Ankara'daki Falcılar

İsmi betül değil benim dediğim kişi hülya hnm sizin dediğiniz hala bakıyormu bu kadar iddalımı bilgi verebilirmisin

hayır çağrışım yaptım betülde önce otantik eşyalar satan bi dükkanı vardı orda bakıyodu, aynı dediğiniz gibi üniversiteleri vealdığım eğitimler fazla vegeçen seneden beri danışmanlık bürosu açmıştı ad vermeyince, o mu direk merakettim, o da tarot bakıyor vedediklerinden bazılarını yaşadım :KK70: ama çok pahalı ...:KK43: 1 senedir gitmiyorum kendisine

hayır çağrışım yaptım betülde önce otantik eşyalar satan bi dükkanı vardı orda bakıyodu, aynı dediğiniz gibi üniversiteleri vealdığım eğitimler fazla vegeçen seneden beri danışmanlık bürosu açmıştı ad vermeyince, o mu direk merakettim, o da tarot bakıyor vedediklerinden bazılarını yaşadım :KK70: ama çok pahalı ...:KK43: 1 senedir gitmiyorum kendisine

Şekerim bu hatun kimin nesi çok merak ettim. Özelden kim olduğunu ve numarasını gönderebilir misin?

kızlar ben yeni birini buldum. çok pahalı ama istanbul'da yaşıyor galiba. telefonla baktıracağım. baktırdıktan sonra size ismini yazarim iyi biriyse. kötüyse adını da geçirmeyelim de reklam olmasın.

sitede hiç adı geçmeyen biri.

aynen canım yaa:)bence sadece anı biliyorlar geleceği kimse tutturamıyo:)

valla tuanaya gidip o elime verdiği kağıdı yedirmek istiyorum ona:)

kızlar kuzenim Gülay diye bi kadına baktırıyor ve çok memnun 50 tl ye bakıyomuş..kadının belli bi yeri yokmuş nereye istersen oraya geliyomuş..pahalı diye baktırmadım ama ona 15 öbürüne 20 diye diye kaç 50 oldu..Gülay'ı bilen baktıran var mı?

kızlar ben yeni birini buldum. çok pahalı ama istanbul'da yaşıyor galiba. telefonla baktıracağım. baktırdıktan sonra size ismini yazarim iyi biriyse. kötüyse adını da geçirmeyelim de reklam olmasın.

sitede hiç adı geçmeyen biri.

canım sen elmiraya baktırdın mı hiç?

Gauss cugum Elmiraya Istanbul topiginde yazilanlari okudum, bilemedim. Iyi bir falci degil gibi.

canımcım benim beynim döndü onları okurken reklam yaptı diyen her dediği çıktı diyen...bir kişi var bildiğim güvendiğim ona dedikleri çıktı gibi işte bir yıl önce baktırmış .... reklamları ayıklayamadım istanbul topiğinde

ya burda yazılanlardan sonra istanbul topiğini okudum biraz da ankara topiğindekiler olarak daha uyanık olduğumuzu düşündüm..biz reklamı anında çakıyoruz. darısı onların başına..

perstarcim bizim topik istanbulun yaninda butik isletme kaliyor :) az kisiyiz surada zaten tartissak da iyi kotu ayrisiyor bide ankaradaki falci sayisi da az bes sayfada bir yineleniyo hersey...

rengarenk kafdekı nıhal hanıma ve konur 2dekı neslıhan hanım cok oulmuıstu gecen hafta ıkısınede gittim .tatmın olmadımm.neslıhan hanımda degısık bı tatlılık vra ama :KK70: hos ve sempatik bırı ama falları cıkarmı bılemıcemm.fallar sızın soyledıklerınıze gore sekıllenıyorrçbırıde demıyorkı evet hayatında bırı var adıda su :KK70::KK70::KK70::KK70: durumunzda su :KK70: demıo

valla tuanaya gidip o elime verdiği kağıdı yedirmek istiyorum ona:)

kızlar kuzenim Gülay diye bi kadına baktırıyor ve çok memnun 50 tl ye bakıyomuş..kadının belli bi yeri yokmuş nereye istersen oraya geliyomuş..pahalı diye baktırmadım ama ona 15 öbürüne 20 diye diye kaç 50 oldu..Gülay'ı bilen baktıran var mı?

