Ankara'daki Falcılar

bu arada dün söz ettiğim kadına baktırdım kızlar. haftaya haftaiçi için olacak bir şey söyledi. çok da kolay değil bence olması ama eğer o çıkarsa ismini yazayim.

ve bir şey diyeceğim, hayatımda ilk kez fal baktırırken korktum. bağırıp çağırdım.
telefonda baktırıyordum.

ismimi sordu, annemin ismini sordu.

"senin iki ismin var diye gösteriyorlar ama?" dedi
"doğru iki ismim var" dedim.

sen şu anda şöyle bir evde (evimi aynen tarif etti) şu katta, şunun üzerinde oturuyorsun, elinde de sigara var dedi. kadın o an beni gördü, (deli demeyin nolur)

ben de bağırmaya başladım, "korkutmaya mı çalışıyorsunuz bu ne ya" falan diye.

kalktım ışıkları falan açtım evde.

"korkma tamam sen sor ben söyleyeyim" dedi.

sordum birkaç şey.

sonrası hani daha çok soru cevap gitti.

bir de ilginç olarak 2014'te apar topar evleneceksin eylülde dedi. imkansız dedim. bence de çok erken ama aşık olacaksınız çok dedi. iyi dedim.

ne kadar ücreti princess ? fiyatı merak ettim..bir de tarih bilgisi tutarlı mı?

ne kadar ücreti princess ? fiyatı merak ettim..bir de tarih bilgisi tutarlı mı?

100 lira hayatım.

tarih tutarlı. haftaya olacak dediği şeyin olma olasılığı yüksek. ama bi hafta bekleyin haftaiçi olacak dediği olsun da sonra deneyin bence

kızlar, fal konusunda iradesine hakim olabilen biri olarak şunu diyorum pahalı fal bakrtırmak konusunda 2kez düşünün.. ben vakit bulursam eski falların kayıtlarını filan dinlerim..çoğu ciddi ciddi çöp fallar..mesela falsepeti alex'e baktırmışım geçen sene..astrolojiye baktırmışım..valla yazmak bile istemiyorum, komedi.. daha bir sürü böyle isim var..burada güvendiğim bir-iki kişi var, onların olumlu yorumlarını okumadıkça baktırmıycam adı geçenlere..

çoğunluğun aksine nisan ın dedikleri bende çıkmadı. çıkmayacak gibi de..çok pahalılar arasında olduğundan ara ara bu durumu hatırlatmayı borç bilirim :)

Bana da çıkmadı Nisan :KK43: tüm falcılar olumlu görüyor ama ben artık dönmesini falan istemiyorum açıkçası!
Bidaha baktırayım dedim nisana 100 çok geldi!
pricesss bana atar mısın bu falcının adını numarasını özelden ?
1 hafta sonra baktırırım belki

slm kızlar
ben epey eski üyelerdenim sanırım ama çok uzun dönemdir girmiyordumn
ta ki geçenlerde internette bir araştırma yaptım
o esnada bu forumun başlığı altında tavsiye edilen falcılarla alakalı yorumları okudum
kızılayda(sokak cadde falan pek bilmem) semrin diye bir hnm ı arayıp randevu aldım
(semrin hnm burada çok övülmüş ve tavsiye edilmişti)
yaklaşık 45dk baktı bana
kahve tarot katina falan..güzel umutlu şeyler söyledi
nokta atışı ile bildiği şeyler oldu,alakasız şeylerde söyledi
yani beni kalbimden vurdu diyemem ama etkilendim..
söyledikleri çıkarsa yazmaya devam edeceğim..
öpüldünüz kızlar:KK52::KK52::KK52:

Bana da çıkmadı Nisan :KK43: tüm falcılar olumlu görüyor ama ben artık dönmesini falan istemiyorum açıkçası!
Bidaha baktırayım dedim nisana 100 çok geldi!
pricesss bana atar mısın bu falcının adını numarasını özelden ?
1 hafta sonra baktırırım belki

gaussmat, ben artık nisana verdiğim toplam 200 liraya çöp gözüyle bakıyorum.. ufak tefek ki onların da benimle ilgisi yok, başkaları ile ilgili söylediği şeyler, diğerlerinden hiçbiri çıkmamış..

bir yandan da seni takip ediyorum, belki sana çıkarsa olabilir diye ama yok..

gaussmat, ben artık nisana verdiğim toplam 200 liraya çöp gözüyle bakıyorum.. ufak tefek ki onların da benimle ilgisi yok, başkaları ile ilgili söylediği şeyler, diğerlerinden hiçbiri çıkmamış..

