Ankara'daki Falcılar

kızlar gausmatt nerede? terbiyesiz bir şey yazdığını görmedim ben bu kadar niye uzun sürdü

O kendisi uyeligini dondurdu canim; terbiyesiz bir sey yazanlar degil, onlarin yerine o gitti.. haksiz yere suclaninca ugrasmak istemedi, hesabini kapatti. İletmemi istedigin bir sorun falan varsa bana sorabilirsin, hoscakal....

Arkadaşlarımdan bazıları memnun kalmış da bir de buraya sorayım dedim :) Eğer isabetli yorumları varsa gitmeyi düşünüyorum.

Nisan hanima nasil ulasabilirim? Faceden mesaj attim ama henuz cevap alamadim bi an once ulasmak istiyorum. Numarasi olan biri bana mesaj atabilir mi lutfen :)

Ankarada bilen falcilar var mi bildiginiz? Gitmek istiyorum meraktan sirf. Hani oyle inandigimdan degil yani de. Merak iste. Boyle cinli filanlarindan oluyormus. Heh tam oyle olursa sevinirim.

Meraba arkadaşlar. Bana ankara'da tavsiye edebileceginiz falcilar var midir acaba? Yardimci olursaniz cok sevinirim. Cinlilerinden ve bilenlerinden olsun mumkunse. Hani inandigimdan degil de merak ettigimden onu da ekliyim.:44:

kurabiye cnm bende bi tane var ama ben korktum aramadim cnm komsum gitti kizin kollarini dokunmadan hareket ettirmis annesi de yanindaymis gercekten tutmadidedi.kiz dabeni biri tuttu diyor ama çok seyi bilmis.hatta Burdan Bi Kisi de gitmis.ismini bilmiyorum gorurse cvp verir

Oyle mi ya gercekten. Nerede bu tam olarak? Bana mesaj olarak numarasini da atarsan cok sevinirim.

gizz cnm gokçe olumsuz konusabilir ama dedikleri çikar.faatma tam bi fiyasko dogru bi tanetuttuuramadi
Selam pelin.. Sen ne zaman gittin fatmaya? Herkese tutmus baktiklari ama bende tam bir facia.. Yanindan bile gecmedi.. Acaba onceden iyiydi sonradan mi bozdu sana neler dedi ?

Arkadaşlar konur 2 de Kupa Ası na giden oldumu şirin hanıma. Ben 3 Kez gittim. Giden varsa yorumlarını bekliyorum

kurabiye cnm bahsettigim kisi tel ile bakiyor antalyada.destemonaa ben fatmaya baktirali çok oldu sallamacinin teki

Forumu bir süredir takip ediyorum.en güvenilir olduğunu düşündüğüm kişi verzogen yarın gitmeye niyetim var.sevgi Cafe Nur mu arka bahçe narin mi karar veremedim.fikrinizi alabilir miyim şimdiden tşk :)

princess canımcım, tatlım ceza falan almadım ceza gerektirecek bişey yapmadım zaten herkes biliyor.
bir süre dışardan bakayım dedim üyeliğimi dondurmuştum...özledim sizi geri döndüm.
özelden değil buradan söyledim herşeyi burada tanıştığım değerli dostlarımla elbette telefonla görüşürüm ama iyi niyetine inanmadığım üyelere numaramı vermem mümkün değil...haklı veya haksız bana yöneltilen hakaretlere hiç bir şekilde cevap vermeyeceğim...DELİL oluşturmayacağım yapmak istenilen şeye herşeyi buradan yazma sebebim odur...ve asla kimse benim ne yapacağıma, ne yazacağıma karar veremez...ben kimsenin yorumuna karışmazken reklam olduğu apaçık kişilere bile laf etmezken ben nisan veya başkasının reklamını yapmakla suçlandım...bi üyeye reklam mı yapıyorsun dedim resmen başka bir üye aman da yeni falcıları engelleme yetti artık dedi gitti baktırdı buraya yorum yazmadı...burası bilgi "alış verişi" yeri sadece bilgi "almak" için kullananları vicdanlarına bırakıyorum. lafım bir kişiye değil nickini bile bilmediğim kişiler bunları üstüne alınmasa iyi eder.
bu arada şuleyi denedim hayatımla ilgili baya bişey bildi ama iki arkadaşıma dedikleri olmadı bana daha belli değil çıkıp çıkmadığı...bilgi vermiyormuşum falcılar hakkında, sadece hayatımı anlatıyormuşum ya bu da doktorlarla ilgili yorum değil fal yorumu işte da:)...beni bilen bilir öpüldünüzz...iyi yazışmalar.

