Ankara'daki Falcılar

nisan'ın söyledikleri inanılmaz uç şeyler.. dinlerken ağzım kalmıştı. hala da inanamıyorum düşündükçe. bana uyarılarda da bulunmuştu. ama söylediklerinin, nasıl diyim en ufak umut ışığı bile yok. kıpırtı bile yok. bir de şöyle düşünüyorum, benim açımdan olumlu gibi görünse de başkaları için olumsuz olabilecek şeylerse bunlar, varsın olmasın diyorum içimden. belki böylece kendi enerjim de etkiliyor olabilir gecikmesinde.. ama hala gerçekten çok çok uç şeylerdi..

yasemin ise ahh be kızım boşver sen onu da bak beni dinle senin yolun farklı, şu şu olaylar var demişti.

Bakın benım fıyatım fixs anlayın ben kadınlar kulubune yaptım 30tl yeter artık anlayın

Hayırdır? burası falcıların topiği mi oldu? açık açık fiyat yazmışın. Bide tafra atıyosun? sen yazma buraya bizden giden olduysa seni onlar yazsın yorumlasın.

Falcı gelmiş burda reklamını yapmış, numarasını dağıtmış, bir kişi hariç, bir Allah'ın kulu reklam yapıyor diye bildirmemiş ama x üye gelipte falancaya gittim dediğinde reklam yapıyorsun diye laf söylenmiş, ilginç

Bu da yeni bir kavram olsa gerek.

Ne olur Şule konusunu kapatalım artık..Fallarımıza yorumlarımıza bakal8m keyifle bunları tartışalım.Falcılarımızı yazalım ay pardon ya rehber demem gerekiyodu çok özür dilerimmm.

Bakın benım fıyatım fixs anlayın ben kadınlar kulubune yaptım 30tl yeter artık anlayın

telefondaki suleyle bu ayni kisi mi ??? bu sinir stres niye ???
mademyeter artik baktiran 50ye baktirsin iste yukarida xlilax sizi savunup ne demek istediginizi yazmis ona bile ters cevap veriyorsunuz!!! biz sizi ovduk zaten bu kizginlik kime sule hanim. herneyse degil 50 tl artik 10 tl bile vermem fala hangisi cikti ki???

Hayırdır? burası falcıların topiği mi oldu? açık açık fiyat yazmışın. Bide tafra atıyosun? sen yazma buraya bizden giden olduysa seni onlar yazsın yorumlasın.

burada yazılanlara istinaden yorum yapma gereği duydum..fal alemindeki Rezzan abla çok övülmüş.ben de buna istinaden kahve içip yolladım.aman allahım herşeyin bu kadar tersi mi söylenir.ben de site yönetimine mail attım onun emeğine saygı duyuyorum ama bizde emek+para veriyoruz .para iadesi istedim ama henüz tık yok. gelecekle ilgili söyledikleri çıkmayabilir ona diyecek bişeyim yok ama anlık durum bu kadar uydurulu.ses kaydını dinleyince güldüm. ben paramı kaptırdım siz kaptırmayın. sevgiler

kızlar ben neyi anlayamıyorum biliyor musunuz..neden hala aynı oyuna geldiğimizi..burada birçok kişi falcıya gidip tecrübelerini paylaşıyor ;biri diyor ki pişman oldum, diğeri 100 lira kaptırdım salak gibi hissediyorum ,bir başkası eh işte diyor ama hala gidilip bir sürü para veriliyor .bence herkes gittiği falcıları tek tek sıralayıp yanına da puan yazsın. böylece siteye giren yeni arkadaşlar bir ortalama çıkarıp ona göre gider,hem bize de yardımcı olur ..artık salak yerine konulmayalım ltf

Ben de çok beğendim tavsiye ederim. Telini veren pelin7 arkadaşımıza ayrıca teşekkürü borç bilirim

Canım benim 9 yıldır falcılara gidiyorum.Ben bile unuttum gittiğim isimleri hangi birini yazabilirim?Ve inan bana buda çözüm olmaz.Rezzan abla konusunda şaşırttın beni.

ay örtülü reklamlardan bıktım ya herkes baktırdı çevremden gökçeye kimse de memnun kalmadı burada bi teşekkürler bilmem ne...bu mesaj sonrası ceza alırım sanırım ama pelin7 hayrına mı veriyorsun gökçenin numarasını ? 81 ilin fal topiği olsa 81 ine de yazacaksın ya eski üye reklam yapmaz diye bişi yok madem fala meraklısın bu zamana kadar nerdeydin şekerim???

bide 10-20 mesajı olanlar var onlara hiç değinmiyorum bile gökçenin neyini beğendiniz bi söyleyin bilelim!!!

