Ankara'daki Falcılar

Merhabalar :) Gül'ü görünce yazmadan geçemedim.Gerçekten Gül ilk falda gerçekten çok iyidir,çevreye laf yetiştirmeyi ve sürekli çalan telefonları bırakabilse daha iyi odaklanabilir bence.İkinci ise hakkaten fiyasko oluyor.

nolur paranızı kaptırmayın sunlara...gozumuzun icine bakarak utanmadan attıgının farkında olmalarına ragmen devam ediyorlar falan.
canım hesaplayınca online fala daha çok para verdiğimi gördüm ben o paralara çok acıyorum melih,lidya,ilkay vs...semrin özlem_06 da ve bende kardeş sayısını tutturamadı evet ama bi çok şey tuttu semrin dedik dedik hücum yaşandı yani mükemmel değil tabi ama ben o kadına gidince geçici de olsa rahatlıyorum.
bir de özlemin sorduğu şahsa çok olumlu yorum yapmamış bana ise olumlu yorum yaptı (kişiliği hakkında) ve yaşadıklarımız da bunu doğruluyor.
nisana gelince evet pahalı ama para kaptırdığımı düşünmüyorum ben ona bilmediğim çok şey öğrendim geleceği ben yaşamadım ama özlem,xlilax yaşadı sayılır. belki benim de perstar gibi tutmayacak bilemiyorum ama zaten nisan pembe bi tablo çizmedi sadece en ufak bir kıpırtı dahi yok...

bir de son 3 aydır bir kez nesibeye bir kez semrine baktırdım yani nisana gittikten sonra. azalttım sayılır :) yalnız online acayip bağımlılık yapıyor 3-5 tl lik telwe bile yüzlerce liranıza mal olabiliyor...yüzyüze fallara üşeniyoruz evden çıkıp gitmeye o bi nevi fren oluyo mesela.

nesteren bana geçtiğimiz hafta "bekle sakın adım atma, o gelecek" demişti, geçen nesibe'ye baktırdım o da "sen sakın adım atma bekle, o gelecek, adım atmak istersen atabilirsin kötü olmaz ama böylesi daha hayırlı" dedi.

ya güvenmek istiyorum ben bu fallara

ilk günler beni özleyen adam şimdi takılmıyor olabilir. 10 gün oldu

canim mazur gor senin fal maceran is sebebiyle degil miydi ve sanki isle ilgili bekledigin olmustu yaniliyor muyum ? ask hayati mi problem yaratti

nesibe bana da adım atma demişti ..sonraki falında da atmamışsın zaten boşuna söylemişim sen öldürseler adım atmazsın demiş :)))) ne adım atacam? alla allaaa... seven insan 2 dakika bile duramaz bence.

ama genel olarak senle elektiğimiz tutuyo princess, falcılar bile aynı tavsiyeleri veriyo :))))

nisan' ın bende ıvır zıvır dışında tek bir lafı bile tutmadı. ama söyledikleri zaten büyük laflar. başka kimsenin söylemeye cesaret edemeyeceği şeyler olduğu için kadın tahminlerinde bile ayrı yerde valla :)

sağolasın canım,ben de ufak tefek söyledği şeyleri yaşadm ama önümüzdeki 1ay içinde daha önemli şeyler var açıkçası merak ediyorum olur mu diye... geleceği kimse bilemez tabi ama şu önümdeki 2-3 ayı bilse çok iyi olur

arkadaşlar merakımdan soruyorum, bu rezzan ablanın söyledikleri çıktı diyenler, sizlere net tarihler veya net tahmniler mi yapıyor? ben aylar önce baktırmışım..bu kadar çok adı geçince dinledim. genel şeyler söylemiş hep bana..bi de ne bileyim klasik arkadaş kahve falı gibi ?? benim onunla da enerjim tutmadı demek ki.. ben bir daha dinleyeyim bakalım şu falı yaa..

