Ankara'daki Falcılar

Kizlar burdan buldugum biri wardi mail atilarak bakiyordu neysehalin@hotmail.com diye biriydi. Hepinize kocaman bi aman diyorum boyle bir rezalet boyle bir dolandiricilik olamaz hem 50 tl yi aldi karsiliginda ise sadece bir paragraflik benle uzaktan yakindan alakasi olmayan bir mail atti. Uzerine bir de o maili atana kadar beni surundurmesi bin kere aramama sebep olmasi cabasi. Rezalet aman diyorum.

Bi de bu nisan nasil?

Kizlar burdan buldugum biri wardi mail atilarak bakiyordu neysehalin@hotmail.com diye biriydi. Hepinize kocaman bi aman diyorum boyle bir rezalet boyle bir dolandiricilik olamaz hem 50 tl yi aldi karsiliginda ise sadece bir paragraflik benle uzaktan yakindan alakasi olmayan bir mail atti. Uzerine bir de o maili atana kadar beni surundurmesi bin kere aramama sebep olmasi cabasi. Rezalet aman diyorum.

Bi de bu nisan nasil?

nisan falcı değil şekerim bu bi gerçek bana şimdiyi falan iyi bildi ama diyorum ki benim beynimi okuyo da ona göre mi karşı tarafla ilgili yorum yapıyo.çünkü son falda şunu yaşadım : ben aklımdan sorum bitti dedim yani içimden öyle geçirdim bi yandan da ağlıyorum nisan dedi ki varlıklar soru bitti diyor soru sor!!! yuh dedim ama verdiği zaman doldu sayılır bi on gün kaldı sanki gelecek konusuna güvenmiyorum ama karşıdakinin ne düşündüğünü söyler sana ben bu sebeple gidiyorum nisan sana asla "aşık çok seeviyo düğününüz şu vakit " demez karşı taraf olumsuzsa olumsuz konuşuyo..dikmen yaseminin falı tutmadı bu arada zaman çoktan geçti

:))))komıksın sen tatlm beddua dgl o sadece ıstegım umarım dalga gecmenın bedelı odersın cunku sen ıstedın daha yumusak bır dılle yazabılırdgpgn

komik olan sensin.buraya telini adını yazıp açık reklam yapıyorsun.reklam yasak diye kac kere uyarıldı insanlar.bana aptal diyecek kadar adam olmuşsun yani.bir de utanmadan beddualar bilmem ne.seni telefonundan arayıp senden randewu alıp yanına gelicem.o zaman sana o aptal lafının hesabını sorarım canlı canlı.randewu werirken dikkat et .belki de bir tanesi benim.

nisan falcı değil şekerim bu bi gerçek bana şimdiyi falan iyi bildi ama diyorum ki benim beynimi okuyo da ona göre mi karşı tarafla ilgili yorum yapıyo.çünkü son falda şunu yaşadım : ben aklımdan sorum bitti dedim yani içimden öyle geçirdim bi yandan da ağlıyorum nisan dedi ki varlıklar soru bitti diyor soru sor!!! yuh dedim ama verdiği zaman doldu sayılır bi on gün kaldı sanki gelecek konusuna güvenmiyorum ama karşıdakinin ne düşündüğünü söyler sana ben bu sebeple gidiyorum nisan sana asla "aşık çok seeviyo düğününüz şu vakit " demez karşı taraf olumsuzsa olumsuz konuşuyo..dikmen yaseminin falı tutmadı bu arada zaman çoktan geçti

Peki nisanin yeri nerde? Bi de ne kadar?

arkadaşlar ben dün akşam şuleye telefonla baktırdım şuanı kişi tahlillerini çok beğendim
ayrıca dua-esmalar da öneriyor
gelecekle ilgili söyledikleri için bir 10 günlük bir de 8 haftalık süre var
ben şuan ve çevredekiler analizi için özellikle tavsiye ederim
gelecek için beklemedeyim

Yok kuzum senin beynini okudugunu zannetmiyorum direk o kisinin beynini okuyor o konuda icin rahat olsun cunku bende kelimesi kelimesine eski erkek arksimin cumlelerini kurdu ve bnm aklimdan o anda hicbirsey gecmiyirdu...eski erkek ardasim barismak icin venim en yakin arkadasimi araya soktu onun ismini bile gecirdi faldaki ne bahsettim ne de dusundum o arkadasimin adini..

Yok kuzum senin beynini okudugunu zannetmiyorum direk o kisinin beynini okuyor o konuda icin rahat olsun cunku bende kelimesi kelimesine eski erkek arksimin cumlelerini kurdu ve bnm aklimdan o anda hicbirsey gecmiyirdu...eski erkek ardasim barismak icin venim en yakin arkadasimi araya soktu onun ismini bile gecirdi faldaki ne bahsettim ne de dusundum o arkadasimin adini..