şule en azından açık reklam yaptı bildik yani ama böyle bi övmeler falan nedir bu yani???

benim bu topiğe önerim sakın fala para vermeyin en ucuzunu bulun gidin çok lazımsa bakın 5 tl lik de yalan 100 tl lik de yalan!!! bu güne kadar baktırdığım 1 fal çıktı o da 7.5 tl di!!! tesadüf tuttu işte aynı kadın 2. de tutturamadı!!!
oylama yapacaksak kepsine 0 veririm ben... yazık günah paramıza umudumuza...

Agzinaaa saglikk kuzucuumm. Ne kadar sacma bisey puanlamaa... vallahi ben begenrm sen begemzsn hepsi yalan ama o an bana teselli oluyor yeter bi arkds yazmistiki vallahi gelecegi bilsem birak 10 tl yi 50 tl ye bile yuzumu gostermem. Oylama ne sacma bisey neye gore oylma inan cok guldum. Onerisini yazanlara reklam dmeisiz falciya dememisiz tamam o da reklam ama en azindan baska baska hesaplar alip yalan dolan yapmadi acikca yazdi baktiran baktirdi. Ama digerleri tam bir orgut. Benide engellesinler bunlari yazdim diye zaten bida girmem bile.

Cok yaziyoruz her seyi, orgutlu reklamlara da sinir oluyoruz. Aslinda sesimizi cikarmayip kendi aramizda kurdugumuz diyalogla yetinmemiz lazim.
Ama olmuyor iste, Vicdan bu da !
Ben şahsen artik yazmak istemiyorum hicbir sey.

Gercekten ucmussunuz siz kızlar ben bu isten para almasam acaba bu tel kapıyı nasıl sustururdum bunu bırkez daha dusunun anlamayanlara son kez yazıyoru!BIZ FALCILAR BU KADAR AŞ,ŞA,LIK,SAK YANİ BEN GELMEYIN dedim

Sorry? Bana mi dedin bebegim ? ben yerdeyim valla henuz. Ucamadik ://

Aylardir biri cikipta eylülü bulurda yazar diye bekliyorum lâkin nafile..... evlenecekti coluga cocug kavusmadan su kadina bi tarot baktiriyim baska bisey istemiyorum.. bu arada mb mustafa sadece günceli bilmis... tek tek dedikleri cikmamaya basladi.. iyiki katina falina baktiripta 100 tlmden olmamisim.... bizim gibi saflar varken daha cok ekmek yicek bu şarlatanlar maalesef...

Cok yaziyoruz her seyi, orgutlu reklamlara da sinir oluyoruz. Aslinda sesimizi cikarmayip kendi aramizda kurdugumuz diyalogla yetinmemiz lazim.
Ama olmuyor iste, Vicdan bu da !
Ben şahsen artik yazmak istemiyorum hicbir sey.

Tek kimligimiz vicdanimiz bizim. Bosver basit biz olalim . Bende yazmam bundan sonra

Gökçeye burdaki tavsiye üzerine geçen hafta fal baktırdım ve memnuniyetimi detaylı olarak geçtiğimiz sayfalardac uzun uzun yszdım. Bakarsan anlarsın neden beğendiğimi.Ayrıca istediğim falı beğenirim,istediğimi beğenmem.Kendi falına istediğim yorumu yaparım.Seninde Gökçeye herhalde bi garezin varki onu beğenene karşı bile bu kadar gerginsin.
Bundan sonrada Gökçe veya bi başkası kim olursa olsun beğendiğimi yada beğendiğimi söylemeye devam edeceğim .9yıldır fal baktıran biri olarak 1 mesajımda olsa 1000 mesajımda olsa doğru yorum yapıcam.Senin gibi falı beğenenlerw bile laf atanlara rağmen..

lafım asla sana değil! laf zaten gitmesi gereken yere gitmiyor ben samimiyetle soruyorum ne yönüyle beğendiniz falını(paragöz değil iyi niyetli vs vs demeyin bu falı beğenme gerekçesi değil) kaç seferdir 10-20 mesajlı biri gelip "pelin teşekkürleeeer" diyor pelin de elime mi yapışır canım ne demek ne demek modunda! benim garezim falan yok ama bu topiklerde garip şeyler dönüyor ve ben de kuşkulandım yazıyorum arkadaşlarım bir bir beğenmezken falın ilk 5 dakikasında telefonu kapatmak isterken (olumlu da olsa olumsuz da olsa ilgisiz olduğundan) burada teşekkürler pelin denilmesi rahatsız ediyor beni!
tabi mune kontrol etmişse ve sorun yoksa bana düşmez reklam olup olmadığına site yönetimi karar verir.
gökçe her allahın kuluna kötü şeyler söylüyo açıksözlü ya !!! ama bi arkadaşıma çok iyi konuştu tam tersi oldu hayır iyi konuşacağı tuttu o da yanlış tuttu...
meşhur "enerji" olayına inanan arkadaşlar baktırsın tabi kendileri bilir...ki çoğu kişi enerjiye inanıyor...tutan yok siz övüyorsanız ben de yeriyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…