Ankara'daki Falcılar

Göz diyince aklıma bahçelideki Gülbaşak geldi bir de. O da tutturmuştu gözlerime bak diye. Tabi aldığı tepkiye göre devam edecek ya. Baktım ki hiç alakası yok söylediklerinin hiç tepki vermedim. Sinirlendi falan. Senden çok kötü enerjiler alıyorum dedi. Ben de bakma o zaman diyince para vermeden gidicem zannetti ki 'yok yok şimdi geçti' dedi:)
Ona da haram olsun verdiğim para...

Acaba hala ayni seyi mi dusunuyorsun canim ? Gulbasak reklamlari dolasiyor da, bir aydinlatalim istedim

Arkadaslar merhaba,
Aktif bir fal bagımlısıydım ama bütün baktırdıgım fallar tepemden asagı kaynar su gibi döküldügü için artık baktırmama da gerek kalmadı. Size su gökçe hnm hakkındaki görüşümü söyleyim, bak-tır-ma-yın... Hele hele 50tl!!! Belki de enerjim tutmadı bilmiyorum ama bana öyle 2saat bakım yapmadı, rüyasında da görmedi, isim de vermedi. Şapkalı biri, işte yükselme, sevdigim adamla beraber olmamız için muska yaptırmalıymışım falan filan. Soruyorum size bu fal mıdır???
Hele hele bu kişiyi özellikle tek bi arkadasın övmesi, aynı kişiyi izmir istanbul ankara topiğinde insanlara önermesi... Ve bu arkadasımızın normalde antalyada yasıyor olması, bilemicem artık...
Ama tek bildigim var, hayatımda fala acıyarak verdigim ilk 50 tlydi. Kdının dedigi bu 3cümle ve kazandıgı 50tl. Ben parayı bu kadar kolay kazanmıyorum. Lütfen benim gibi ilk okudugunuz falcıya atlamayınız...

ankarada değilim şu an ve fal krizimin tuttuğu bi dönemdeyim, rezzan hanıma da baktıramıyorum internetten falalem sitesine günlerdir bakım yapıyolar,
gökçe hanımı denedim, dayanamıycak durumdaydım bildiği şeylerde vardı, ama tutarsız şeylerde söyledi şu anla alakalı dediklerinin bir şey çıktı, daha doğrusu dediği gibi gerçeklşti

bende de senin gökçe olduğun kanaati yerleşmek üzere
birkaç gündür yeni insanlar forumda hep gökçeyi merak eder oldu...
ben aradım ama ulaşamadım
şuleye baktırdım gayet memnun kaldım -şimdiki zaman için- gelecceği de yakında göreceğim

şule hanımın telini falan alabilirmiyim telefonda mı bakıyo? kafede falan mı?

iyi geceler arkadaşlar..
falkolik biri olarak son fal deneyimlerimi anlatmak istedim..iş gereği sürekli şehirdışında olduğum için Ankara hariç yerlerde de fal baktırma fırsatım oluyor, şimdi ki hedefim Mardin de bir süryani var onu bulup ona yapışmak..
neyse, gelelim Ankara daki son maceralarıma;
Cafe Ankara Nurcan: Gerçekten tatlı bir bayan, bazı şeyleri tutturuyor ama çok genel yorumlarla ve aşk-meşk konusunda yarayla gidiyorsanız hep olumlu konuşuyor ve bu konularda verdiği tarihler çıkmıyor.Tam anlamıyla tatmin etmese,bazı şeyleri az da olsa biliyor ve tüh bea gene ziyan oldu param dedirtmiyor.
BeBe cafede İranlı bir bayan vardı, Gazi de psikoloji okumuş, faldan ziyade terapi gibi rahatlatıyor insanı, bana bazı şeyleri tutturmuştu, aslında İran a özgü bir fal bakıyormuş ama hocasının gelip el vermesini bekliyormuş, numarasını verip ara beni demişti, aramadım sonra..ama genede baktığı fal fena değildi, hatta bazı konularda akıl bile vermişti bana dediğim gibi terapi tadındaydı.
ve son hüsran Dilek;
önce bir güzel cilalıyor kendini tabi siz gaza gelip bekliyorsunuz tutturacak diye, saçma sapan isimlerden harfler alarak gerçek ismi tutturmaya çalışıyor. İncir çekirdeğini dolduracak birşey dedi mi derseniz kesinlikle hayır.Bebe cafeye geçmiş şimdi, dialoglar (gerçi hep kendi konuştuğu için monologlar demek daha doğru) hep aynı birşey söylüyor yoo öyle değil diyorsunuz yok olacak ama mutlaka hiç merak etme deyip çeviriyor. Konuyu öyle yada böyle kurşun dökmeye getirip orada kilitliyor.
yani kısacası aman deyim ben geldim siz gaza gelmeyin..
Ankara da yıldızname bakan hocalar varmış, son çare onları denemek galiba benim fal ataklarıma..yoksa harbi tutturabilen yok..