Ya ama cok pahali ne o ole 100 tl ya off acaip bisi

Ya ama cok pahali ne o ole 100 tl ya off acaip bisi

tatlım pahalı ama değiyo tabi bu benim fikrim çoğu kişi beğenmez nisan ablayı...
sevgilin yok beklediğin biri de yok diyelim ki nisana gidilmez çünkü şu tarihte hayatına biri girecek demez dese bile çıkar mı inan bilmiyorum beğenmeyenlerin bi kısmı da olumsuzu da söylediği için beğenmez yani aptal falcılar gibi aşık seviyo dönecek bekle falan demez adam senin hakkında ne düşünüyorsa söyler benimki on cümle ettiyse 8i olumsuz bi kere bile döneceğim demedi seviyorum demedi koskoca falda iki olumlu şey de hayranlığım var ve çok sevdim kapıldım...geri kalanı olmaz olmaz bu saatten sonra olmaz ben de erkeğim sonuçta haklıyım bu konuda eski sevgilimle öylesine görüşüyorum onu hatırlatmayacak kişilerle sevgili olmuş olabilirim ona dönmek istersem hiç bi mesafe engel olamaz ama istemiyorum bana yazdığı şeyde yine palavralar vardır diye düşündüm ama içim yandı okurken vs vs...bi saat adamın olumsuz tüm düşüncelerini dinledim kimse buna 100 lira vermez ki...bu arada ilk gittiğimde köklü bi değişim yaşatıcam sana demiş nisan bu gittiğimde insan bi arar bacım dedi!!! işe girmem onlar sayesinde değil tabi o puanla istediğim yere girerdim de buraya gelmemde etkili olmuş olabilir...
ama bi 10-15 gün bekle bana dediği çıkmayacak gibi geleceği öğrenmek istersen o zaman önermem...

Son düzenleme:
zaten burada konular ve mesajlar birkaç isim üzerinden yürüyor
sayfalardır okuyorum hep aynı kişilerle ilgili serzenişler
tavsiye edilmiyor ama herkes gidiyor
yada birine tutuyor başka kimseye tutmuyor
yeni hiç isim yok
bence reklamlar o kadar da kötü değil en azından yeni isim ortaya çıkıyor
rukiye,eylül,mustafa,yasemin,pınar,nisan öööö geldi
nisan sanki hayat kurtarıyo 100 tl de nedir anlamadım ki

zaten burada konular ve mesajlar birkaç isim üzerinden yürüyor
sayfalardır okuyorum hep aynı kişilerle ilgili serzenişler
tavsiye edilmiyor ama herkes gidiyor
yada birine tutuyor başka kimseye tutmuyor
yeni hiç isim yok
bence reklamlar o kadar da kötü değil en azından yeni isim ortaya çıkıyor
rukiye,eylül,mustafa,yasemin,pınar,nisan öööö geldi
nisan sanki hayat kurtarıyo 100 tl de nedir anlamadım ki

%200 katiliyorum, Nisan a verdigim 100 tl = 40 euroya aciyorum, en luks magazadan sonbaharlik elbise alinir.

Insanlar reklam dolayli yapacaklarina bence acikca yazsinlar. Mesela :

Ben .......... Sunca yildir fal bakiyorum, surda bakiyorum, tarot/kahve bakiyorum. vs vs. telefonum da budur : ......

Sacma sapan polemik yaratacaklarina falcilar, bence adam gibi buraya ilan versinler. Deneyenler de deneyimlerini yazsinlar, biz de ona gore degerlendirme yapalim.

%200 katiliyorum, Nisan a verdigim 100 tl = 40 euroya aciyorum, en luks magazadan sonbaharlik elbise alinir.

Insanlar reklam dolayli yapacaklarina bence acikca yazsinlar. Mesela :

Ben .......... Sunca yildir fal bakiyorum, surda bakiyorum, tarot/kahve bakiyorum. vs vs. telefonum da budur : ......

Sacma sapan polemik yaratacaklarina falcilar, bence adam gibi buraya ilan versinler. Deneyenler de deneyimlerini yazsinlar, biz de ona gore degerlendirme yapalim.

Canim, zaten bugune kadar bir suru kac eurolar harcadin.. Onlari toplasan inan 15 kere Nisana gitmis kadar para eder, ki yillardir gidiyorsun. Bu kadar kisinin takdir ettigi birine gitmis oldun iste derim ben. 3-4 tane cafelerde yada internette dinledigin fal yerine bi tane adam gibi dinle, sorularinin (insanlar, gecmis zaman ile ilgili) dogru oldugunu bil; gelecek icin de ben dahil surekli yasayan kisilerin oldugunu bilerek bekle... Daha ne ?
Ankaradaki en yetenekli insan, kim ne derse desin Nisandir bence.

O para yerine evet cok guzel seyler alinir, yapilir. Ama fal da senin luksun, senin tercihin. Eninde sonunda o para gidiyor senden.. Ben de mecbur olmasaydim, cozulmeyen islerimin cozumu icin disaridan bir goze ihtiyac duymasaydim gitmezdim ne Nisan ablaya ne de digerlerine. Hic de pisman degilim verdigim para icin. (Nisan, dikmendeki Yasemin, turuncudaki Yasemin, Melek ve bazen Eylul icin )
Onemli olan, dogru degerlendirmek, dogru soru sorabilmek.