arkadaşlar tuannayada iyi bakıyo dediler gitmeyi düşünüyodum yorumlarda pek olumlu bi şey yazılmamış kafam karıştı beni bilgilendirirseniz sevinirim lütfen gidenler yazsın

canımcım benim beynim döndü onları okurken reklam yaptı diyen her dediği çıktı diyen...bir kişi var bildiğim güvendiğim ona dedikleri çıktı gibi işte bir yıl önce baktırmış .... reklamları ayıklayamadım istanbul topiğinde

kuzular ben elmira'ya baktırdım. bana baya bildi %80 diyebilirim. mevcut durumda benim bilmediğim şeyleri söyledi. o dönemki eski erkek arkadaşımla tekrar görüşeceğim tarihi ay bazında söyledi, birlikte çalışacaksınız dedi falan. hayaldi o dönem bunlar, imkansız diyordum hakikaten oldu.

dayım evlenecek mi diye sormuştum. başka bir ilde yaşıyor bu taşınacak demişti onu bildi.

eylülde hayatına statüsü yüksek biri girecek dedi onu bildi. baya baya bildi kısacası.

tek bilemediği şey oldu, annem ile ilgili bir şey demişti, o gerçekleşmedi o kadar.

75 lira mıydı neydi ben baktırdığımda, sonrasında fal defterini kapatmıştım. çok net gelmişti falı.

bu arada dün söz ettiğim kadına baktırdım kızlar. haftaya haftaiçi için olacak bir şey söyledi. çok da kolay değil bence olması ama eğer o çıkarsa ismini yazayim.

ve bir şey diyeceğim, hayatımda ilk kez fal baktırırken korktum. bağırıp çağırdım.
telefonda baktırıyordum.

ismimi sordu, annemin ismini sordu.

"senin iki ismin var diye gösteriyorlar ama?" dedi
"doğru iki ismim var" dedim.

sen şu anda şöyle bir evde (evimi aynen tarif etti) şu katta, şunun üzerinde oturuyorsun, elinde de sigara var dedi. kadın o an beni gördü, (deli demeyin nolur)

ben de bağırmaya başladım, "korkutmaya mı çalışıyorsunuz bu ne ya" falan diye.

kalktım ışıkları falan açtım evde.

"korkma tamam sen sor ben söyleyeyim" dedi.

sordum birkaç şey.

sonrası hani daha çok soru cevap gitti.

bir de ilginç olarak 2014'te apar topar evleneceksin eylülde dedi. imkansız dedim. bence de çok erken ama aşık olacaksınız çok dedi. iyi dedim.

bu arada dün söz ettiğim kadına baktırdım kızlar. haftaya haftaiçi için olacak bir şey söyledi. çok da kolay değil bence olması ama eğer o çıkarsa ismini yazayim.

ve bir şey diyeceğim, hayatımda ilk kez fal baktırırken korktum. bağırıp çağırdım.
telefonda baktırıyordum.

ismimi sordu, annemin ismini sordu.

"senin iki ismin var diye gösteriyorlar ama?" dedi
"doğru iki ismim var" dedim.

sen şu anda şöyle bir evde (evimi aynen tarif etti) şu katta, şunun üzerinde oturuyorsun, elinde de sigara var dedi. kadın o an beni gördü, (deli demeyin nolur)

ben de bağırmaya başladım, "korkutmaya mı çalışıyorsunuz bu ne ya" falan diye.

kalktım ışıkları falan açtım evde.

"korkma tamam sen sor ben söyleyeyim" dedi.

sordum birkaç şey.

sonrası hani daha çok soru cevap gitti.

bir de ilginç olarak 2014'te apar topar evleneceksin eylülde dedi. imkansız dedim. bence de çok erken ama aşık olacaksınız çok dedi. iyi dedim.
Acaba Nisan gibi biri mi??? Bir de ona mı baktırsak ?? İletişim bilgilerini alabilir miyim ben de....

kızlar, fal konusunda iradesine hakim olabilen biri olarak şunu diyorum pahalı fal bakrtırmak konusunda 2kez düşünün.. ben vakit bulursam eski falların kayıtlarını filan dinlerim..çoğu ciddi ciddi çöp fallar..mesela falsepeti alex'e baktırmışım geçen sene..astrolojiye baktırmışım..valla yazmak bile istemiyorum, komedi.. daha bir sürü böyle isim var..burada güvendiğim bir-iki kişi var, onların olumlu yorumlarını okumadıkça baktırmıycam adı geçenlere..

çoğunluğun aksine nisan ın dedikleri bende çıkmadı. çıkmayacak gibi de..çok pahalılar arasında olduğundan ara ara bu durumu hatırlatmayı borç bilirim :)

X