Arkadaslar merhaba,
Aktif bir fal bagımlısıydım ama bütün baktırdıgım fallar tepemden asagı kaynar su gibi döküldügü için artık baktırmama da gerek kalmadı. Size su gökçe hnm hakkındaki görüşümü söyleyim, bak-tır-ma-yın... Hele hele 50tl!!! Belki de enerjim tutmadı bilmiyorum ama bana öyle 2saat bakım yapmadı, rüyasında da görmedi, isim de vermedi. Şapkalı biri, işte yükselme, sevdigim adamla beraber olmamız için muska yaptırmalıymışım falan filan. Soruyorum size bu fal mıdır???
Hele hele bu kişiyi özellikle tek bi arkadasın övmesi, aynı kişiyi izmir istanbul ankara topiğinde insanlara önermesi... Ve bu arkadasımızın normalde antalyada yasıyor olması, bilemicem artık...
Ama tek bildigim var, hayatımda fala acıyarak verdigim ilk 50 tlydi. Kdının dedigi bu 3cümle ve kazandıgı 50tl. Ben parayı bu kadar kolay kazanmıyorum. Lütfen benim gibi ilk okudugunuz falcıya atlamayınız...
haklısın şekerim..::)):KK9:

arkadaşım mesaj atmışsın da ben daha msj atamıyorum maalesef..
sorduğun soruya gelince Ankara ya yakın köylerden birinde (adını şu an hatırlamıyorum) bir amca varmış,ilginci para falan da almıyormuş, Allah ın ilmi satılmaz diyenlerdenmiş yani, ona gitmeyi planlıyorum ben, benim durumlar faldan ziyade biraz daha karışık...bu işi yaptığını söyleyen çokta çoğu kolpa...gider gitmez olanları aktarırım :))

arkadaşım mesaj atmışsın da ben daha msj atamıyorum maalesef..
sorduğun soruya gelince Ankara ya yakın köylerden birinde (adını şu an hatırlamıyorum) bir amca varmış,ilginci para falan da almıyormuş, Allah ın ilmi satılmaz diyenlerdenmiş yani, ona gitmeyi planlıyorum ben, benim durumlar faldan ziyade biraz daha karışık...bu işi yaptığını söyleyen çokta çoğu kolpa...gider gitmez olanları aktarırım :))

gidince sonucu bizimle de paylaş lütfen

bence bakabilen yani görüsü olan herşeye harşekilde bakabiliyor olmayan yüzyüze de bakamıyor
çok yüzyüze başarısız fallarla karşılaşmadık mı

çok karşılaştık . Piyasada falcıyım diye geçinip okadar para kaptırdıklarımız varkii. Ama bence yinede kendi adıma diyorum fal baktırırken falcıyı karşımda görmek isterim yani onun enerjisini hissetmek isterimm.telfonda fal baktırmayada 50 tl veremek artık saçma geliyor okadar dolandırıcı falclardan sonra

şÖYLE BİR BAKTIMDA ANKARADA GİTMEDİĞİM FALCI, MEDYUM KALMAMIŞ. sONUÇTA TAM ANLAMIYLA BİLEN OLDUMU?!! OLMADIIIII. tEK GİTMEDİĞİM NİSAN KALMIŞ ONA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAKTAN KORKUYURUM.