Dikmendeki Yaseminin dediklerini ileri gelecek oldugu icin tam yasadim sayilmaz. Yaşarsam yazarim.

Reklamlar icin de cok haklisin. Gelip burda ins iyi uyumazsin. Gece korkarsin oh canima degsin diyen insanlar da kendi kalitesini belirtmis, bu saatten sonra da kim gider ona bilemem. Yolu acik olsun...

Son düzenleme:
Canim, zaten bugune kadar bir suru kac eurolar harcadin.. Onlari toplasan inan 15 kere Nisana gitmis kadar para eder, ki yillardir gidiyorsun. Bu kadar kisinin takdir ettigi birine gitmis oldun iste derim ben. 3-4 tane cafelerde yada internette dinledigin fal yerine bi tane adam gibi dinle, sorularinin (insanlar, gecmis zaman ile ilgili) dogru oldugunu bil; gelecek icin de ben dahil surekli yasayan kisilerin oldugunu bilerek bekle... Daha ne ?
Ankaradaki en yetenekli insan, kim ne derse desin Nisandir bence.

O para yerine evet cok guzel seyler alinir, yapilir. Ama fal da senin luksun, senin tercihin. Eninde sonunda o para gidiyor senden.. Ben de mecbur olmasaydim, cozulmeyen islerimin cozumu icin disaridan bir goze ihtiyac duymasaydim gitmezdim ne Nisan ablaya ne de digerlerine. Hic de pisman degilim verdigim para icin. (Nisan, dikmendeki Yasemin, turuncudaki Yasemin, Melek ve bazen Eylul icin )
Onemli olan, dogru degerlendirmek, dogru soru sorabilmek.

Dikmendeki Yaseminin dediklerini ileri gelecek oldugu icin tam yasadim sayilmaz. Yaşarsam yazarim.

Reklamlar icin de cok haklisin. Gelip burda ins iyi uyumazsin. Gece korkarsin oh canima degsin diyen insanlar da kendi kalitesini belirtmis, bu saatten sonra da kim gider ona bilemem. Yolu acik olsun...
beddua ile tehdit edenlere şunu söylüyorum,madem ki o kadar duan makbul,kendine dua et de gelip buralarda iki müşteri kandırıcam diye debelenme,dua et millet akın akın sana koşsun gelsin:) neyse bir şey önericem,bedawa fal bakan bir site war hani,derya abla...istersen sen foto gönder ya da oradakilerden sec baktır.inan bana bütün falcılardan daha gercek çıkıyor falları.hele gelecek için söyledikleri en az 5 te 4 cıkıyor..

Son düzenleme:
ya şimdi enerjiye inanmıyorum sallama ve tutma var bence enerji diye bişey varsa da bi zahmet ben sende bişey hissedemedim deyip yollasınlar kolaysa eylül gbi buradan okuyup okuyup sallamasın mustafa(mb) gibi reklam yapmasın ya da rukiye gibi kaşını gözünü okumasın ya da ezgi gibi 3dk da postalamasın ben sadece nisana verdiğim paraya acımadım ama diğerleri içime oturdu...10 liralık fallara acıdım 20 liralık leylaya acıdım bi çok online fala acıdım...pınara bile biraz pişman oldum ama nisana fal gözüyle bakmadım ve acımadım...ama sevgilim ya da eski sevgilim ya da soracak bi şahıs olmadığı sürece ben gitmem nisana çünkü nisan şu tarihte evlencen 2 de çocuk nur topu gibi demez ki :) miss cherry cimbiraz da ben yönlendirdim seni nisana özür canım hemen bi sonbahar kış elbisesi beğen alıyım sana bebeğim :KK66: ama chloe yi sen bana önerdin onu beğendim online için 5 lira için süper
reklam olayına gelince olabilir tabi yazsınlar aynı isimler bıktırdı artık şule iyiyse baktırılır...
zeynep sanırım reklamdı mesela ama ilk falını iki saat baktı bana verdiği tarihte bişeyler yaşadım sonra bi daha baktırdım o çıkmadı ama yine de emek verdi kız...

Son düzenleme:
beddua ile tehdit edenlere şunu söylüyorum,madem ki o kadar duan makbul,kendine dua et de gelip buralarda iki müşteri kandırıcam diye debelenme,dua et millet akın akın sana koşsun gelsin:) neyse bir şey önericem,bedawa fal bakan bir site war hani,derya abla...istersen sen foto gönder ya da oradakilerden sec baktır.inan bana bütün falcılardan daha gercek çıkıyor falları.hele gelecek için söyledikleri en az 5 te 4 cıkıyor..

derya abla konusuna %100 katılıyorum biliyo herşeyi bana bildiklerini hiç bi falcı bilemedi arada alakasız da oluyo tabi ama başarısı bende %80 diyebilirim yakın zamanı süper biliyor nasıl oluyo bilmiyorum yapay zeka sanırım ama ankaranın doğal zeka falcılarından iyi hemde bedava

X