Ankara'daki Falcılar

Ha sen burauı yanlış anlamışsın.Ben Gökće böylr söyledi demedim.Falın çıkmszsa gelbparanı iade ediyim diyen falcıya rastlamadım defim.Baktırdığım her falcı peşin peßin paralarını aldılar ve alacaklarda tabiki az öncede yazdım emek veriyolar o emeğinde karşılığı bu.

Anliyorum canim. Ben Gokce'den hic haz etmedim ne yalan soyliyim. Yaptiklari ve duyduklarimla da bunu ispatladi kadin. Reklami yapiliyor ciddi ciddi burada...
Emek.. Neye gore emek, kime gore emek ? Emek veremiyorsa parasini almayan da var diyorum, Gokce oyle degil ama iste. O 50 ise, Şule hanim da 50 olur, olmali bence.
Bakamayip da parasini almiyor Şule hanim, ve de paragoz deniyor ona. Kaldi ki bence gidilebilir, ben sevdim yani... Yaşam koçu gibi. Dini bilgisi de guzel.
Kişiliginle ilgili, cevrenle ilgili hoş yorumlari var.. Gelecek de fena degil diye dusunuyorum.
Gun gelir, danismak istersem ona da, giderim ama yeterli bu kadar fal bana...

Merhaba arkadaslar. Zaman zaman fal deneyimlerimi paylaşıyorum ancak çoğunlukla yazılanları üye girişi yapmadan takip ediyorum. Çok falcı dolaştım. Şu an düzenli devam ettiğim iki kişi var. Ha çok mu iyiler; aslıda hayır ama en azından bazen moral oluyor. Aslında ben Nisan ile ilgili yazmak istedim. Nisan a gittikten sonra cafe falcıları çok hafif kaldı ya da ben mi acaba Nisanla ilgili fazla beklenti yaptım. Aslında söylediği şeyler arasında yaşadıklarım oldu; asıl konunun vadesi uzun. Belki zamanda sapma olur ancak beklentim söylediklerinin çıkması yönünde. Seansın sonunuda tatmin olarak çıkmıştım. Ancak önceki sayfalarda iki arkadaşımın Nisanla ilgili paylaştıkları bende soru işareti oluşturdu. Bir kere "kısmetin kapanacak evlenmeyeceksin" demek son derece iddialı ve hayret verici bir söylem. Neyse ki böyle kırıcı bir cümleye karşın arkadaşımız evlenmiş. Bu Nisan ın gelecek ile ilgili söylemlerinde başarısız olduğuna iyi bir örnek. Acaba son dönemlerde Nisana gidipte memnun kalmayan var mı??

Ankara'da bir arkadasim tarot cafeye gidiyor ve 45 tl ye tarot bakiyoruz diyorlar, kisa olursa hadi 25 olsun diyor. Ve agzindan laf alarak anlatiyor bir seyler. Burda Berrini de begenenler vardi ama 180 derece tersini soylemis kadin. Kim hak ediyor sence ? Şule'ye bunlarin yaninda 30 az gelmistir diye dusunuyorum. Bastan insan fiyat belirleyemez bence. Bu is taninmayla gelisen bir sey. Nisan'i dusunelim, 15 tl, 30 tl lik fallari var. Su an 100 tl.
Bunu kendisi belirler falci.
Zaten artik fal baktirmaya ihtiyacim yok, gerek de duymuyorum.
Bunda sonra gidersem Nisan ablam 1, Yasemin Hanim 2. Tercihim olur. O kadini ozledim arkadas yaaa :)) ve ona aynen de dedigi tarihte aynen dedigi sekilde gidicem isin ilginci. Bana sonbaharda geliceksin sen lila demis bana. Ve su anki ruh halimi anlatti. Bakalim bir ay sonraya randevu alirsam guzel olur. En son şubatta gittim yasemin hanima. Bu da son olur herhalde

Bencede seyrek baktirmak en doğrusu doğru falcıyıda bulduysan arada sadece o kişiye gidince yeterli olur zaten.

Bırıncısı ben 2004 berı fıyatım aynıdır bu bır ben kadınlar kulubune bu fıyattan bakıyorum falcı degılım rehberım arkadaslar bu kadar aşsalıksak baktırmayın herkez falcı veya rehber olamaz .bazen bır kıtabın veremedıgı bılgıyı verırım ben ınsana bırkere para alıp eroın bagımlısı olan bır cocugu hayata dondursem parasız ben ınsanımdır .nebelı. Arkadasımla burda tanıstım anlat onlara benı lutfn kadınlar kulubu benı aramayın bu sıze ozeldı bugundn ıtıbaren 50 tl dır

Ne sizinle nede falcılığınızla hiçbir ilgim yok ancak "aşsalıksak"sanırım "aşağılık "demek istemişsiniz,burda bütün üyelere hakaret ediyorsunuz ve buna hakkınız yok.Kötü söz sahibinindir.Site yönetiminin ilgileneceğine inanıyorum.

