Ankara'daki Falcılar

princess canımcım, tatlım ceza falan almadım ceza gerektirecek bişey yapmadım zaten herkes biliyor.
bir süre dışardan bakayım dedim üyeliğimi dondurmuştum...özledim sizi geri döndüm.
özelden değil buradan söyledim herşeyi burada tanıştığım değerli dostlarımla elbette telefonla görüşürüm ama iyi niyetine inanmadığım üyelere numaramı vermem mümkün değil...haklı veya haksız bana yöneltilen hakaretlere hiç bir şekilde cevap vermeyeceğim...DELİL oluşturmayacağım yapmak istenilen şeye herşeyi buradan yazma sebebim odur...ve asla kimse benim ne yapacağıma, ne yazacağıma karar veremez...ben kimsenin yorumuna karışmazken reklam olduğu apaçık kişilere bile laf etmezken ben nisan veya başkasının reklamını yapmakla suçlandım...bi üyeye reklam mı yapıyorsun dedim resmen başka bir üye aman da yeni falcıları engelleme yetti artık dedi gitti baktırdı buraya yorum yazmadı...burası bilgi "alış verişi" yeri sadece bilgi "almak" için kullananları vicdanlarına bırakıyorum. lafım bir kişiye değil nickini bile bilmediğim kişiler bunları üstüne alınmasa iyi eder.
bu arada şuleyi denedim hayatımla ilgili baya bişey bildi ama iki arkadaşıma dedikleri olmadı bana daha belli değil çıkıp çıkmadığı...bilgi vermiyormuşum falcılar hakkında, sadece hayatımı anlatıyormuşum ya bu da doktorlarla ilgili yorum değil fal yorumu işte da:)...beni bilen bilir öpüldünüzz...iyi yazışmalar.

Hoş geldin Cnm sensiz inan tadı yoktuu

Kuzu hoşgeldin, geri döndüğün için çok mutlu oldum. kocaman öpüyorum. bu arada arkadaşının baktırdığı bayana bizi de götürmeni istiyorum. seni çok seviyorum canıııımmmm

Suriyeli Serap mı neresi iyi ya onun :)2 yıl önce Dilca Cafede baktirdim üzerinde büyü var diyip durdu :)Kilit al dedi Hacı Bayram Camisinin bahcesine gom,uzerindeki büyü kalksın dedi başka da birşey demedi :)

Mustafa melek bi yana eylulu bulsam giderim yine

mustafa çok kötü,
melek sana soruyor hep,
eylül'ü bulsam ben de giderim ama ona kalsa şimdi adamla tatildeydik.
haziran'da görüşüyorduk falan.

hani çok bariz olduğu için tutmadı diyebiliyorum.

:KK9:i
mustafa çok kötü,
melek sana soruyor hep,
eylül'ü bulsam ben de giderim ama ona kalsa şimdi adamla tatildeydik.
haziran'da görüşüyorduk falan.

hani çok bariz olduğu için tutmadı diyebiliyorum.

Eylul beni de hayal kırıklığına uğrattı maalesef. İlk gittiğimde oldukça iyiydi ama ikinci de olmadı çoğu şey:KK43:

Suriyeli Serap mı neresi iyi ya onun :)2 yıl önce Dilca Cafede baktirdim üzerinde büyü var diyip durdu :)Kilit al dedi Hacı Bayram Camisinin bahcesine gom,uzerindeki büyü kalksın dedi başka da birşey demedi :)

Cnm reklam dan başka birsey degil. hala bu falcılar bıkmadı. artık insanlar anlıyor kimin reklam olup olmadığınıı

Kendi kendine büyü mü çözülürmüş.İlahi ya çok güldüm.Şu yazdığını okuyunca heralde semtine uğramam.:))

kızlar dikmendeki falcı yaseminin numarasını lütfen bana özelden yazabilirmisinz çok merak ediyorum ve birtürlü bulamadım :18:

tatlım,aynı düşüncedeyiz.aynı çiğdem gibi bakıyor.ilk gittiğimde 3 hafta sonra ya pazar ya perşembe günü şu olay olacak dedi aynen o tarihte dediği oldu.buna benzer 4-5 olay iş gercekleşti.bunlar ilk 2 bakımda oldu.sonra rutine bağladım haftada 10 günde bir 2 ya da 3 kere daha gittim.son söyledikleri maalesef olmadı.demek ki neymiş? en iyisinin bile 2 3 gidişten sonra fabrika ayarları bozuluyormuş..buna göre değerlendir.haa bir de günü gecmişi iyi bilir tabii keyfi yerindeyse.zaten yüzüne bakınca anlıyorsun keyfi yoksa öylesine bakıyor

eğer dikmendeki falcı yaseminin nosu varsa rice etsem msj atabilirmsnz bulamıyorum bitürlü :/

kızlar sizinle bir anımı paylaşmak istiyorum belki bu fal meselerine bakışınızı değiştirir. bakırköyde bir arkadaşıma oturmaya gitmiştim. çok yakın bir arkadaşım ve annesi de vardı. sonra yakınlarda fal bakan bi kadının konusu açıldı. yok çok iyiymiş insanlar netten bağlanıp fal baktırıyormuş. arkadaşım o kadar özel konuları bildiği ve ne dediyse tuttuğu konusunda o kadar ısrarcıki bu cazip davete daha fazla direnemiyorum ve iki sokak ötedeki evlerine fal baktırmaya gidiyorum 4 aylık evliyim. bir bodrum katında oturuyor salonda çamaşırlar asılı ve fal işinden fena kazanmıyor. 3 harflilerle ilişkisi olduğuna emin. 35 tl alıyor. bana ufak bi indirim de yapıyor. sonuç birkaç soru soruyor yeni evli olduğumu öğreniyor çocuk durumunu hafiften yokluyor. yok diyorum.. o da karnımı elliyor daha 1 sene çocuk olmayacak diyor. ve daha bir sürü şey anlatıyor. sonuç 2 hafta sonra 1 aylık hamile olduğumu öğreniyorum. diyeceğim o ki bu saçma bir kandırmaca. arkadaşların ve ne dediyse çıktı diyenlerin gazıyla 35 tl yolunmuş oluyorum. ve buna inanma gafletinde bulunan eğitimli ve inançlı bir kadın olarak yerlerdeyim. o son fal baktırışım. kimseye kaptıracak param yok. tabi yine siz bilirsiniz.

Perstar, cok garip. Onu yasamadan bilemezsin :)) cok ozel oldugu icin ayrinti veremiyorum :) bana onun agzindan konustu, aksama aradim; ayni laflari etti. Saka gibiydi. Bunu yasemin hanima anlattim hemen tabi.

ama senin mutsuz olup o evden ayrilmani istemez yasemin. Gelecek hakkinda dedigi bir sey yasamadim ben henuz.

Duru goruye sahip oldugunu dusunuyorum. Kendisi de oyle diyor. 1 saat oturursunuz yani karsisinda...

rica etsem bana yaseminin nosunu yada adresini yazarmsnz bulamyrm bi turlu :/

kızlar dikmendeki falcı yaseminin numarasını lütfen bana özelden yazabilirmisinz çok merak ediyorum ve birtürlü bulamadım :18:

yasemine uzun süre ben de ulaşmaya çalıştım ama hiç telefonunu açmıyor
burada adı dillenenler nedense havalarda oluyorlar ulaşılamıyorlar
eylüle eskiden baktırmasam hakikaten herşeyi biliyor zannedeceğim
zeynepin söylediklerinden bir tanesi dahi olmadı maalesef
eylül cafedeki mustafa da maalesef hiç biri olmadı
şulenin ufak tefek birkaç şeyi gerçekleşti büyük olay için de yakın gözüküyor bakalım...çıkarsa hemen yazarım
başka deneyimlerinlerini paylaşacak yok mu

yasemine uzun süre ben de ulaşmaya çalıştım ama hiç telefonunu açmıyor
burada adı dillenenler nedense havalarda oluyorlar ulaşılamıyorlar
eylüle eskiden baktırmasam hakikaten herşeyi biliyor zannedeceğim
zeynepin söylediklerinden bir tanesi dahi olmadı maalesef
eylül cafedeki mustafa da maalesef hiç biri olmadı
şulenin ufak tefek birkaç şeyi gerçekleşti büyük olay için de yakın gözüküyor bakalım...çıkarsa hemen yazarım
başka deneyimlerinlerini paylaşacak yok mu

