Ankara'daki Falcılar

Eylül ayında raslantı olarak o cafeye gittim fatih ve bir bayan vardı falcı. fatihe baktırmadım kadına baktırmıştım ama adını hatırlamıyorum . kızıl sarı arası saçları vardı dişleride eksikti acaba semrin bu bayanmı ?

Kahve ve tarato 20 tl bakmıştı

Eylül ayında raslantı olarak o cafeye gittim fatih ve bir bayan vardı falcı. fatihe baktırmadım kadına baktırmıştım ama adını hatırlamıyorum . kızıl sarı arası saçları vardı dişleride eksikti acaba semrin bu bayanmı ?

Sila olabilir...

kızlar iki gün önce asmaaltı yenere gitmeye karar verdim.daha önce gitmiştim memnun kalmıştım fakat 35 tl yapmış bende vazgeçtim..ama birine baktırmadanda eve gitmicektim.son ikidir çema cafe hüseyine gidiyodum ondan memnunm ama yakın zmanda gitmiştim hatırlar beni diye onada gitmedim.düşündüm hem ucuz olsun hem fena olmasın aklıma çatı cafe satı geldi..gittim satı yok izin günüymüş..başka bakan yok mu dedim var tabi ondan daha iyi hemde dediler bende her zamnki klasik yalanlardan biri olduğunu düşündüm.neyse içtim kahvemi geçtim tuananın karşısına..adımı doğum tarihi mi annemin adını medeni halimi sorduktan sonra başladı anlamadığım şekillerde yazılar yazmaya arapça sanırım..ben sevgilimden ayrıldım 2 aydırda konuşmuyoruz derdim arıcak mı aramıcak mı onu öğrenmek tabi:)
tuana adını yazdı kağıda erkek arkadaşımın ve yanına 15 gün yazdı..arıcağnı söyledi.isabetli şeyler söyledi açıkçası iyiki satı yokmuş dedim.yalnız 15 tl lik kahve falnıda soru sormanı istemiyo:)ama ben sordum tabi..ve sürekli Kuran okumamı yasin okumamı söyledi.
ordan çıktığımda kendimi çok hafiflemiş hissettim bana iyi geldi gerçekten.belki söyledikleri olmıcak ama beni kendime getirdi diyebilirim.. çıkarsada söyledikleri mutlaka yazarım..

kızlar semrin'in numarasını atar mısınız? randevusuz gitmeyeyim.

tatlım dolu olacağını sanmam ama özelden numarasını atayım sana.

aldım canım çok teşekkür. mesteren bu arada bana bir şeyler "çok yakın zaman" şeklinde söylemişti ama hala olan biten yok.

fala güvenip beklerken tamamen kaybedeceğim ha.

aldım canım çok teşekkür. mesteren bu arada bana bir şeyler "çok yakın zaman" şeklinde söylemişti ama hala olan biten yok.

fala güvenip beklerken tamamen kaybedeceğim ha.

canım o eylülün yanında çalışan nesteren mi ya :S eylüle sinirim geçmedi aslında iyi bi falcı iken gözümde değeri sıfır şuan nesteren de iyi değil bildiğim kadarıyla.inşallah sana tutar tabi.

Kizlar semrine randevulu gidin benden soylememi rica etmisti ama unuttum. Yogunolunca bazenn acele acele bakabiliyor .

semrinin numarasini attigim arkidesler numara kullanilmiyo ya cok ozur dilerim muhtemelen benyanlis aldim, cafenin numarasini googledan bulup aramak gerek

ben size bişey diyyyimii semrin diyorum başkada bişey demiyorummmmm vallahi

ayy allahım yaaa..merak ettiriyosunuz kuzum yaa :) peki semrin kahve- tarot ne kadara bakıyor ? artık hayatta çok para vermiycem..bugün ayakkabı alırken kırk kere düşündüm, fal baktırırken düşünücem artık..hesap kitap edip baktırıcam :KK70:

ayy allahım yaaa..merak ettiriyosunuz kuzum yaa :) peki semrin kahve- tarot ne kadara bakıyor ? artık hayatta çok para vermiycem..bugün ayakkabı alırken kırk kere düşündüm, fal baktırırken düşünücem artık..hesap kitap edip baktırıcam :KK70:

ayni ayni fala gelice 50-100 dagitiyoruz ayakkabi kiyafet cantaya kiyamiyoruz ben 15e kahve baktirdim tarotla 30 mus

ayni ayni fala gelice 50-100 dagitiyoruz ayakkabi kiyafet cantaya kiyamiyoruz ben 15e kahve baktirdim tarotla 30 mus

ya aynen gauscumm yaa..ayakkabı bana baktı ben ona baktım..sonra da yol boyu kendime kızdım durdum..şu online fal işi çıkmadan önce daha iyiydi ya..üşeniyordum dışarı çıkmaya bir de zaten ankara da çok iyi falcı da yok. aradan aylar geçiyordu ancak. şimdi online fal var, o an sıkılsak hooop fal atıyoruz.

