Ankara'daki Falcılar

tatlım dolu olacağını sanmam ama özelden numarasını atayım sana.

Numarasını ve nerede fal bakıyor bana da atar mısınız. Zaten falcıların çoğunun ilk falı tutuyor 2. kez gidince pek bilemiyorlar maalesef. Ankaara'da yeni falcı arayışındayım bu yüzden.:KK53:

Ben de Bahçelievler'deki Gül Abla'ya gitmiştim tanıdık vasıtasıyla.Sıcak ve samimi bir bayan açıkçası.Fincanı açıp incelediğinde olumsuz şeyler göründüğünü daha sonra gitmemi istedi yani fincana bakmadı ardından tarot kartları seçtirdi gerçekten acayip korkunç görüntüsü olan kartlar seçmiştim kadın huzursuz oldu bana kurşun dökeceğini söyledi.Ücretsiz olarak iki kere kurşun döktü Allah var para istemedi ama ben ayıp olmasın diye giderken masaya bir miktar bırakmıştım.Fal için tekrar gidemedim ama vakitsizlikten.​

Ben de gerçekten iyi bir falcı arıyorum,iş yerinde bir arkadaşım bakıyor fala ama öyle kendi aramızda.Üç kere baktırdım hakkımda bilmediği,anlatmadığım şeylere dahi bildi hatta öyle birşey bildi ki fincanı daha açmadan taşan sızıntıdan,şoke oldum şoke!Fakat ben çok kapsamlı rahat rahat içimi dökebileceğim birini arıyorum malum burası sonuçta iş yeri.[:KK54::KK34:COLOR="#FF0000"][/COLOR]

xlilazcım yaa aynen öyleydi. uzun bayram tatilinde resmen sıkıntıdan 3 online fal baktırdım..aradan aylar geçmişti ne güzel.. bklediğim bir şey de yok artık ama işle ilgili istediğim değişiklik bir türlü olmuyor. bakalım hayırlısı..

haklısın sürekli ard arda baktırınca sanki güzel şeyler de erteleniyor. sen baktırmıyorsun uzun zamandır sanırım öyle mi? hiç sesin soluğun çıkmıyor?

Ankara'da degilim zaten ve gerek de duymuyorum. Nisan beni frenledi gayet, dedikleri de cikiyor. Gelecegi cok fazla bilmek istemiyorum ben zaten, belli bir konuda cikiyor su an, kotu ruh hali de olsa iyi ruh hali de olsa, falci cozum degil :) cok merak edersem, yeni birilerine giderim belki cok ilerde

Ben de Bahçelievler'deki Gül Abla'ya gitmiştim tanıdık vasıtasıyla.Sıcak ve samimi bir bayan açıkçası.Fincanı açıp incelediğinde olumsuz şeyler göründüğünü daha sonra gitmemi istedi yani fincana bakmadı ardından tarot kartları seçtirdi gerçekten acayip korkunç görüntüsü olan kartlar seçmiştim kadın huzursuz oldu bana kurşun dökeceğini söyledi.Ücretsiz olarak iki kere kurşun döktü Allah var para istemedi ama ben ayıp olmasın diye giderken masaya bir miktar bırakmıştım.Fal için tekrar gidemedim ama vakitsizlikten.​

Benim tanıdığım Gül fala hiç odaklanmaz hep sağ sola laf yetiştirir. hayret sana nasıl bu kadar vakit ayırmış şaşırdım..
Acaba Gül burayı takip ediyorda kendine çeki düzen mi verdi? yoksa ???? gerisini tahmin eden arkadaş varsa yazsın.

Benim tanıdığım Gül fala hiç odaklanmaz hep sağ sola laf yetiştirir. hayret sana nasıl bu kadar vakit ayırmış şaşırdım..
Acaba Gül burayı takip ediyorda kendine çeki düzen mi verdi? yoksa ???? gerisini tahmin eden arkadaş varsa yazsın.

Gül sağa sola laf yetiştirmekten fal bakamaz ki üstelik her zaman bir grup erkek tarafından dinlendiğiniz ve dikizlendiğiniz bir fala razıysanız gidebilirsiniz çünkü duyduğuma göre büyük masada okey oynayan ve Gülün sürekli laf yetiştirdiği adamlar hala aynı masada oturmaktaymış :KK52: ayrıca Gül ilk fala iyi bakar ama 2.fal fiyaskodur.