Arkadaslar, Turuncu Cafedeki Berrin hakkinda arkadasimin memnun oldugunu soylemistim ama yalan cikti kadinin dedikleri. Gelecek icin soylemiyorum, su an icin yanlis bilgi vermis.. Sacma sapan pembe tablo cizmis yani. Arkadasim da şokta resmen. Cok ciddi seyleri bilememis kadin. Kandirilmak istemiyorsaniz, gitmeyin Berrine !!!

Gausmat hoş geldin ...Seni gördüğüm için. Çok mutlu oldum...Bazı konularda çok çok haklısın ...Ben mesela bir ara telwee de fal baktiriyordum ve elimde yazılı bir delil olduğu için olan ya da olmayan herşeyi burdaki herkesle paylaştım...Ya da Ezgi,ya da Figen,Kaan,Mustafa aklıma gelmeyen bir sürü falcı Ben Nisan disindaki herkese gittim Nisanada gidecektim ama o gün fal bakmadığı için gidemedim...Belli başlı kişiler dışında kimse zaten çıkanı yada cikmayani yazmıyor....Yeni gelenler de falciya gidecegim kimi önerirsiniz tarzinda...Son sayfalarda bir kişinin adı geçiyorsa iyi mi,kötü mü bilmeden Nasıl ulasabilirim acaba diye yaziyorlar sonra fal hakkında kimse yorum bile yapmiyor

ya falcı bulmayacağız canım artık ben bıraktım nisana para yatıracaktım zor tuttum kendimi" lan manyak mısın gaussmat para kolay mı kazanılıyor elin oğlu hayatına bakıyo" dedim askerde mi hangi cehennemde belli değil her sevgi sözünü "büyük konuşma" süngeri ile silmiş ben yaklaşık 4bin falan vermişim 6 ayda fallara...bu resmen salaklık...bi komşumuz bi tanıdığı için "çok güzel bakıyo sen de ankaraya gel o bana misafir olacak " dedi ben hemen atladım ne kadar diye kızım ne parası kadın para mara almaz dedi hah işte bedava olursa baktırırım dahası zarar yemin ederim çok bunalırsanız 5-10 liralık baktırın yeter işte gerçi falcılar da gözünü açtı en ucuzu 15 tl

burada adam gibi yorum da yoktu zaten...belki birini zarardan kurtarırım...
google'a ankaradaki falcılar yazmış bu sayfalara yolu düşmüş son 3-5 sayfayı okumuş amaaan 1200 bilmemkaç sayfa okunur mu diyen değerli insan sanadır sözüm baktırma fal falan git sadaka dağıt paran çoksa...zaman geçsin iki yalan duyayımsa derdin 10 lirayı geçirme aman deyim...

kalp gözü açık insanlar yok mudur vardır elbet de o ankaradaki cafelerde yalan satmıyo işte nerdedir bilinmez...
nisan konusunda dediklerimin arkasındayım akıl okuyor, senin değil sorduğun kişinin geleceği de yanındakilerin yönlendirmesi ile söylüyor net konuşmuyor o nedenle çıkmadı da diyemiyorsun çıktı da diyemiyorsun dinleyince aaa demek bunu demek istemiş diyorsun bana dediğinin zamanı geçti, belli değil aslında ne dediği bi 40 gün demiş bi er geç demiş soruyorum kafası ve duyguları karışık ondan gecikti ama kaderde yaşanacak değişmez diyor dediği aslında tam olarak iyi bişey bile değil ama paragöz bence çoğu konuda ama ondan değil ailesinden kaynaklı bence bi tür kölelik...
neyse uzattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…