Kızlar Nisana gitmeyi iyice düşünüyorum. kafam karışık emin değilim. Nisana gidip memnun olmayan varmı? Kısacası gitmeye ,100 tl vermeye değermi? Okadar para döktükki falcılara korkuyorum. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var Nisana giden arkadaşlar!!!!!!!!!

Kızlar Nisana gitmeyi iyice düşünüyorum. kafam karışık emin değilim. Nisana gidip memnun olmayan varmı? Kısacası gitmeye ,100 tl vermeye değermi? Okadar para döktükki falcılara korkuyorum. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var Nisana giden arkadaşlar!!!!!!!!!

Nisan'a gitmeye çekiniyordum. Sonrasında cesaretimi toplayıp gittim. Nisan'a gittikten sonra ıvır zıvır cafe falcılarına gittiğime pişman oldum diyebilirim. Toplasanız onlara daha fazla para vermişimdir. En azından adam akıllı şeyler duyduğumu düşünüyorum. Gerçi 100 tl çok fazla. Ederi bu değil yani. O nedenle sık sık gideceğimi sanmam. Karşıdaki insanın sizinle ilgili düşüncelerini söylüyor. Gerçi düşünce öğrenmek ne işe yarayacak o da var. Ben öğrendim. Güzel şeyler düşündüğünü de öğrendim ama bu gerçeği değiştirmeyecek. Ben söylediklerinden yakın tarihte bazı şeyleri yaşadım. Ufak tefek şeyler ama yine de peşpeşe çıktı. Uzak gelecek için bilemicem. Yazılanlardan Nisan'ın tarih vermediği yorumları oldu ama bana ay bazında tarihler verdi. Aslında "seansa" başlamadan önce "ben tarihleri söylüyorum ama değişebilir" dedi. Kendi adıma umarım gelecekle ilgili söyledikleri çıkar. Benim için asıl konu ileri tarihleri kapsıyor. Nisan'ın normal olmadığı belli kaçık bir tip ama zararsız ve bana sevimli geldi. Her neyse ıvır zıvır falcılara göre daha inandırıcı yani. Ama her krizim tuttuğunda gidemem; oldukça pahalı. Bence denenebilir. Umarım kendi adıma yardımcı olabilmişimdir. Bu arada sizin sorunuzla belki de memnun olmayan arkadaşlar da yorum yaparlar ve ben de bu sayede gelecekle ilgili söylediklerinin çıkıp çıkmadığını da anlamış olurum.

Nisan'a gitmeye çekiniyordum. Sonrasında cesaretimi toplayıp gittim. Nisan'a gittikten sonra ıvır zıvır cafe falcılarına gittiğime pişman oldum diyebilirim. Toplasanız onlara daha fazla para vermişimdir. En azından adam akıllı şeyler duyduğumu düşünüyorum. Gerçi 100 tl çok fazla. Ederi bu değil yani. O nedenle sık sık gideceğimi sanmam. Karşıdaki insanın sizinle ilgili düşüncelerini söylüyor. Gerçi düşünce öğrenmek ne işe yarayacak o da var. Ben öğrendim. Güzel şeyler düşündüğünü de öğrendim ama bu gerçeği değiştirmeyecek. Ben söylediklerinden yakın tarihte bazı şeyleri yaşadım. Ufak tefek şeyler ama yine de peşpeşe çıktı. Uzak gelecek için bilemicem. Yazılanlardan Nisan'ın tarih vermediği yorumları oldu ama bana ay bazında tarihler verdi. Aslında "seansa" başlamadan önce "ben tarihleri söylüyorum ama değişebilir" dedi. Kendi adıma umarım gelecekle ilgili söyledikleri çıkar. Benim için asıl konu ileri tarihleri kapsıyor. Nisan'ın normal olmadığı belli kaçık bir tip ama zararsız ve bana sevimli geldi. Her neyse ıvır zıvır falcılara göre daha inandırıcı yani. Ama her krizim tuttuğunda gidemem; oldukça pahalı. Bence denenebilir. Umarım kendi adıma yardımcı olabilmişimdir. Bu arada sizin sorunuzla belki de memnun olmayan arkadaşlar da yorum yaparlar ve ben de bu sayede gelecekle ilgili söylediklerinin çıkıp çıkmadığını da anlamış olurum.

