Ankara'daki Falcılar

Kızlar Merhaba,
Dün akşam Cidan Cafeye gittim ben Ezgiden çok memnun kalmıştım Ezgiyi sormak için gittim ordada Umuta sordum kime fal baktirabilirim diye o da Canan Hanım dedi eğer memnun kalmasaydim ücretsiz olarak diğer falcilarda bakacakti neyse Canan Hanıma baktirdim geçmişi ve şu anı bildi eğer gelecekle ilgili söyledikleri de çıkarsa size yazarım...

sen fal baktırmaya sadece cidana gidiyorsun sanırım çünkü mesajların hep orası ile ilgili ayrıca ezginin ayrılışı buradan taaaa ne zaman yazıldı.

Kızlar Antalya'daki falcı sitesine buradan bazı arkadaslar yazmıştı. Onların arasından Fatma'ya giden oldu mu, memnun kaldı mı???

sen fal baktırmaya sadece cidana gidiyorsun sanırım çünkü mesajların hep orası ile ilgili ayrıca ezginin ayrılışı buradan taaaa ne zaman yazıldı.

Madem msj geçmişimi takip ediyorsun Ezgi'nin ayrıldıgınıda ben söylemiştim zaten iyi okursan anlarsın Ezginin bende gittigini biliyorum Ezgiyi sormaya gittim demek Ezgi'nin gelebilme durumu varmı,gelirmi anlamında o kelimeyi kullandım ...Fal meraklısı bir insan degilim sadece arada sırada baktırırım o da oranın ortamını sevdigim için Cidan'a gidiyorum zaten topicte yeterince gerginlik oldu birde Cidanın reklamını yapıyorum moduna girmek istemiyorum :)

Son düzenleme:
Kızlar Antalya'daki falcı sitesine buradan bazı arkadaslar yazmıştı. Onların arasından Fatma'ya giden oldu mu, memnun kaldı mı???
. Ben gittim fatmaya tam bir fiyaskoydu.. Hic birseyimi bilemedi sok oldum resmen cikinca.. Kimisi iyi yazmış kimisi kotu ama bana tam anlamiyla kotu ani denk geldi.. Antalyaya gelmisken baktirayim dedim olan 100 tl ye oldu.. Yazik.. 20 dk surmedi..

bundan 2 ay kadar önce gökmen brothers da nuray mı nuran mı bi bayana gitmişttim adını hatırlamıyorum kahve ve katina bakıyodu, verdiği süre hep 2 ay sonrası idi dediklerini yaşadım arkadaşlar, olumlu ve olumsuz yaşadım onu da tavsiye edebilirim, gittiğimde memnun kalmamıştım 2 aylık süreler verdi die, isim için harf falan da vermişti onlarda çıktı,

şu telefonla baktırdığımız antalyalı bayan gökçe, onunda kötü dediği şeyleri yaşadım eski sevgilimle ilgili kötü şeyler oldu, zaten yeni baktırdım diğer dedikleri ileri gelecekle ilgili,

bu konularla ilgilide eylül kafedeki mustafanın dedikleri kısmen çıktı diyebilirim,

birde derya die birine gitmiştim haziran ayında onun da sölediği bişey çıktı sayılır

onun dışında rezzan ablanın dediklerini ufak ufak yaşıyorum yakın zamanla ilgili dediklerini yaşıyorum hep

BEn 2008 yılında gitmiştim Fatma Hanıma. Çok özel şeylerimi bilmişti benim. Yolum düşerse oralara tekrar gitmeyi çok isterim.

gizz cnm gokçe olumsuz konusabilir ama dedikleri çikar.faatma tam bi fiyasko dogru bi tanetuttuuramadi

ozlem sekerim psikolojimi bozuyor ama bi yandan da iyi olluyor havam sonuyo dedigi de çikiyor :) memnun kaldiysan baktir anacim.bu arada anna manna turkiyede parasiz kalip fal baliyorlar oylesine hiç inanmam.

Kizlar nurcan hanim yildizname bakan birine yonlendirdi beni .. telde bakacak dedi 180 dedi.. cok pahali degilmi yaa... baktiran varmi... pek aklima yatmadi ya..

Kizlar nurcan hanim yildizname bakan birine yonlendirdi beni .. telde bakacak dedi 180 dedi.. cok pahali degilmi yaa... baktiran varmi... pek aklima yatmadi ya..

180 mi?!!!!! Kuzum benim telde yıldızname baktırmak istersen İstanbuldaki Nil Hanım 60a bakıyor.

Nurcanla ilgili yorumlarımı yazdım daha önce , bana dediği hiçbir şey tutmadı, boşuna umutlandım, çok bel bağlama derim kuzum benim. Senin de benim gibi yıkılmanı istemem.

Kızlar Konur sokaktaki Ehlikeyf kafede bakan Kaan hakkında bilginiz ya da bir yorumunuz var mı ?

Pinarin verdigi bilgi yanlis cikti arkadaslar, fala gitmistim bir ara ona...
Nisan ablamin dedigi de dogru yine.
Ve bunlar gelecekle ilgili de degil ustelik... Gelecekle ilgili de pinarin dedigi yanlis, nisanin dedigi dogru cikti.
Bir de okuldan arkadasim iki gun once turuncu cafedeki berrine gitmis; dogru bilmis. Anlattigi seyler ozel oldugu icin diyemeyecegim.. kadin karakter tahlilinde de iyiymis.. Arkasindan bir cafede iranli bir adam varmis, kizi begendiginden sevgilisini kotulemis resmen. Duyan olursa gitmesin. Sallamis...

kızlar gausmatt nerede? terbiyesiz bir şey yazdığını görmedim ben bu kadar niye uzun sürdü

bu arada melek de, eylül de, mb mustafa da tutmadı arkadaşlar...

Vazgectim yaa dolandiricilar resmen. Bu istanbuldakinden cidden memun kaldinmi.. nikah dogum filan tum herseyi biliyomu .. øyle ise özele tel atabilirmisin

bu arada melek de, eylül de, mb mustafa da tutmadı arkadaşlar...

Mustafa melek bi yana eylulu bulsam giderim yine

Kaan yakın zamanı çok iyi biliyor ama verdiği tarihler bana çıkmadı....Aslında iyi çocuk,hoş çocuk etrafa laf yetiştirmezse,odaklansa bakabilir..Bana fal bakarken,falimi yarıda bırakıp instgramda beni takip etsene filan diyordu :))Eylülü bende bulsam bende giderim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…