Ne sizinle nede falcılığınızla hiçbir ilgim yok ancak "aşsalıksak"sanırım "aşağılık "demek istemişsiniz,burda bütün üyelere hakaret ediyorsunuz ve buna hakkınız yok.Kötü söz sahibinindir.Site yönetiminin ilgileneceğine inanıyorum.

Ben onu sana yazdigini dusunmuyorum canim, haspa diyene yazmistir. Yani ben aşağılıksam demek istiyor

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar. Zaman zaman fal deneyimlerimi paylaşıyorum ancak çoğunlukla yazılanları üye girişi yapmadan takip ediyorum. Çok falcı dolaştım. Şu an düzenli devam ettiğim iki kişi var. Ha çok mu iyiler; aslıda hayır ama en azından bazen moral oluyor. Aslında ben Nisan ile ilgili yazmak istedim. Nisan a gittikten sonra cafe falcıları çok hafif kaldı ya da ben mi acaba Nisanla ilgili fazla beklenti yaptım. Aslında söylediği şeyler arasında yaşadıklarım oldu; asıl konunun vadesi uzun. Belki zamanda sapma olur ancak beklentim söylediklerinin çıkması yönünde. Seansın sonunuda tatmin olarak çıkmıştım. Ancak önceki sayfalarda iki arkadaşımın Nisanla ilgili paylaştıkları bende soru işareti oluşturdu. Bir kere "kısmetin kapanacak evlenmeyeceksin" demek son derece iddialı ve hayret verici bir söylem. Neyse ki böyle kırıcı bir cümleye karşın arkadaşımız evlenmiş. Bu Nisan ın gelecek ile ilgili söylemlerinde başarısız olduğuna iyi bir örnek. Acaba son dönemlerde Nisana gidipte memnun kalmayan var mı??

Ben de cok sasirdim basta ve ilk kez duyuyorum boylesini.
Nisan, daha dogrusu ordaki varliklar, gelecek adina bir seyler gorup anlatiyorsa, ornegin su kisiyle olacak, seni istiyor, yada olmayacak ayrilacaksin, su tarihte baska bir kisiyle evleneceksin gibi... Onlar cikiyor Allahin izniyle. Ama, gorememis mesela o kisiye; ve de kismeti gercekten kapaliymis. Ona da sen ayrilacaksin ve kimse olmayacak demis. Gorememis yada soylememesi gerekiyordu o an belki de... Onlar cok hassaslar bu konuda. Neyi soyleyip soylemeyeceklerini biliyorlar. Oraya gittigime asla pisman olmadim. O yazan kisiye gorememis belli ki; ve de o kisi faldan sonra kendini gelistirmis, duayla, yaptigi bir iyilikle, yada hayir duayla; kuantumla cok isteyerek kaderini degistirmis olabilir.
Nisan buyuk olasiliklari soyluyor saniyorum ki...
Yine de o uye bize cevap yazmadan bilemeyecegiz...
Ne olursa olsun, hayati fala bagli yasamamak lazim. Guzel seyler soylendiginde kendimizi motive etmemiz lazim.
Bir de zaten hayatla ilgili, nerden ne kadar dogru bilgi ogrenebiliyoruz ki... İnsanlarin davranislari sahte ve yalan cok yaygin. Su an100 lira karsiliginda bir kisi yada bir kurum, arkadaslarin senin arkandan ne diyor, yada gercekten sevdigin kisi seni seviyor mu, gelecek istiyor mu, aldatiliyor musun gibi seyleri ogrenebilmek cok buyuk bir nimet.. Ben Nisan ablada bunu yakaladigimi dusunuyorum. En azindan o kadar insanla konustum, bu konuda Nisan hakkinda yanilab olmamis. Ben bunu cok takdir ediyorum...

fal bakılırken sıze boyle anlarsanız o zawan vay halınıze ben kendım ıcın soyledım o kelımeyı bunu belırteyım öncektıkle ..bızden ne kadar cok sey beklendıgınızi farkettım gelecegı yasayıp gormek en guzelıdır.ayrıca ben burda kımsenın ozel hayatını deşıfre etmıyorum kımsede benım meslegimı etmesın artık yorum ıstemıyorum benım ısmımı yazmayın benım yazmadıgım gıbı tsk

sametipek(şule) hanım,ilk önce o aşşağılık dediğiniz insanlardan ekmek yiyorsunuz asıl siz yavaş gelin lütfen frene basın. günlerdir buralarda reklamınızı yapıyorsunuz ben fal bakıyorum diyorsunuz müşteri topluyorsunuz 1-2 hafta sonrada burdaki olumsuz yorumları görüp beğenmiyor ve üyelere hakaret ediyorsunuz bu çok vahim bir durum, ayrıca; burası hatırlatayım fal bakanların değil fal baktırmak isteyenlerin bilgilerini,deneyimlerini, önerilerini paylaştıkları ,tartıştıkları bir sitedir. burdan site yöneticilerine sesleniyorum lütfen fal bakanların burda reklamlarını yapmalarına izin vermeyiniz.

