Ankara'daki Falcılar

cnm bu rezzan abla nerde

evet yenı başlamışş katınaya hatta benım falım 2.ydı ama gercekten basarılıydı canım.hatta ıkı arkadsmda yolladı suan o sıradakılerın 3 u bızız suan bılgısayra basında beklıyoruzz bu arada baskası adına baktırılabılırmı sencee? yanı baskası adına adres acıp onun adına kartlar cekme fılan :)))) sansımı cok mu zorluyorum yoksa

sıkma canınıı zaten hersey olacagına varıo.. bu aralr falcıların laflarına ınanarak terk etım sevgılımı :)))) hepsı gerı doncek oluyo bıtıyo dedılerr..barısmazsakk yandım

sıkma canınıı zaten hersey olacagına varıo.. bu aralr falcıların laflarına ınanarak terk etım sevgılımı :)))) hepsı gerı doncek oluyo bıtıyo dedılerr..barısmazsakk yandım

hahahah manyaksın:))
canım başkası adına fal olur ya bence niye olmasın sonuçta bilgisayardan kart seçme olayına pek güvenmiyorum falcının bakışına bağlı hissetmeden seçiyosun bence ama bilen biliyo böyle de bir durum var:)
benim falım gelmiiş dinliyim ilk ben yollamıştım akşam kahvesini eheheh

hızlısın canım hadı haylı fallarr dınledıkten sonra anlat bakalım bundan oncekı fallaryla aynımıydıı bu arada caktrma ben dun sevgılım adına fal yolladımda

eskı sevgılım adına yanı terkettım ya :):18::18::18:

Nasıldı fal ben de çok merak ettim :18:

saat kacta yollmassın canım .arkadsınkını 20.38de yollmaıstık tahmınen nezman cewap gelır aceba heycan yaptı burda basımın etını yıyorr

7de yollamışım ben canım.sırayla bakıyo zaten bana bakmış 5 kişi kalmış sırada devam eder:)

Hemen ben de göndereyim ama katina mı kahve mi göndersem???
ben dun katına yolladım cok begendım.bugun kaave yolladım bakalım ıkısısnı karsılastrcam.hergun onlıne zatenn gec satlere kadar ıstersen bekle benmkıde gelsın karsılastryım sen bılırsınyada

ben dun katına yolladım cok begendım.bugun kaave yolladım bakalım ıkısısnı karsılastrcam.hergun onlıne zatenn gec satlere kadar ıstersen bekle benmkıde gelsın karsılastryım sen bılırsınyada
Üşendim şimdi kahve yapmaya... Haber bekleyeim senden bari.... :18:

Üşendim şimdi kahve yapmaya... Haber bekleyeim senden bari.... :18:
tamam canım ben falım gelınce yazarım sanaaaa.sımdılk ıyı geceler 7 kısı olmus kahve mesgule almıs kendınıı zaten sen artık yarn aksam 7 gıbı bakatrsın ozman kımse olmuyor pek

saat kacta yollmassın canım .arkadsınkını 20.38de yollmaıstık tahmınen nezman cewap gelır aceba heycan yaptı burda basımın etını yıyorr

canım geldi mi fal? 3 kişi kalmış gözüküyo rezzan ablada nasıldı arkadaşın memnun kaldı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…