bir yandan da seni takip ediyorum, belki sana çıkarsa olabilir diye ama yok..
cop degil de iste fal gozuyle bakmiyorum terapi desem o da degil ama o sana asiiik diyen cok affedersin gerizekali falcilar gibi degil aklindakileri dokuyo ortaya, anlamadigim sey adam bitti gitti donemem artik zaten o istemez ki onu o halde kabul etmemeliydim bende hata derken nisan once haberi sonra kendi gelir diyor haberi gelse raziyim o bile yok. princessin dedigi falciyi bekleyelim bir haftaya kadar olursa olur.

cop degil de iste fal gozuyle bakmiyorum terapi desem o da degil ama o sana asiiik diyen cok affedersin gerizekali falcilar gibi degil aklindakileri dokuyo ortaya, anlamadigim sey adam bitti gitti donemem artik zaten o istemez ki onu o halde kabul etmemeliydim bende hata derken nisan once haberi sonra kendi gelir diyor haberi gelse raziyim o bile yok. princessin dedigi falciyi bekleyelim bir haftaya kadar olursa olur.

aynen..bakalım princess den ne haber gelecek? merakla bekliyorum..

Kızlaar gırgır kafede denize baktırdınız mı? Çok fazla detay bildi şok oldum da. Bunca yıldır fal baktırırım bende istanbul ankara online fallar. Buda onlinede popüler rezzan abla ve nesibeyle paraleldi. Çıkan var mı ki yada giden?

siteye yeni üye oldum. konuyla bende çok alakalıyım. 2007 de tunalıda medusa cafeye gitmistim. orda uzun, düz, siyah saçlı bi kadın fal bakıyordu. söylediklerinin hepsini yazdırdı ve istisnasız hepsi çıktı. ama simdi o kafe kapanmış ve bir türlü bulamıyorum. konuyla ilgili bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum..

bende yeni üyeyim bahsettiğiniz falcıya ulaşabilsiyseniz benimle paylaşabilirmişiz?

bu arada dün söz ettiğim kadına baktırdım kızlar. haftaya haftaiçi için olacak bir şey söyledi. çok da kolay değil bence olması ama eğer o çıkarsa ismini yazayim.

ve bir şey diyeceğim, hayatımda ilk kez fal baktırırken korktum. bağırıp çağırdım.
telefonda baktırıyordum.

sen şu anda şöyle bir evde (evimi aynen tarif etti) şu katta, şunun üzerinde oturuyorsun, elinde de sigara var dedi. kadın o an beni gördü, (deli demeyin nolur)

sordum birkaç şey.

bir de ilginç olarak 2014'te apar topar evleneceksin eylülde dedi. imkansız dedim. bence de çok erken ama aşık olacaksınız çok dedi. iyi dedim.

bu kişinin numarasını bana mesaj atabilirr misiniz ? benim özel mesaj hakkım yok henüz...

telefonda baktırıyordum.

sordum birkaç şey.

Tatlım banada teliniyollarsan sevinirimm

eylül kafe deki bakılan falı unutamam tarihleri tam tutturamasa da en azından olacakları bildi diyebilirim :)

telefonda baktırıyordum.

sordum birkaç şey.

Ben de telefonda baktırmıştım birine. Oturuyordum sandalyede.
Ayağa kalktım o konuşurken ve pencerenin önüne gittim.
Kadın bana "niye ayağa kalktın, otursaydın, camdan neye bakıyorsun" falan demişti.
Şok olmuştum tabii. Ama hiçbir dediği çıkmadı. :KK31:

dun rezzan ablaya katına falı yolladım.hıc bır ayrıntı vermedım sadece ılsıkım hakkında yogunlasmasını yazdımm.ve bana herseyı soyledı şok oldum.buugnde kahve yolladım :KK70: bakalım

dun rezzan ablaya katına falı yolladım.hıc bır ayrıntı vermedım sadece ılsıkım hakkında yogunlasmasını yazdımm.ve bana herseyı soyledı şok oldum.buugnde kahve yolladım :KK70: bakalım

katinayada mı başlamış maşallah:))
ben 4 5 kere kahve baktırdım bugünde yolladım az önce yani:)
rezzan abla bende hep tutarlı fal baktı son 2 falında günü bile aynıydı..bakalım bunda ne dicek aslında baktıralı 10 gün oldu çıkmasını beklemeden yolladım içim sıkılıyo çok fazla çünkü.

X