bakalım..semrin'e gidersem yorumlarımı yazarım. gerçi ben artık karar almıştım. çıkan veya çıkmayanları gelip takır takır yazıcam diye de, benim fallar genelde çıkmadığından :) hep olumsuz konuşan, eleştiren bir tip gibi oldum..ama vallahi de çıkmıyor ya ben ne yapayım :) herkes olumlu konuşuyor çünkü 1-2 kişi hariç...

ya aynen gauscumm yaa..ayakkabı bana baktı ben ona baktım..sonra da yol boyu kendime kızdım durdum..şu online fal işi çıkmadan önce daha iyiydi ya..üşeniyordum dışarı çıkmaya bir de zaten ankara da çok iyi falcı da yok. aradan aylar geçiyordu ancak. şimdi online fal var, o an sıkılsak hooop fal atıyoruz.

bakalım..semrin'e gidersem yorumlarımı yazarım. gerçi ben artık karar almıştım. çıkan veya çıkmayanları gelip takır takır yazıcam diye de, benim fallar genelde çıkmadığından :) hep olumsuz konuşan, eleştiren bir tip gibi oldum..ama vallahi de çıkmıyor ya ben ne yapayım :) herkes olumlu konuşuyor çünkü 1-2 kişi hariç...

tatlim bana gicik olan tipler de bu yuzden gicik oluyo, hayir cikmayinca cikti mi deyim bilse bildi derim sonra gauss dert yaniyo da olumsuz konusuyo da :) bak burada gittigi falcilari soyleyen kadar soylemeyen var bir de ben onlara kiziyorum asil .napiyim semrinin de ilk fali cikmisti iste bi onu yazdim son falinin da isle ilgili olan kismi bugun gumledi onu da belirteyim...

şu derya abla sitesi ciddi ciddi tutturuyo ya..ben günler önce buralardan okuyup göndermiştim. yola gideceksin, birinden nefret edeceksin, şu aralar bir yerden para bekliyorsun, yakın aileden biriyle kavga edeceksin vs. demiş. bu yazdıklarımın hepsi maşallah 1 haftada gerçekleşmiş :))) ben artık parasız gönderirirm buraya kızlar. nasılsa online falcıların çoğu da bundan kötü.

şu derya abla sitesi ciddi ciddi tutturuyo ya..ben günler önce buralardan okuyup göndermiştim. yola gideceksin, birinden nefret edeceksin, şu aralar bir yerden para bekliyorsun, yakın aileden biriyle kavga edeceksin vs. demiş. bu yazdıklarımın hepsi maşallah 1 haftada gerçekleşmiş :))) ben artık parasız gönderirirm buraya kızlar. nasılsa online falcıların çoğu da bundan kötü.

Perstarcim, iyi de o dediklerinin Hepsini ben de bir hafta icinde yasadim :)
Bir de ne oldu yine sana, uzuldum senin adina gercekten, uzaklasmistin ne guzel fal isinden yazin, hic baktirmayacaktin. Ben senin icin Eylul'u aradigimda bile vazgecmistin faldan. Surekli fal baktirinca boyle, daha kotu gider islerin, deneyip goruyorsundur zaten.
Yazmak istedim canim burdan, kusura bakma, kendine dikkat et...

canım o eylülün yanında çalışan nesteren mi ya :S eylüle sinirim geçmedi aslında iyi bi falcı iken gözümde değeri sıfır şuan nesteren de iyi değil bildiğim kadarıyla.inşallah sana tutar tabi.

ya nesteren'de benim sorunum şu, "sözümü dinle bekle bekle bekle" diyor. e bekleme sürecinde gerçekten uzaklaşabilir bu adam benden.
bir hafta oldu işte bekleyeli. tamam cok mutlu şeyler söylüyor da, hareket olmadıktan sonra...

Perstarcim, iyi de o dediklerinin Hepsini ben de bir hafta icinde yasadim :)
Bir de ne oldu yine sana, uzuldum senin adina gercekten, uzaklasmistin ne guzel fal isinden yazin, hic baktirmayacaktin. Ben senin icin Eylul'u aradigimda bile vazgecmistin faldan. Surekli fal baktirinca boyle, daha kotu gider islerin, deneyip goruyorsundur zaten.
Yazmak istedim canim burdan, kusura bakma, kendine dikkat et...

xlilazcım yaa aynen öyleydi. uzun bayram tatilinde resmen sıkıntıdan 3 online fal baktırdım..aradan aylar geçmişti ne güzel.. bklediğim bir şey de yok artık ama işle ilgili istediğim değişiklik bir türlü olmuyor. bakalım hayırlısı..

haklısın sürekli ard arda baktırınca sanki güzel şeyler de erteleniyor. sen baktırmıyorsun uzun zamandır sanırım öyle mi? hiç sesin soluğun çıkmıyor?

hep semrin'in ilk falı tutuyor demişsiniz kızlar ya. ben de ilk baktırcam gitsem mi*

X