Ankara'daki Falcılar

fal olayini kapattim uzuuuunca bi sure.

nisanla jubile yapiyim dedim olmadi randevuda yanlislik olmus.

hayatima yeni biri de girmeyecekmis oh mis :) omrum bu seytan tuyluyu beklemekle gececek !!!!!!!!

bugun gittigim falci kesinlikle ama kesinlikle akil okudu !!! neyse saglik olsun...

umarim birileri artik faydali paylasimlar yapar ben artik eskilerle ilgili yazmayi dusunmuyorum.dedikleri cikana kadar!

enson hangisine gittin canım:)

Kaç gündür düşünüyor duruyorum kızılayda bi kafede birine baktırmıştım o zamanda parama kıymıştım gideyim gitmeyim diye düşünürken birini buldum (yazık o kadar paraya diye geri vazgeçtim kızılaydakinden.) çok para filan vermem bu saatten sonra.Pazartesi nasipse gidip bir bakayım sizlerede haber veririm inş.

Adı geçenlerden bıktım yani yeni birisi olsun istiyorum.soru soruyormuşsun ona göre bakıyormuş sana kart çektiriyor istersen kahvede bakıyor dediler bi deniycem bakalım..

ben de fal defterini kapattım bir süre.
en son nesteren ve nesibe'ye baktırdım. ikisi de bekle dedi ama ben beklemekten yoruldum. hayatımın uzun süresi beklemekle geçmiş ya.

Semrinin her ne kadar burayi okumuyorum desede okuduğunu biliyorum ve sirf o okusun diye yaziyorum. Burada onu ne kadar cok begendigimi soyledim her ne kadar paraci olsa da birsürü musteri yolladim. Ama kendisi kadar terbiyesiz bir insan gormedim. Semrin hanimcigim okuyorsaniz yavru ceylanim dediginiz mervevarya oyum ben :) hemen kizlar anlatayim emine diye cok yakin arkdsm var bana bu kiz şöyle böyle uzak dur bundan vs nutuk ustune nutuk attı . Gunlerce ben kendime gelemedim bu yuzden. sonra eminede ona fala gitmisti . Semrin bana emineyi üstü kapali uyardigini bu konuda bana davranislarinda dikkat etmesini falan ona soyledigini dile getirdi sagol abla demistim.ama öyle birsey yokmus emine sagolsun ses kaydi yapmis bana kesinlikle snele ilgili dikkatli özenli davran vs demedi dedi. Her neyse bugun emine tekrar fala gitti ve kiza kalkip semrin hanim ona merve şöyle kotu boyle kotu bak sen ablani dinle ondan uzak dur nutugu cekmis devamli ne kadar ayip cirkin birsey inanin iki yakin arkads oldgmuzu biliyor ve bizi birbirimize kotuluyo kalkip yüzüne gidip tukurecektim ki o kadar samimi muhabbbet kurmustuk paraci olmasina bile goz yummustum. Ama bu olayla birlikte tüm falcilar bitti benim icin !!!!

Semrincigim ayrica bana kalkip dindarlik tasliyosun ama sana kesinlikle hakkimi helal etmiyorum !!!!

kızlar yaa ne kadar da çok kişiye gitmişsiniz :)dünyanın parası.açıkcası ben fal için maksimum 20 TL falan veririm başkada vermem yani.

Nisan hanımın gelecek ile dediği bir durum yaşandı birazcık (10 gün kadar) gecikmeli olarak ayrıca gelecek konusunu bilmem ama an konusunda gerçekten başarılı çünkü bana böyle böyle düşünüyor dediği durumu sonrasında test ettim ve gerçekten öyle çıktı ilerisinde de tutan olursa söylerim 1 ay vakti var daha bakalım

ben dün falı bıraktığımı söylemiştim ya kızlar. yani nesibe de nesteren de bana karşılaşacaksınız kalabalık bir ortamda diyordu. o çıktı, karşılaştık iyiydik. ama yine de bende bariz örnek var ya.

