Ankara'daki Falcılar

katılıyorum kızlar sizlere..burayı üye olmayıp da okuyan binlerce kişiye sesleniyorum, ankara' da bilen falcı şu anda yok..kafa dağıtmak vs için gidin ama ciddi paralar vermeyin..

bebegim dur bakalim onemli olan gelecek. ovuyoruz ovuyoruz gelecek cikmiyo, bana dediginin cikmasi cok zor mesela

Valla ben zaten gelecekte olacak denilenlere hic inanmıyorum. En azindan zararli insanlari tek tek bulup cikartiyo . Kendiside diyo zaten evlilik su bu mutlak kaderdir ben tarih vermmeye calisirim bunlarla ilgili diyor oylede olmasilazim zaten. Ama gecmisi ve ani cok iyi biliyor.
Belki siz sadece kahve baktirdiginiz ici cok bisey deememistir 5 10 tl lik seylerden pek bisey cikmiyo :KK70:

Valla ben zaten gelecekte olacak denilenlere hic inanmıyorum. En azindan zararli insanlari tek tek bulup cikartiyo . Kendiside diyo zaten evlilik su bu mutlak kaderdir ben tarih vermmeye calisirim bunlarla ilgili diyor oylede olmasilazim zaten. Ama gecmisi ve ani cok iyi biliyor.
Belki siz sadece kahve baktirdiginiz ici cok bisey deememistir 5 10 tl lik seylerden pek bisey cikmiyo :KK70:

aa ask olsun 5-10 degil 15 tl verdim :))) ustteki yorumara ise aynen katiliyorun falci yok

katılıyorum kızlar sizlere..burayı üye olmayıp da okuyan binlerce kişiye sesleniyorum, ankara' da bilen falcı şu anda yok..kafa dağıtmak vs için gidin ama ciddi paralar vermeyin..

canım aynen bak nisana gidecektim kapıdan döndüm dedim ki tamam kadın, adamın şimdiki fikirlerini biliyor eyvallah ama baya bi zaman geçti dedikleri olmadı haberi gelir ardından kendi gelir dedi ama haberi bile gelmedi...

semrine gittim ben de bari fazla param gitmesin diye ama semrin de karşı tarafın düşüncelerini biliyor mu bilemiyorum dediği bi kere çıktı ama tesadüf olabilir diyorum sonra "ama yine şak diye ismini bildi yine aynı şeyi söyledi inanıyım" diyorum...sonra yine vazgeçiyorum beklentiye girmiyorum...

bide semrine ilk gittiğimde başka biri için gitmiştim ondan hayır yok, bak bununla olacaksın 10 güne kadar demişti işe haziranda gireceksin demişti...öyle de oldu şimdi de bak bunu unut yeni biri var dese razıydım, ilk falındaki kişiyi dedi yine o yine o :KK43:((...

artık fal isteği de yok içimde zaten...

Kizlar semrinin bi kisi hakkinda beni uyardigi sey bugun oldu. Haberiniz olsun.

aşk olsun balım insan bi msj atar :) inş iyi bişey olmuştur...
ay aklıma tarotu soktu valla arayıp tarot baktırcam bide
ankaraya gidene kadar dayanamam

Kuzum tam atacaktim dedim nasil olsa bu gorur arar beni hemen dedim :) nee zaman gelecksin olmazsa senin adina giderim ben

canım aynen bak nisana gidecektim kapıdan döndüm dedim ki tamam kadın, adamın şimdiki fikirlerini biliyor eyvallah ama baya bi zaman geçti dedikleri olmadı haberi gelir ardından kendi gelir dedi ama haberi bile gelmedi...

semrine gittim ben de bari fazla param gitmesin diye ama semrin de karşı tarafın düşüncelerini biliyor mu bilemiyorum dediği bi kere çıktı ama tesadüf olabilir diyorum sonra "ama yine şak diye ismini bildi yine aynı şeyi söyledi inanıyım" diyorum...sonra yine vazgeçiyorum beklentiye girmiyorum...

bide semrine ilk gittiğimde başka biri için gitmiştim ondan hayır yok, bak bununla olacaksın 10 güne kadar demişti işe haziranda gireceksin demişti...öyle de oldu şimdi de bak bunu unut yeni biri var dese razıydım, ilk falındaki kişiyi dedi yine o yine o :KK43:((...