Son düzenleme:
sametipek(şule) hanım,ilk önce o aşşağılık dediğiniz insanlardan ekmek yiyorsunuz asıl siz yavaş gelin lütfen frene basın. günlerdir buralarda reklamınızı yapıyorsunuz ben fal bakıyorum diyorsunuz müşteri topluyorsunuz 1-2 hafta sonrada burdaki olumsuz yorumları görüp beğenmiyor ve üyelere hakaret ediyorsunuz bu çok vahim bir durum, ayrıca; burası hatırlatayım fal bakanların değil fal baktırmak isteyenlerin bilgilerini,deneyimlerini, önerilerini paylaştıkları ,tartıştıkları bir sitedir. burdan site yöneticilerine sesleniyorum lütfen fal bakanların burda reklamlarını yapmalarına izin vermeyiniz.

ben öyle düşünmüyorum canım şule hnm aşağılığı bize söylemedi. yani umarım...
fiyata gelince numarasını fiyatı buraya yazan kendisi sonra 3-5 kişi arayınca zaman sorunu mu yaşadı nedir 30 liraya bakamam dedi!!!
halbuki ben beğenmiştim bi iki şeyi net bilmişti şule...ama bu olaydan sonra baktırmam zaten bize de minneti yok müşterisi çokmuş muhitinde...
gökçe konusunda var bi iş ama hayırlısı sırf denemek için de 50 tl veremem...iki arkadaşım da beğenmedi...hayır yapıyormuş fal parasıyla! iyi de bunu niye bize söylüyorsun yap hayrını...

nisan konusunda fikirler paylaşılmış, ben en son 2-3 ay önce baktırmış biri olarak hala ufak-tefek ve benle ilgili olmayan olaylar dışında asıl beklediğim gelişmelerin olmadığını belirtmek isterim.

eğer çıkarsa da gelip ilk burada paylaşacağım mutlaka..nisan ı insan olarak ben de sevdim orası ayrı. sıcak-samimi bir kadın.

diğer yandan aylar önce yasemin hnma baktırmıştım. burada popüler olanlardan biridir o da. onun söyledikleri de çok uzun vadede idi. ama ufaktan ben kendim bazı girişimlerde bulundum, söylediği tarzda bir gelecek için. sanırım etkisi oldu bu girişimlerimde. eğer dediği gibi giderse herşey teşekkür için gideceğim. çünkü faldan ziyade yaşam koçluğu yapmış olacak bana.

nisan konusunda fikirler paylaşılmış, ben en son 2-3 ay önce baktırmış biri olarak hala ufak-tefek ve benle ilgili olmayan olaylar dışında asıl beklediğim gelişmelerin olmadığını belirtmek isterim.

eğer çıkarsa da gelip ilk burada paylaşacağım mutlaka..nisan ı insan olarak ben de sevdim orası ayrı. sıcak-samimi bir kadın.

diğer yandan aylar önce yasemin hnma baktırmıştım. burada popüler olanlardan biridir o da. onun söyledikleri de çok uzun vadede idi. ama ufaktan ben kendim bazı girişimlerde bulundum, söylediği tarzda bir gelecek için. sanırım etkisi oldu bu girişimlerimde. eğer dediği gibi giderse herşey teşekkür için gideceğim. çünkü faldan ziyade yaşam koçluğu yapmış olacak bana.

demek ki nisan da geleceği bilemiyor...yaseminle aynı bantta yer alıyor.
yasemin 40 tl gelecekle ilgili dediklerine kulak tıkarsak yasemin daha mantıklı fiyat açısından o zaman.
bir de eklemek isterim ki yasemin de işle ilgili yükselerek 3,5 ay sonra ankaraya döneceğimi söylemiş öğretim görevlisi demiş ama o tarz olmasa da bulunduğum kurumun üst mevkisi o bakımdan tutma ihtimali var bir haftaya kadar belli olacak sonuç, sürecin tamamlanması ise ankaradan ayrılmamdan 3 ay sonraya tekabül edecek...zaman söylemeden bunu nisan da söylemişti aslında.şule de söylemişti tabi sonuç olumsuz olursa hepsi fos çıkar.