bana tüm falcılar (iş için görüşmem gereken adam) ankara'ya ne zaman gelecek diye sorduğumda, 10 gün, ayın 2'si falan dedi.
bi tanesi de "sen gidecen" demedi. sahiden ben gittim ve iş için gittim hani. zorunlu gittim.

olmayabiliyor. ama enerjiye inanırım.

bir falcı seni çok etkilerse onun enerjisiyle o olay gerçekleşebilir.

enson hangisine gittin canım:)

semrine gittim cnm akil okuyo derken soyle izah edeyim ilk fali tutmustu aklimda iki isim vardi ikisini de bildi ben birine cok deger veriyordum o da bu cocuk iyi bunla olur dedi bi falciya inanirsan hele de ilk falinsa oluyo iste tesaduf o cocukla oldu...akil okuyo olayina gelince atiyorum senin bi arkadasin var adi ayse o gun biraz kizdin ona ama oyle kin nefret ihtiras yok ve semrine gittin iste semrin ayse kim dedigi an senin gozunde o gunku kucuk kizginligi bile gorse "ayseye dikkat et kotu bi kiz" diyebiliyor. yani olay akil okumak. ama bence gelecegi bilemiyor dun bi arkadasim evlendi mesela gecen yil gitmistik kiz sozluydu dedi ki 3 yil sonra evlilik var ama tabi yine isim fln bilmisti baya bi sasirmistik kiz tam bir yil sonra evlendi zatn plani da buydu! baska biri de 3 yil sonra evlilik planliyordu bu yil evleneceksin dedi o evlenmedi hala nisanli :KK70: bence surekli fala gitmek bozuyo herseyi onlar da herseyi bilemez bilse olecegi gunu bilir mezarini kazdirir! ama 7,5 liralik fali burada yazildi diye 50 liraya cikarinca sinirleniyo insan bi fala 20 den cok verilmez ha nisana yine 100 veririm ilerde dusuncelerini merak ettigim biri olursa

Nisanin adres yada tel nosunu bilan ozele atabilirse sevinitim... cok bHsedildi gitmek sart okdu biz gibi fal delilerine

kızlar iki gün önce asmaaltı yenere gitmeye karar verdim.daha önce gitmiştim memnun kalmıştım fakat 35 tl yapmış bende vazgeçtim..ama birine baktırmadanda eve gitmicektim.son ikidir çema cafe hüseyine gidiyodum ondan memnunm ama yakın zmanda gitmiştim hatırlar beni diye onada gitmedim.düşündüm hem ucuz olsun hem fena olmasın aklıma çatı cafe satı geldi..gittim satı yok izin günüymüş..başka bakan yok mu dedim var tabi ondan daha iyi hemde dediler bende her zamnki klasik yalanlardan biri olduğunu düşündüm.neyse içtim kahvemi geçtim tuananın karşısına..adımı doğum tarihi mi annemin adını medeni halimi sorduktan sonra başladı anlamadığım şekillerde yazılar yazmaya arapça sanırım..ben sevgilimden ayrıldım 2 aydırda konuşmuyoruz derdim arıcak mı aramıcak mı onu öğrenmek tabi:)
tuana adını yazdı kağıda erkek arkadaşımın ve yanına 15 gün yazdı..arıcağnı söyledi.isabetli şeyler söyledi açıkçası iyiki satı yokmuş dedim.yalnız 15 tl lik kahve falnıda soru sormanı istemiyo:)ama ben sordum tabi..ve sürekli Kuran okumamı yasin okumamı söyledi.
ordan çıktığımda kendimi çok hafiflemiş hissettim bana iyi geldi gerçekten.belki söyledikleri olmıcak ama beni kendime getirdi diyebilirim.. çıkarsada söyledikleri mutlaka yazarım..

canım erkek arkadaşın döndümü peki:)banada 22 gün içerisinde dönecek dedi ama hiç sanmıyorum doğrusu:)

X