Gül sağa sola laf yetiştirmekten fal bakamaz ki üstelik her zaman bir grup erkek tarafından dinlendiğiniz ve dikizlendiğiniz bir fala razıysanız gidebilirsiniz çünkü duyduğuma göre büyük masada okey oynayan ve Gülün sürekli laf yetiştirdiği adamlar hala aynı masada oturmaktaymış :KK52: ayrıca Gül ilk fala iyi bakar ama 2.fal fiyaskodur.

şunu söyleyebilirim yaklaşık 3 sene önce gitmiştim ve ilk ve son gidişim oldu.. insanın müşterisine saygısı olmalı..eğer müşteri kaybı yaşıyorsa kendine bir dönüp baksın ben nerede hata yaptım diye. ayrıca 3 sene geçtiği için rahatlıkla söyleyebilirim ki dediği tek bir şey bile çıkmadı.

Kizlar semrin bende olmadi gibi 3 kardessiniz dedi ama biz 2 kardesiz bende 1 tane daha gorunuyor annen dusuk yapmis olabilir dedi ama oyle bir olay da yok...bilemiyorum yasayip gorcez yinede cikan olursa yazarim...

kızlar faceden medyum duygu die arama yapınca çıkıo herkes sayfasına bişiyler yazmış çok takipçişi var merak ettim ben hiç baktıran oldumu aranızda

kızlar faceden medyum duygu die arama yapınca çıkıo herkes sayfasına bişiyler yazmış çok takipçişi var merak ettim ben hiç baktıran oldumu aranızda

arkadaşlar şimdi üye oldum,yazdıklarınızı hep okuyordum fakat çok zor durumdayım öyle çok pahalı değil de gayet normal fiyatta ve çok yakın zamanı bilecek biri arıyorum. şimdilik taynat-meryeme gidiyorum lütfen bana meryem hakkında oldu yada olmadı gibi kısa bilgiler verirseniz çok sevinirim :KK17:

arkadaşlar şimdi üye oldum,yazdıklarınızı hep okuyordum fakat çok zor durumdayım öyle çok pahalı değil de gayet normal fiyatta ve çok yakın zamanı bilecek biri arıyorum. şimdilik taynat-meryeme gidiyorum lütfen bana meryem hakkında oldu yada olmadı gibi kısa bilgiler verirseniz çok sevinirim :KK17:

tatlım valla ben ankarada olmadığım için ordakileri pek bilmiyorum ama netten önerebileceğim iki isim nesibe ve rezzan olabilir..burda arkadaşlar nisan diolar bende baktırmayı düşünüorum ama 100 lira bana çok pahalı geldi :KK43:

Kizlar semrin bende olmadi gibi 3 kardessiniz dedi ama biz 2 kardesiz bende 1 tane daha gorunuyor annen dusuk yapmis olabilir dedi ama oyle bir olay da yok...bilemiyorum yasayip gorcez yinede cikan olursa yazarim...

o kardeş olayı bende de tutmamıştı canım senden başka 3 dedi hayır dedim o zaman 3 doğum falan hayır zorlama işte onu bilemedin :) sen ne baktırdın

o kardeş olayı bende de tutmamıştı canım senden başka 3 dedi hayır dedim o zaman 3 doğum falan hayır zorlama işte onu bilemedin :) sen ne baktırdın

nolur paranızı kaptırmayın sunlara:KK20:...gozumuzun icine bakarak utanmadan attıgının farkında olmalarına ragmen devam ediyorlar falan.:KK19:

Son düzenleme:

meryemin ilk falda dedikleri çıkmıştı, ilk gittiğimde 1 ay içersinde, sonralarda dedikleri tutan da oldu tutmayan da, 3 hafta kadar önce gittim 25 dedi kahve tarot yine 20 ye baktı açıkcası memnun kalmadım, yazın da temmuzda bi gitmiştim yine öle başından savar gibi baktı, alıştırdık ara ara geliyo nası olsa die düşünüyo heralde,
uygun fiyatlı soruyosan 20 tl ya eylül cafede mustafa var kahve tarot
20 tl ye suda cafe de neslihan hanım var kahve+tarot
30tl ye de gökmen brothersdaki nurandı heralde kadının adını ezberliyemedim oda kahve+ katine bakıyor
yakın zamanı bilenler bende çıkıyor, rezzan abla var birde online bakıyo

X