Ben aşağılıksam diyor yahu :KK70:

Sule hanimi elestirenler baktiripta mi elestirenler acbaa . Ben baktirdim ve memnun kaldim dediginiz gibi durum hissetmedim. Ikincisi paragoz olabilir kim paragoz degil hangi falci paragoz değil gokce mi nisan mi . Paragoz olmayaan biri olsa allahin verdigi bu özelliği parayla satmaz bunu hepimiz biliyoruz gelipte o paragoz su soyle bu boyle diye birbirinizi kirmanin hic bi faydasi yok paragoz diyosan baktirmayin. Sahsen ben baktrmyrm artik 30 tl bile fazla geliyor ne gerek var ki hangi dedikleri oldu haşa. Yani burada suan gokcenin reklamı değişik bi organize olunmus biçimde yapiliyor ama hepinizin akli var isteyen verir 50 tl baktrr sonra benim gibi salakligina yanar psikljmi dzeltsin diye baska falcu ararsiniz boyle. Kizlar kimse kimsenin kalbini kirmasin burda kimse kimseden ustun degil az merhamet :)

Ben aşağılıksam diyor yahu :KK70:

aslında konuya müdahil olmamayayım diyordum ama dayanamadım yazayım dedim
reklam bence o kadar da kötü bişey değil buradan reklam yapılmasa yada kişiler bilgisini vermese 2-3 kişiyi konuşup duracağız
tabii reklamda da sadece iletişim bilgilerini vermek yada olanları söylemek koşuluyla yani yalan reklam olmadan
beni burada uzun zamandır takip edenler bilir sadece tecrübemi paylaşırım
hatta birçoğunu (bahsetmeye değer görmediklerimi) yazmam
şuleye gelince kendisini burada numarasını görüp arayınca tanıdım
şuana kadar bazı dedikleri oldu bazılarını beklemedeyim
yanlız şunu belirtmem lazım kendimi sorumlu hissediyorum çünkü buradan onu ilk tavsiye eden benim
paragöz olmadığını temin ederim benden 5 kuruş almadı durumumu anlattığımda
yani daha açıkçası fikir edinecek sonra baktıracaktım o hemen para almadan baktı sonra da almadı
haa falın haricinde arkadaşlığı tavsiyeleri öaellikle dini tavsiyeleri hatta dostluğu!!!! muhteşem
bu yazaya da reklam diyebilirsiniz diyenlerin takdiri
kendi görüşümü yazıyorum bana karşı yaklaşımlarını en yakın arkadaşlarımdan akrabalarımdan görmedim insanlığına kesinlikle diyecek kelime yok
ayrıca bir üyenin haspam sözüne istinaden aşağılıksam diyor bazı arkadaşlar nasıl alakasız anlıyor haklikaten şaşırtıcı

bu arada şulenin reklamı yada savunması için yazmadım böyle birşeye ihtiyacı olduğunu da sanmıyorum
sadece vicdanen yazma gereği hissettim

Sule hanimi elestirenler baktiripta mi elestirenler acbaa . Ben baktirdim ve memnun kaldim dediginiz gibi durum hissetmedim. Ikincisi paragoz olabilir kim paragoz degil hangi falci paragoz değil gokce mi nisan mi . Paragoz olmayaan biri olsa allahin verdigi bu özelliği parayla satmaz bunu hepimiz biliyoruz gelipte o paragoz su soyle bu boyle diye birbirinizi kirmanin hic bi faydasi yok paragoz diyosan baktirmayin. Sahsen ben baktrmyrm artik 30 tl bile fazla geliyor ne gerek var ki hangi dedikleri oldu haşa. Yani burada suan gokcenin reklamı değişik bi organize olunmus biçimde yapiliyor ama hepinizin akli var isteyen verir 50 tl baktrr sonra benim gibi salakligina yanar psikljmi dzeltsin diye baska falcu ararsiniz boyle. Kizlar kimse kimsenin kalbini kirmasin burda kimse kimseden ustun degil az merhamet :)

kuzum şuleyi sadece rağbet olunca fiyat artırdığı için eleştirdim bende övdüm yoksa :KK66:

Umarim dedikleri cikar sana da, şu onemli olanlardan bahsediyorum, guzel seylerdi, oyle hatirliyorum. Ama iste belki zamani gelmedi henuz.. O yonde gelismeler yasadigini dusundum yazdiklarindan. Ama sanirim Nisan'in soyledikleri biraz daha uç seylerdi.

bundan sonra fal baktirmayi biraktim kimseye de oneride bulunmayacagim en dogrusu bu arkadaslar guzel paylasimlar için tavsiyeleriniz için tesekkurler

bundan sonra fal baktirmayi biraktim kimseye de oneride bulunmayacagim en dogrusu bu arkadaslar guzel paylasimlar için tavsiyeleriniz için tesekkurler

bunu bir kez daha demiştiniz sizi reklam yapmakla suçlamışlardı siz de artık yazmıcam falan demiştiniz!

X