sanırım çok renksiz bir hayatım var..hiçbir falcı hiçbir şeyi tutturamıyor bende :) naapsınlar, ne deseler boş..ara deseler aramam, iş konusunda sıkıntılısın deseler o öyle değil, ancak yükseleceksin vs vs. aile desen bir sorun yok, maşallah.. geriye gelecek kalıyor..onu da bilen yok..

artık dayanamayıp ben soruyorum şöyle bir girişimim var işle ilgili nasıl olacak diye, bari onları bilen çıksın..sıradan girişimler değil..onu da hiç bir diyen olmadı..
--
ben yeniden ara veriyorum kızlar. bir 6-7 ay iyisimi kahveleri hüpletip kendim bakayım, kuş-tavşan çıktı diyip sevinirim..nasılsa çoğunun yaptığı şey :)

Son düzenleyen: Moderatör:

aynen canım,çoğu sallıyor ben hep izmirde baktırırdım ankarada bahçeldeki gül onun dışında saçma sapan 5liralık yada 10 liralık baktırdığımda olmuştur ama öylesine şimdi de taynat meryeme gidiyorum hepsi boşşşşşşşşşşş

kızlar ben bir süre foruma aktif olarak giremeyeceğim, hani olur da "ayy burda bunların hiçbirinin tutturmadığı biri var mı ki ?" diye soran yeniler olursa bir perstar vardı dersiniz :))

sil baştan saydırmayın bana isimleri de burda sayfalarca bahsedilen falcılardan tutan yok hanımlar.. çıkan toplamda 4-5 adet kişiyi başka bir başlık altında yazdım. çıkmadan buraya da yazayım da:

eskilerden:
rukiye (şimdilerde bozdu diyolar bilemem! 6 yıl önce şaşkınlıklara sürüklemişliği var) , eylül (eylülü çok severim ayrıca ancak yok oldu)

online:
nesibe (1 adet nokta atış :) )
melek öz
medyumtuna
serra

bu arkadaşların hepsi de belli tek konularda nokta atışı yapmışlardır.

boş-beleş insan çok piyasada..para kaptırmayın derim ben..burada 2 adı geçiyor diye hooop fiyat 2 katına çıkıyor.. işi bırakıp falcılığa başlayacağımm yakında..dehşet paralar dönüyor bu sektörde :)

herkese iyi fallar

Son düzenleyen: Moderatör:

O kadına ben de gitmiştim evim cafedeyken gaussmat.Online falla karsılastırmadım,Nisan'a hic gitmedim bilmiyorum yorum yapamam. Boyle yaklasık dogru cevap yakalamaya calısan ve bilemeyince de ceviren kişilere para verilmesini iyice gereksiz buluyorum sadece.Kardes sayısı tahmin etmeye calısmasın tutturamıyorsa.Neyse ben yardımcı olmak istedim o kadar.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Forumu genelde uzaktan takip ediyorum.Nisan dan sonra fal maceramda ciddi azalma oldu :) Sonrasında da çok baktırmadım zaten . Ucuz fal isteyen arkadaşlar Rengarenk cafe de Nihal hnm var, 10 tl. Fiyatına göre iyi. Denenebilir. Semrin in adı çok geçti son yazılanlarda. Sizde kardeş sayısı tutmamış, bende ölen akrabam canlandı :)) ve fal sonunda giden 30 tl me üzüldüm.

haklisin canim belki gitmemek lazim ama online ile kiyaslama nedenim ulasilabilirliginin zor olmasi sebebi ile cok fazla bagimlilik yapmiyo bi iki sey de tutarsa sebat edip bekliyorsun iste...insallah daha fazla para kaptirmadan fal defterini kapatiriz

Halen Eylülü ariyorum.... kayboldu kadin yaa... benimkini en iyi o bildi.... bide şu mb mustafaya katina baktiriim diyorum bilecekmi arada salliyo ama tarotta.. eylulu bulan yazsin kizlar rica ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…