şule durumu bildi sorunlu olduğum bi yakınımı vs bildi sevdiğim adamla ilgili de olumlu konuşsa da süre biraz uzun...bide gireceğim bi sınavı bildi.sonuç olumlu dedi bakalım...arkadaşıma dediği olmadı ama şulenin.zeynepin ilk falı çıktı ikincisi çıkmadı.nisanın verdiği süre doldu...ama o zamana takılma er geç olur modunda ona gidenler de öyle söylüyor...yaseinin falı da çıkmadı...meslek değiştirdim eski mesleğimde atanıp yükseleceğimi atandıktan 3,5 ay sonda ankaraya geri döneceğimi söylemişti bu haftaki sınava göre yükselebilirim ve o zaman ankaraya dönebilirim...ama asıl mesele olmadı malesef...mustafa da zaten deli nabza göre şerbet misali ilk falda dönecek diye dil döktü ikincide dönmeyecek dedi(ben gerçekçi ol deyince) yok ya fal için mustafaya gidilmez...eylül de olmadı,rukiye de olmadı,leyla cengiz vs vs ol ma dıııı...

şule durumu bildi sorunlu olduğum bi yakınımı vs bildi sevdiğim adamla ilgili de olumlu konuşsa da süre biraz uzun...bide gireceğim bi sınavı bildi.sonuç olumlu dedi bakalım...arkadaşıma dediği olmadı ama şulenin.zeynepin ilk falı çıktı ikincisi çıkmadı.nisanın verdiği süre doldu...ama o zamana takılma er geç olur modunda ona gidenler de öyle söylüyor...yaseinin falı da çıkmadı...meslek değiştirdim eski mesleğimde atanıp yükseleceğimi atandıktan 3,5 ay sonda ankaraya geri döneceğimi söylemişti bu haftaki sınava göre yükselebilirim ve o zaman ankaraya dönebilirim...ama asıl mesele olmadı malesef...mustafa da zaten deli nabza göre şerbet misali ilk falda dönecek diye dil döktü ikincide dönmeyecek dedi(ben gerçekçi ol deyince) yok ya fal için mustafaya gidilmez...eylül de olmadı,rukiye de olmadı,leyla cengiz vs vs ol ma dıııı...

Cnm sınava girip Ankaraya geri döneceğini kim söyledi. Hangi falcınınn dediğini anlayamadım. Bizlerle paylaşırsan sevinirrimm

Cnm sınava girip Ankaraya geri döneceğini kim söyledi. Hangi falcınınn dediğini anlayamadım. Bizlerle paylaşırsan sevinirrimm

yasemin tekrar bi sınavla öğretim görevlisi olacaksın dedi ankaradan gidip 3,5 ay sonra döneceksin dedi...bu tutmaz bu sınavın öğretmenlikle ilgisi yok
şule baktığında 3 hafta sonra sınava gircen dedi bu doğru sonuç olumlu dedi daha belli değil...
zeynep iş konusunu bilemedi...kendi işini yapacaksın ankaranın çevresinde olacaksın dedi olmadı...
nisan da önünde bi aşama daha kaldı işle ilgili dedi bu sınavı mı kastetti bilemiyorum...
aşk hayatı ise muamma...

Son düzenleme:
yasemin tekrar bi sınavla öğretim görevlisi olacaksın dedi ankaradan gidip 3,5 ay sonra döneceksin dedi...bu tutmaz bu sınavın öğretmenlikle ilgisi yok
şule baktığında 3 hafta sonra sınava gircen dedi bu doğru sonuç olumlu dedi daha belli değil...
zeynep iş konusunu bilemedi...kendi işini yapacaksın ankaranın çevresinde olacaksın dedi olmadı...
nisan da önünde bi aşama daha kaldı işle ilgili dedi bu sınavı mı kastetti bilemiyorum...
aşk hayatı ise muamma...

Teşekkürler cnm. Sana birsey soracam. Seninde gitmediğin falcı medyumkalmamış benim gibi( Nisan hariç :) ) . Kupa ası var şirin diye bir kadın bakıyor ona gittinmi cnm peki. Eger gittiysen dedikleri çıktımıı. Çok merak ediyorum 2 kere gittim.Cevap veririsen sevinirimm. Nisana da gitmeye hala çekimserin bu aradaaa

X