artık fal isteği de yok içimde zaten...

aynen..nisan konusunda benim de içimde istek tamamen bitti. çünkü hadi tamam ilk sefer için güzel oluyo düşünceleri duymak filan ama eee sonra?? aylar geçti tık yok..biz en profesyonel denilenlere gittik ve muazzam ücretler de verdik acımadan ancak olan bişey yok. o yüzden diyorum burayı okuyanlara, ankara da bilen falcı yok..gelecek için söyledikleri filan çıkmıyorr..bu kadar basit..ya saçma sapan ufak tefek seyler bilinmesi artık beni tatmin etmiyor. hem çıtam çok yükseldi hem de piyasa şartlarına göre iyi paralar bunlar ve doğal olarak hakkının verilmesini istiyorum..

buradan yapılan yorumlar yüzünden de fiyatını arttıranlara ayrıca uyuz oluyorum.

kızlar ya, şu anı biliyorlar zaten..gelecekle ilgili dedikleri önemli şeyler gerçekleşirse inanırım artık..şu anı çoğu gayet iyi döktürüyor artık nasıl yapıorlarsa.. gelecekte asıl millet belli oluyo..bir de çok çok uzak gelecek söyleyenler var mesela..ben artık onlara da inanmıyorum. mesela isim vermiycem, diyolrar ki yok efenim evlenceğin adam şöyle olacak da böyle bir çocuğun olacak da çocuğun okuyacak şunları yapacak daaaa... tabii tabii.. ya bırak sen çocuğumun okuyacağı bölümü de 6 ay sonramda ne olacak bana onu de!

bu yazdıklarımı semrin için demiyorum, yanlış anlaşılmasın elbette ama yakın gelecek diyorum kızlar..benim iyi falcı formülüm netleşti.

durum analizi yapanı da sevmiyorum. ulan ben kendi hayatımın durum analizini senden daha çok yapıyorum, bırak da o adam bana yarar mı yaramaz mı ben bileyim.. belki ben de biliyorum misal, daha iyilerine layığım falan fıstık.. ama sen pat pat olacakları de bana gerisine karışma..ben annemi-babamı karıştırmam da seni mi dinliycem seviyorsam? kim çok sevdiği halde falcısı dedi diye sevdiğinden vazgeçer ?!? görülmüş mü?

Ay gittim şimdi ben çok beğendim döktürdü kadın

kızlar ya, şu anı biliyorlar zaten..gelecekle ilgili dedikleri önemli şeyler gerçekleşirse inanırım artık..şu anı çoğu gayet iyi döktürüyor artık nasıl yapıorlarsa.. gelecekte asıl millet belli oluyo..bir de çok çok uzak gelecek söyleyenler var mesela..ben artık onlara da inanmıyorum. mesela isim vermiycem, diyolrar ki yok efenim evlenceğin adam şöyle olacak da böyle bir çocuğun olacak da çocuğun okuyacak şunları yapacak daaaa... tabii tabii.. ya bırak sen çocuğumun okuyacağı bölümü de 6 ay sonramda ne olacak bana onu de!

bu yazdıklarımı semrin için demiyorum, yanlış anlaşılmasın elbette ama yakın gelecek diyorum kızlar..benim iyi falcı formülüm netleşti.

durum analizi yapanı da sevmiyorum. ulan ben kendi hayatımın durum analizini senden daha çok yapıyorum, bırak da o adam bana yarar mı yaramaz mı ben bileyim.. belki ben de biliyorum misal, daha iyilerine layığım falan fıstık.. ama sen pat pat olacakları de bana gerisine karışma..ben annemi-babamı karıştırmam da seni mi dinliycem seviyorsam? kim çok sevdiği halde falcısı dedi diye sevdiğinden vazgeçer ?!? görülmüş mü?

