Ankara'daki Falcılar

aynen canım yaa:)bence sadece anı biliyorlar geleceği kimse tutturamıyo:)

Arkadaşlar bana falcı önerebilirmisiniz telefonla baktırmak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim cok zor bi dönem geçiriyorum fala cok ihtiyacım var

arkadaşlar çatıcafedeki asuyada çok iyi diyolar
merak ettim bilen varmı

Yazmayim dedim ama. Cati kafedeki asu ve ucuncu goz baglantili :) ben asuya baktirirken tam ucuncu gozden birisinden telfn geldi falcilardan biri siz anlayin gerisini :)

Ama asuda o fiyata gore kotu degil iyi sayilir.

Xlilax ve tolin tesekkur ederim msj hakkim yok ) en kisa zamanda gidip fikirlerimi yazcam kizlar 1-2 hafta sonra

Kizlar, Yasemin hanima gittigime yine degdi ve cok guzel bir faldi, sadece fal da degil.. Cok tecrubeli ve akilli bir kadin oldugunu tekrar ispatladi bana. Cok tatli bir yaklasimi var ve insani her seye ragmen mutlu edebiliyor :)

Kızlar ben 8 yıl önce bir falcıya gittim aslında falcı değil tavsiye üzerine ve bu güne kadar hiç yanıldığını görmedim aslında falcı da değil bio enerji uzmanı hayatında dönüm noktalarını söylüyor hiç şaşmıyor hala gidiyorum 8 yılımı bana serdi defiği gibi yaşadım değişik bişey ama artık ilgilenmiyor kendisi bi dolu üniv. Bitirmiş son olarakta yurt dışında pisikoloji şimdi de danışmanlık yapıyor ilgilenirseniz sorarım

Şöyle ki biraz bahsedeyim fala meraklıyım bir çok cafe ve fal merkezlerine gittim hep yalan serdi olmayanın falcıda ne işi var birde adını medeni durumu onu bunu soruyor zaten söyleyeceklerinin temelini öğreniyor. Ablamın meraklı arkadaşı önerdi bende gittim cafede değildi takı dükkanı vardı ama şaşırtıcı ki otantik bi yer çok gelen vardı . Gittiğimde bana sadece kendini ve yaptığı işi anlattı tarot bakıyordu ben küçük yaşta ewlenmiştim ve yüzüğüm yoktu görende hep üniv. Öğrencisi diyordu bana ewli olduğumu nasıl ewlendiğimi ve bu zamana kadar nelerle dönüm noktası yaşayacağımı anlattı dedikleri çok uzaktı bana iş aşk aile ew hayata dair ne varsa ilk tanışmamız böyle oldu sonraki gitmelerimde konu detaylarına giriyordu ewet hepsi oldu bende şaşırdım bir hafta sonra tekrar gitmek istediğimde kabul etmedi en az 15 gün geçmeli dedi çevremde sevdiğim arkadaşlarıma önerdim ağzı açık yaşadılar yakın bir dialogumuz yok samimi değiliz sadece yıllarca gittiğim için ismen tanıyor fal arkadaşlığı gibi bişey hiç birsey sormuyor ama herseyi söylüyor denemek isteyenlere sorup adresi yazarım ama özel mesaj hakkım yok burdan yazabilirmiyim yasak varmı bilgi verirmisiniz

acaba bu tarif ettiğiniz kişi betül hanım mı? çok tanıdık geldi verdiğiniz detaylar

İsmi betül değil benim dediğim kişi hülya hnm sizin dediğiniz hala bakıyormu bu kadar iddalımı bilgi verebilirmisin

İsmi betül değil benim dediğim kişi hülya hnm sizin dediğiniz hala bakıyormu bu kadar iddalımı bilgi verebilirmisin

bu hülya hanım tunalıya doğru giderken bir kıyafet dükkanında mı bakıyordu? 3-4 sene önce böyle birine baktırmıştım, falcı olmadığını söylüyordu evet falcı değildi bence de ama dolandırıcı olma ihtimali yüksek 1 milyar istemişti yapacağı işlem için (enerji iyileştirme gibi bir şey, tam anlamamıştım) koşarak uzaklaştım ordan:) ama enerjime dair söylediği şeyler beni bunalıma sokmuştu, neredeyse verecektim o parayı:)

Demek o ki milyonlarca faşcı enerji uzmanları var benim dediğim o taraflarda ewet ama bir milyar almadı hiç 40 liraydı o da değil büyük ihtimal eğitmenlik yapıyomuş öğretim görevlisi olarak o kadar çok ki hemen hepside yalancı iyisine rastlamadım bir tane oldu o da gitti

sen cansunun telını ıstemıstın galıba naptın baktırdınmı ve memnun kaldnmı?

Uzun zamandır gitmedim rahatsızlığım nedeniyle burda yardımcı olabilirim fiye yazdım soran arkaslar için aradım net olarak öğrendim ki ders veriyormuş artık

sen cansunun telını ıstemıstın galıba naptın baktırdınmı ve memnun kaldnmı?

evet baktırdım cansuya, çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim o yüzden yazmak istemedim. yani şöyle aslında, direk benim sorumla başladık yani şunu bildi bunu bildi diyemeyeceğim. ama değişik bir yöntemi var gidilebilir de. geleceğe dair pek bir şey söylemedi, şöyle yaparsan olur, böyle yaparsan daha iyi olur gibi, ama şu olacak, böyle olacak demedi yani... ama tatlı bir kadın, sevdim kendisini.
Sen nasıl bulmuştun?

cıks bende begenmedım yanı senın soyledıklerıne katılıyorum daha cok abla tavsıyesı gıbıydı falla hıc alakası yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…