Ankara'daki Falcılar

hangi zeka ürünü bilemem ama karşılıklı oturup bakanların başarısını göz önünde tutarsak gercekten nokta wuruşları war.hem durum tesbiti hem gelecek konularında başarılı.ayrıca ben fincan resmi cekip göndermedim hazır fincanlardan baktırırım o ismi buralarda dolaşanlardan çok çok iyi.ayrıca para yok,yollara düşmek yok,sıra beklemek yok..

Evet gaussmata acayip tutuyor o fallar :) Nisan cok ileri gelecek icin derse tutuyormus, bayagi bildigim var o konuda tutan ama cok fazla yorum yapmiyor onunla ilgili. Nasil kiminle evlenecegini bildigi uyelerin yorumlarini okumustum. Dedigi yakin tarihler var ciktigi, ben de 2- 3 aydir gidiyorum iste.

Metumetu, Gaus un baktirdigina baktir online da. Derya ablaydi sanirim o da.

aa bunu bilmiyordum.derya abla online nerede bakıyor ki? bana baktığı sanallar bile cıkıyor,tabii bakan o ise:)

Kizlar nisana fal baktirmis biri olarak sunu soylemek istiyorum onun falini iyi okumak lazim ve beklemek gerek ben gittigimde smmm sinavina hazirlaniyordum onunla ilgili egitim ustune egitim var tekrar girecek yazmis ve ben haziran sinavini kazanamadim su anda yeniden hazirlaniyorum gibi tutan bazi seyler var..

lilacım güldürdün beni :) metuyla benim dediğim derya abla aynı canım yani sitenin adı derya abla :))) parasız hatta hazır fincan fotosu ile gayet de çıkıyo yalnız iki gündür söz nişan deyip duruyo o pek mümkün değil

ya evet nisanın dediği bende henüz çıkmadı beni çok ağlak görüp oyalamış da olabilir yalnız biz burada överken bi tavrı hiç hoşuma gitmedi onun başında dikilen abisi ve kardeşi esen (esin de olabilir) onlar yüzünden mi bilemiyorum ama telefonda bişey sormaya bile çıkmıyo bana şu olay için ara demişti aradım neymiş efendim bakamazmış abisi diyor bunu bi kere de saat verdi ara beni o zaman bilgi gelicek dedi aradım bi heyecanla yine abisi nisan hanım falda zaten telefonla olmaz dedi bi mesaj attı nisan abla o kadar ya 10 liralık değil 100 liralık fal bu günde 20 fal baktığı oluyo kadının abisi bu şekilde bi baskı uyguluyorsa bile ara demesin o zaman!!!ben de durduk yere aramam...

bu chloe hangi sitede canım?

tellwe canım ama 5 lira diye baktırdım yani fiyat/performansta iyi :)

5 lira değil de 5 dolar olmasın o kredi kartı/paybal yazan yerde öle yazıyo sanki chloe yi buldum ama gün içi aktif yazıyo gün içi zaten şu an fal baktır seçeneği yok gibi sanki

Yok kuzum benim, ne ozuru.......benim zaten o hatun ne zamandan beri aklimdaydi, Ankara'ya tatile gelir gelmez de aklima dustu zaten

Gercekten adam gibi bakan biri yok. Bu topikten istanbul'a tasinan , giden olursa bize de fal kapatsin

Bana cok karisik, karman corman seyler soyledi.......bakalim olaylar tutar mi , tutarsa yazarim

tellwe.com da nasıl fal baktırıcağımı çözemedim şu an birileri beni aydınlatsın yaw :)

Yok kuzum benim, ne ozuru.......benim zaten o hatun ne zamandan beri aklimdaydi, Ankara'ya tatile gelir gelmez de aklima dustu zaten

Gercekten adam gibi bakan biri yok. Bu topikten istanbul'a tasinan , giden olursa bize de fal kapatsin

istanbulda da yok ki ben o topiğe de bakıyorum :) nisanın ses kaydı var anca dördüncü dinlememde anladım yazmayla anlamazsın ki zaten canım

evet haklisin bana da gelismelerden haberim olsun ara beni dedi dun bir adam cikti fal bakiyor mu dedi tam da anlamadim randevu mu alacaksiniz dedi hayir dedim kapattim...bir kere daha gitsem mi diye dusunuyorum ama cok pahali ya

Bana cok karisik, karman corman seyler soyledi.......bakalim olaylar tutar mi , tutarsa yazarim

Evet karisik bakiyor :) bende yazarim olursa iste bir iki seyi cikti ama beklemek lazim nisan ablanin falini uzun vadede cikiyor ben martta gitmistim temmuzda cikti mesela...hani oyle su tarihte su olacak demiyor takip edeceksin fali :)

evet haklisin bana da gelismelerden haberim olsun ara beni dedi dun bir adam cikti fal bakiyor mu dedi tam da anlamadim randevu mu alacaksiniz dedi hayir dedim kapattim...bir kere daha gitsem mi diye dusunuyorum ama cok pahali ya

ya ben çok aşırı ağladım bide kadın anlattıkça cidden eski sevgilim konuşuyo gibi oldum ben patladım artık nisan abla olmaz bunlar adam seviyorum demiyo dedim sen bana inan olunca da ara dedi olmadı ama bişi sormak için aradım abisi sağolsun!!! bidaha gidelim diye yapıyo 100 lira az mı 2-3 kez gelen müşterisine insan az yardımcı olur

merhaba banada acil yasemin hanımın numarası lazım sizde var sanıyorum msj gönderirmisiniz

Falla ılgılı cok beklentılı yasamayın kızlar bende fal bakan bırı olarak kendınızı bır fala adapte edıp beklentı ıcınde kalırsanız bu hele kı yanlıs hıslerle yonlerdıren bırı olursa bu sıze sıkıntı verır o yuzdn o anı yasayıp huzuru bulun .bırde falcı dedı dıye onu oturup beklersenız sonuc husran olabılır.umudunuz hc bıtmesın hep mutlu olun arkadaslar

Bence Nisan ayıp etmiş gerçekten. Yani fal gibi bir zırvalığa , olasılıklar üzerine kurulu bir işe 100 kağıt bayıyoruz. Zaten bir kere fal baktırmışsın, 1 tanecik soru için 2 gün sonra tekrar gitmen zırvalık olur zaten.

Ben de adam gibi soru soramadım. Benim seansım 3 harflilerle konuşuyorum, onların dediklerini yazdırıyorum havasında geçti. Lakin bir noktada ''bana diyorlar ki bu seans bitmek üzere , 2 kısa soru sorabilirsin'' dedi Nisan aplamız, ben de gülmemek için kendimi zor tuttum. 3 harfli arkadaşlar mı soru kısa olsun buyurdular , yoksa Nisan mı bilemedim

100 kağıdımı alması dışında mutlu ayrıldım, güzel şeyler söyledi.......bakalım tutacak mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…