Ankara'daki Falcılar

aynen katılıyorum fala gül odaklanmaz kafadan sıyrık biraz ozaman verdiğim parayada acımıştım sakın güle gitmeyiniz derim.

semrine baktıramayınca ( çok sıra vardı) sılaya baktırdım kahve tarot karışımı? Epey birşeyler söyledi ama tutar mı bilemem. İsim tutturma konusuna gelince; Nisan gibi şak diye isim söylemiyor tabi ama isimlerdeki harfleri tutturdu. Sizlerden var mı sılaya baktıran?

Nisan'ı çok merak ediyorum ama 100 TL de fazla pahalı geldi :/ net şeyler mi söylüyor acaba?

nisana giden herkesin ortak söylediği ( ben de dahil) şey şu: düşüncelerini merak ettiğin kişinin ne düşündüğünü sana onun cümleleri ile söylüyor. Bazen öyle yuvarlak konuşuyor ki nereye çekersen oraya geliyor. Ama daha önce de dedim ;inşallah gelecekle ilgili söylediklerinin bazıları tutmaz diye.. Çok hoşuma gitmeyecek bir iki şey söyledi ,ileri zamanlar için...

Merakıma yenilip gideceğim sanırım bakalım o da herkes gibi aynı şeyleri mi söyleyecek.Peki ne kadar süre bakıyor yani 5 dk anlatıp yeter mi diyor soru falan sorabiliyor muyuz?

40 dk falan konuşmuştu sanırım. 4-5 sayfa yazdım yani benim aklımda tek bir konu vardı aslında ama 3 soru sorabilirsin diyor. Zaten sormama da gerek kalmamıştı, cevabını daha önce vermişti..

40 dk falan konuşmuştu sanırım. 4-5 sayfa yazdım yani benim aklımda tek bir konu vardı aslında ama 3 soru sorabilirsin diyor. Zaten sormama da gerek kalmamıştı, cevabını daha önce vermişti..
E güzel 40 dk iyi bir süre :) peki adres konusunda yardım edersen sevinirim :)

tatlım moralini bozmak gibi olmasın ama meryemin verdiği zamanlarda yaşamadım ben hiç dediklerini, bazı şeyler gerçekleşti ama 3 ay sonra falan yani onun verdiği zamanda olmadı, zamana takılma onda yani

Halen Eylülü ariyorum.... kayboldu kadin yaa... benimkini en iyi o bildi.... bide şu mb mustafaya katina baktiriim diyorum bilecekmi arada salliyo ama tarotta.. eylulu bulan yazsin kizlar rica ediyorum

Merhaba, Eylul Balikesir'deymis. Bir arkadasimdan duydum, ararsan israrla acar bence ve telefonda bakabilir, bilemiyorum hic. Mb Mustafaya da gitmeyin bosuna, paragozdur, sallar durur zaten, insanlarin zaaflarindan, sikintili zamanlarindan yararlanmasini iyi bilir. Şaklabanliklar yaptigi zamanlari da bilirim... Nasil da kandirdi beni, sirf daha fazla para kazanabilmek icin. Verdigin paraya yazik olur... Haram olsun ona o para. Yakinda cocugu da olacakmis, bunlari yazdigim icin uzgunum ancak kendisi makyozlukten parasini kazanmaya devam etsin, ne diyeyim.

Gittiyse eylul.... bKmiyodur.. uzuldum ya.... mb mustafa konusunda sanirim haklisin simdi yrni yeni anliyorum evet bi iki bildigi guncel bisey oldu ama.. gelecege dair acaip sallamis benimde para gitti ((

canim mazur gor senin fal maceran is sebebiyle degil miydi ve sanki isle ilgili bekledigin olmustu yaniliyor muyum ? ask hayati mi problem yaratti

tabi tabiii o dönemler işti olayım. sonra biriyle tanıştım yeni bir hikaye oldu bu aşk olayı :)

:26: Belki de tanıdık vasıtasıyla gittiğim için olabilir kurşun dökmesi fakat yazdığım gibi ne finacana,ne tarota odaklanmadı.

tatlım moralini bozmak gibi olmasın ama meryemin verdiği zamanlarda yaşamadım ben hiç dediklerini, bazı şeyler gerçekleşti ama 3 ay sonra falan yani onun verdiği zamanda olmadı, zamana takılma onda yani

Meryem in bana dedigi hiccccccccccbir sey cikmadi. :2: bilginize sunarim.

Arkadasima da olacak olacak dedigi adam evli cikti, iyi mi?!

Son düzenleme:
geçen gün yükseldeki fal bilim merkezinde ayşeye gittim anı iyi biliyor sanki ama gelecek konusunda nasıldır bilemiyorum daha önce giden var mı? yorum yaparsanız çok sevinirim. Aynı gün buradan gördüğüm semrine de gittim biraz bildi gibi ama ben yine de çok beğenmedim, sanki benim cevaplarıma göre bir şeyler söylüyor gibiydi, biraz da paracı geldi açıkçası.

Semrin iyi hos tatli biliyor bazi seyleri ama paraci gercekten tatlı dille yapiyor bunuda keske öyle olmasaydi cidden cok uzuldum bugun bu yuzunu gostermesine. Hayirlisi zaten bugun son kez giderek fal defterimi kapattim insallah .

Arkadaslar ben forumda yeniyim nisana gitmeyi cok istedim ama musait zaman yakalayamadim dikmenli yasemin çok ovulmus gercekten iyimi dedikleri cikiyor mu eger iyiyse telefonunu bna verebilirmisiniz cok tesekkurler şimdiden

Arkadaslar ben forumda yeniyim nisana gitmeyi cok istedim ama musait zaman yakalayamadim dikmenli yasemin çok ovulmus gercekten iyimi dedikleri cikiyor mu eger iyiyse telefonunu bna verebilirmisiniz cok tesekkurler şimdiden

Dikmen yasemin teli acmiyor uzun suredir :/// gelecek ile ilgili dedikleri cikmadi

fal olayini kapattim uzuuuunca bi sure.

nisanla jubile yapiyim dedim olmadi randevuda yanlislik olmus.

hayatima yeni biri de girmeyecekmis oh mis :) omrum bu seytan tuyluyu beklemekle gececek !!!!!!!!

bugun gittigim falci kesinlikle ama kesinlikle akil okudu !!! neyse saglik olsun...

umarim birileri artik faydali paylasimlar yapar ben artik eskilerle ilgili yazmayi dusunmuyorum.dedikleri cikana kadar!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…