Cnm bilgilendirmen için çok teşekkürler.Gitmeyi çok düşünüyorum ama bana gelecek tahmini lazımm. burdan kimse Nisanın gelecek hakkında verdiği bilgilerin tutup tutmadığı hakkında bilgi vermediler oyüzden hala çekimserimmmm

Cnm bilgilendirmen için çok teşekkürler.Gitmeyi çok düşünüyorum ama bana gelecek tahmini lazımm. burdan kimse Nisanın gelecek hakkında verdiği bilgilerin tutup tutmadığı hakkında bilgi vermediler oyüzden hala çekimserimmmm

Gecmis sayfalari okursaniz fark edersiniz bilgi verildigini. Her soruldugu anda tekrardan herkes girip yorum yapmiyor dogal olarak.
Ben iki gun once yasadim yine dedigi bir seyi daha. Daha once de yazmistim

Gecmis sayfalari okursaniz fark edersiniz bilgi verildigini. Her soruldugu anda tekrardan herkes girip yorum yapmiyor dogal olarak.
Ben iki gun once yasadim yine dedigi bir seyi daha. Daha once de yazmistim

Devamlı takip ediyorum ama genelde gelecekle ilgiliyse gitmeyendeniliyor anı ve ilşki hakkında bilgi verildiği uzun vadeli dediklerinin hakkında bilği pek yokk

Ben baktırdım Nisan hanıma bana gelecekten ziyade şuan gerekiyordu ama bana gelecekle ilgili çok tarih verdi çok ilginç detayları bildi(mesela ben kahve falı bakarım ama hiç anlamam yani sadece hissettiklerim çıkar o da aynen sana ısrar edip çok güzel bakar diyorlar ama aslında falla işin yok hissiyat dedi ki çok doğru faldan hiç anlamam:) karşımdakinin tipini,düşüncelerini sebepleri gerçekten çok doğru değerlendirdi ayrıca çok sıcak ve samimi bir bayan ben memnun kaldım açıkçası gelecek olur olmaz bilemem daha zamanı var ama ben daha çok an ve düşünce üzerine yoğunlaştıgım için hoşuma gitti uzunda sürdü 1 saate yakın bir faldı bence denebilir bazı söylediklerini anlayamayabiliyor insan ama sorunca açıklıyor zaten...

Devamlı takip ediyorum ama genelde gelecekle ilgiliyse gitmeyendeniliyor anı ve ilşki hakkında bilgi verildiği uzun vadeli dediklerinin hakkında bilği pek yokk

Gelecekle ilgiliyse gitmeyin diyenlerin tecrubesi oldugundan degil, emin ol. Ben tecrubesi olan kisilerle konustum.
Kendim de dua ederdim, olmasini cok istedigim bir sey vardi ve bir ara kesin gozuyle bakmistim. O donem nisan ablaya gittim ve bana israrla Allaha sirk kosar gibi, bu isim olacak biliyorum deyip durma, Allah dualari kabul eder ama farkli sekilde de kabulu olabilir demisti. Ben de hmm dogru diyor yine demistim. Ama acikcasi su an cok uzgunum yikildim... Dua ettim o kadar kabul olmadi dedigim noktada, nisan ablayi hatirladim. Aah ah... Ne diyeyim ki ben !

Son düzenleme:
X