Ankara'daki Falcılar

tatlım kızılayda cansu demişssin ama çok genel oldu nasıl bulucaz onu? adresi telefonu yok mu?

Kızlar telefonunu ancak özelden verebilirim isteyen arkadaşlara verdim zaten.Adresi bilerek yazmadım çünkü benim çok gıcık olduğum bir medyum vardı onla aynı binadalar ama o kişi ordan taşınıp izmir caddesine mi ne gitmiş şükür.Zaten adresi versemde kapıdan randevu vermedikleri için bir de çoğumuz çalışıyoruz okuyoruz vs zaman kısıtlı kapıdan dönmemek lazım (bikaç kere yaşadığım için)
O yüzden özel mesajdan isteyen olursa verebilirim.

ben özelden mesaj atamıyorum. O yüzden bana da özelden verebilir misin ya da şu mail adresine yazarsan çok sevinirim: doubletunca46@hotmail.com.

Bana da gönderebilir misiiin??

Son düzenleme:

rica etsem banada yollayabilir misin adresi? :)

canım, Cansunun adresini ve telefonunu bana da yazabilir misin? bi de ne kadara bakıyo, fiyatı çok uçuk değildir inşallah. teşekkürler

Kızlar daha önce tuana'nın (çatı cafe) bana tarih verdiğini söylemiştim..kendinden çok emin bi şekilde eski sevgilimin 15 gün sonra arıyacağını söylemişti.bugün 15. gün ne arayan vaar ne soran:)

tuana'dan önce 2 kez Hüseyin'e gitmiştim oda arıcak demişti..artık bende beklemekten sıkıldım 3 ay olcak ayrılalı.en iyisi arama beklentisinden vazgeçmek..

canım, Cansunun adresini ve telefonunu bana da yazabilir misin? bi de ne kadara bakıyo, fiyatı çok uçuk değildir inşallah. teşekkürler

telefonu nasıl vercez yasak değil mi ben öyle hatırlıyorum kartlara bakıyor 20 tl dedi.mail adresi yoluyla verebilirm ancak telini.

Arkadaşlar mrb;soyluserap arkadaşım banada vermişti cansunun tel.dün gittim,bugüne kadar çok fal tecrübesi olan biri olarak denenebilir tavsiye ederim.kahve sanırım 10 liraya bakıyo.fakat benim mesaiye yetişmem gerekiyordu vaktim olmadığından kart falı bakıttım..spesifik olarak tutturduğu noktalarda oldu.genel olarak memnun kaldım.

telefonu nasıl vercez yasak değil mi ben öyle hatırlıyorum kartlara bakıyor 20 tl dedi.mail adresi yoluyla verebilirm ancak telini.

bana özelden mesaj atıp verebilir misin? cumartesi Ankaradan ayrılacağım, bugün öğleden sonra Cansuya gitmeyi düşünüyorum, yorumlarımı buradan yazarım

Vardi da, ulasamiyorumki kadina... Nerde bilmiyorum! Ariyorum iste! Falci degildi, duru görüydü onun isi. Adi gulhan di, kizlar bilen varsa yazsin lutfen...

canım numarayaı zahmet olmazsa banada yollarmıısn .bugn kızılayda olacagım da

Şu 100 tlye bakan nisanin numarasini biri atsin ozelden lutfen..... ben cvp yazamiyorum ozelden bi arkadas eylul cafedeki mustafayi sormus sakaryada ankara cafe karsisi kolay bulursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…