Valla kuzum sen falciya falan gitme o zaman . Gelecegi yalniz Allah Bilir . Ben gidiyorum moral olmasi icin yoksa ne dedikleri vakit cikti ne bisey hepsi ayni. Cinler gaybdan haber aliyolar onlara iletiyorlar evet ama 1 doğru bilgi alip icine 100 yalan katip soyluyorlar. En basta bende çok inanmistim ama simdi yok yok.. bende param cok geliyor hadi yasadiklarimi sen bil senin agzindan duyalim diyorum :KK70:

Burada uyarı yapinca kiziyorlar ama sunu da demek istiyorum. Falcilar inanci zayif insanlardan olusur. Gelecekte olacaklari goren yokmu var . Allahin sevdigi kullarina gostermesiyle oluyor kalp gozu muthis derece acik insanlar ama onlarda allahin verdigi bu hediyeyi parayla satmazlar . Donup bi bakinca hangi falci oruc tutar namaz kilar kimsenin dinini imanini sorgulamiyorum kesinlikle yanlis anlasilmasin demek istedigim cinlerle yasayan insanlar ve bunlar allah dostu iyi niyetli olan cinler degil ne yazik ki ... bana kalp gozu acik bi arkadaşım anlatmisti ben falciyim mesela sen gidiyosun erkek arkadasinla buluşuyor veyahut bi konuyu kafanda şöyle şöyle olsun diye istiyorsun falcilar gecmisi gorup aklinida okuyup onu sana istedigin sekilde yorumluyorlar otesi yok demisti.
Gunde 4 falciya gittim hergin hergun dolastim tek tek inandim hepsi ayni tarihi verdiler cunku dedim kesinlikle olacak hasa allaha sirk kosmak istemedim ama inandim bekledim o tarihi o tarih geldi evet bisey gerceklesti ama onlarin dedigi şekilde degildi bazi seyleri söylüyor lar evet ama tam olarak gercek olacak olani kestiremiyorlar. Bende bu olaydan sonra cok sukur inancimi yiktim caniniz cennete dedim . Yani gelecegi yalniz allah bilir . Burda baktiran herkes bunu biliyor ama bi umut bi aydinlanma yasamak istiyoruz baktiriyoruz dilerim ki yuce rabbim biran once kalbinizden gecen seyleri size hayirli kilar ve fal illetinden kurtuluruz.

kizlar semrine son zamanda gidenler fikirlerini paylasabilir mi? sizce eskisi gibi mi en azindan bi kere tutturduklari yorum yaparsa sevinirim uyan20 sen gidip eskisi gibi degil demistin sanirim...
bende garip bir sekilde ilk fali gibiydi yine eski ve yeni sevgilimin adini bildi yeni derken iste malum sahis! yine ayni yorumu yapti. bakalim neler olacak.isle ilgili de baya isabetliydi!
burayi da okuyo bence yazmicaktim ama hadi neyse...
şekerim öncelri müşteriyle daha ilgili alakalıydı ve çok memnundum ama sonradan hem huyu hemde fallarını beğenmemeye başladım korkarım ki sadece bizi para olarak görüyor:KK19:ne kadar fazla para koparabilirim gibi yok nazar var yok büyü var...:KK20: ama yinede hakkını yememek gerekiyor diğer falcılara göre tutturma bakımından daha iyi eskiden daha iyiydi ama....

Son düzenleme:
şekerim öncelri müşteriyle daha ilgili alakalıydı ve çok memnundum ama sonradan hem huyu hemde fallarını beğenmemeye başladım korkarım ki sadece bizi para olarak görüyor:KK19:ne kadar fazla para koparabilirim gibi yok nazar var yok büyü var...:KK20: ama yinede hakkını yememek gerekiyor diğer falcılara göre tutturma bakımından daha iyi eskiden daha iyiydi ama....
orasi oyle tatlim gecen yil 7,5 tl ye bakmisti sanirim bu yil kahveyi 15 yapmis ve gecen yil daha samimiydi simdi daha resmi gibi geldi ama kadin yine hayatimin kilit ismini bildi mi bildi sma onu ben de biliyorum :KK70:

Ben tarot baktırdım zaten kartsız baya tüm hayatımı anlattı yani asıl olay kartsızdı bence

Eylül ayında raslantı olarak o cafeye gittim fatih ve bir bayan vardı falcı. fatihe baktırmadım kadına baktırmıştım ama adını hatırlamıyorum . kızıl sarı arası saçları vardı dişleride eksikti acaba semrin bu bayanmı ?

X