olmasın sonuçta bilgisayardan kart seçme olayına pek güvenmiyorum falcının bakışına bağlı hissetmeden seçiyosun bence ama bilen biliyo böyle de bir durum var:)
hızlısın canım :KK70: hadı haylı fallarr dınledıkten sonra anlat bakalım bundan oncekı fallaryla aynımıydıı :KK70: bu arada caktrma ben dun sevgılım adına fal yolladımda:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

eskı sevgılım adına yanı terkettım ya :):18::18::18::KK53::KK53:

Nasıldı fal ben de çok merak ettim :18:

Hemen ben de göndereyim ama katina mı kahve mi göndersem???:KK43:
ben dun katına yolladım cok begendım.bugun kaave yolladım bakalım ıkısısnı karsılastrcam.hergun onlıne zatenn gec satlere kadar ıstersen bekle benmkıde gelsın karsılastryım :KK70: sen bılırsınyada

ben dun katına yolladım cok begendım.bugun kaave yolladım bakalım ıkısısnı karsılastrcam.hergun onlıne zatenn gec satlere kadar ıstersen bekle benmkıde gelsın karsılastryım :KK70: sen bılırsınyada
Üşendim şimdi kahve yapmaya... Haber bekleyeim senden bari.... :18: :KK3:

Üşendim şimdi kahve yapmaya... Haber bekleyeim senden bari.... :18: :KK3:
tamam canım ben falım gelınce yazarım sanaaaa.sımdılk ıyı geceler 7 kısı olmus kahve mesgule almıs kendınıı zaten sen artık yarn aksam 7 gıbı bakatrsın ozman kımse olmuyor pek

X