Ankara'daki Falcılar

Bence Nisan ayıp etmiş gerçekten. Yani fal gibi bir zırvalığa , olasılıklar üzerine kurulu bir işe 100 kağıt bayıyoruz. Zaten bir kere fal baktırmışsın, 1 tanecik soru için 2 gün sonra tekrar gitmen zırvalık olur zaten.

Ben de adam gibi soru soramadım. Benim seansım 3 harflilerle konuşuyorum, onların dediklerini yazdırıyorum havasında geçti. Lakin bir noktada ''bana diyorlar ki bu seans bitmek üzere , 2 kısa soru sorabilirsin'' dedi Nisan aplamız, ben de gülmemek için kendimi zor tuttum. 3 harfli arkadaşlar mı soru kısa olsun buyurdular , yoksa Nisan mı bilemedim :KK37:

100 kağıdımı alması dışında mutlu ayrıldım, güzel şeyler söyledi.......bakalım tutacak mı.

ben bu seans bitti lafını bi kaç kişiden daha duydum ama bana hiç öyle demez nisan abla en az 1 saat (rekorum 1saat 15 dk)sürer benim kafamda sorular bitmeden de kalkmam...ama çoğu kişinin 40 dk sürüyomuş seans bitti diyormuş enerji demeye dilim varmıyor valla inanmıyorum enerjiye ama şu olabilir benim hödük efendi çok çenebaz o ssusmadıkça nisan abla aktarıyo ve uzadıkça uzuyo:) bana da hem güzel hem kötü şeyler söyledi yalnız o bir tek 3 harfli ile bakmıyo başka bişeyler daha var

gülbaşak'tan memnun olanlar kapısını aşındırmaya devam etse de burda 1-2 kullanıcıyı daha ikna ederim çabasıyla zaman kaybetmese hiç. falcılarını bulmuşlar ne güzel, forumca sevinçlerini paylaşıyoruz, Allah artırsın ama o kadının burdaki reklam çalışmaları artık irite edici seviyede, bi elini eteğini çekse keşke - tutmadı işte, daha neyin peşinde? hayır yani kanıp giden birkaç kişi oldu, onlar da geldi görüşlerini pişman olmuş şekilde yazdı. forumda yeni olan arkadaşlar, ya da üye olmadan takip edenler inşallah eski sayfalarda kullanıcıların bu görüşlerini dikkate alırlar. üzülüyorum ben böyle her adı geçen falcıya kanıp gidince, dökülen paralara yazık günah.

neyse gelelim daha biz falcılarını bulamayanlara:) kızlar yasemin hanımı soranlar olmuş, telefonumda bir sıkıntı var numarasını yazamıyorum ama rehberimi geri getirir getirmez yollarım. bir de izmir caddesi sevgi cafe'deki nur mu nuran mı ismini tam hatırlamıyorum ona gittim. ilk izlenimim fena değildi ama 1 aylık tatile çıktı o da, bayramdan sonra burda. bir de sizler için dev bir çalışma daha yapıp eylül'ün numarasını bulmuştum ama telefonumda şuan sorun olduğu için ona da ulaşamıyorum tabi:)
bir de bugün eskişehir'den bir arkadaşım geldi, orda odun pazarında fal bakan kadriye diye bir kadından daha önce bahsetmiştim, eski sayfaları okuyanlar bilir. bir sürü kişiden çok iyi olduğunu duymuştum. arkadaşımla bugün konuşurken 5 sene önce onun da kadriye'ye gittiğini öğrendim. arkadaşım öyle çok fal düşkünü biri değildir ama "bana tutturabilen tek falcıydı, o zamanlar dediklerini dikkate almamıştım da bir bir çıktı" dedi. neyse işte en yakın zamanda kadını arayıp atlayıp gideceğim yanına. görüşlerimi yazarım da gidenler bilenler varsa duyumlarını paylaşsın lütfen. şimdilik benden bu kadar, kendinize dikkat edin reklamcılardan uzak durun.

eskişehirli kadriye hanım'ın numarasını nasıl edinebiliriz?
teşekkürler

Ya şu Eylülü bulan özele msj atsin nosunu lütfen. Biri buldum demisti no atmişti devamli kapali... bulun şu hatunu... beni en çok etkileten ve bilen hatun oydu....

Ya şu Eylülü bulan özele msj atsin nosunu lütfen. Biri buldum demisti no atmişti devamli kapali... bulun şu hatunu... beni en çok etkileten ve bilen hatun oydu....

siz deyince bendeki numarayı tekrar denedim. kapalı.
ya benim gitmek istediğim bi falcı eylül şu an. en azından verdiği tarih tutmuştu. (tutmayan şeyler de oldu ama %20 falan tutmamıştır)
ulaşabilen olursa bize de yazsın lütfen.
gerçi cebi kapalıysa fal bakmayı bırakmıştır gibi de geliyor biraz bana ama... yani sonuçta onun müşteri araması lazım, bizim döne döne onu aramamız :S

siz deyince bendeki numarayı tekrar denedim. kapalı.
ya benim gitmek istediğim bi falcı eylül şu an. en azından verdiği tarih tutmuştu. (tutmayan şeyler de oldu ama %20 falan tutmamıştır)
ulaşabilen olursa bize de yazsın lütfen.
gerçi cebi kapalıysa fal bakmayı bırakmıştır gibi de geliyor biraz bana ama... yani sonuçta onun müşteri araması lazım, bizim döne döne onu aramamız :S

hakikaten enteresan baktırmasam acaip tutturuyo da ondan arıyo herkes diyeceğim ama...
ben de tarihler asla tutmadı olaylar da bayağı farklı gerçekleşti
o yüzden burada yana yana eylül denmesine şaşırıyorum birkaç sayfada bir eylül gündemde ...

hakikaten enteresan baktırmasam acaip tutturuyo da ondan arıyo herkes diyeceğim ama...
ben de tarihler asla tutmadı olaylar da bayağı farklı gerçekleşti
o yüzden burada yana yana eylül denmesine şaşırıyorum birkaç sayfada bir eylül gündemde ...

eylüle ne umutlarla gittim tutmadı bişey...

Ankara dışındayım, her hafta düzenli olarak rezzan hanıma fal baktırıyorum ve gerçekten dediklerini yaşıyorum, verdiği zamanlarda dediği olaylar çıkıyo, ortada daha plan proje yokken, denizli yerlerde akşam dışarı çıkma var diyo çat çıkıyoruz, parti var die mangal partisi diyo yani hadi partiyi atsa nese dicem de mangal partisine kadar biliyo bundan sonra kendisi özellikle tavsiye ediceğim falcılar arasında :KK70:

gokçe abla var ben memnun kaldim ama tercih meselesi.farkli Isim sordunuz diye yazdim

Slm kızlar belki daha önce bahsetmişimdir hangi falcıya gittiysem aynı nokta atışları yaptılar aynı şeyleri söylediler genel şeyler de değildi ama bi türlü olmadı çıkmadı... neyse..
Geçen sene temmuz sonunda turuncu kafedeki berrin e gitmiştim onun söyledikleri çıkmıştı. Yine gittim geçenlerde bakalım bilmiş mi...
Kızıyorum falcılara da kendime de :)

sen eskişehir de baktırmıştın sanırım.elif miydi unuttum adını.bana da bakmıştı.bana werdiği tarihler henüz gelmedi.onunla ilgili yorum yapmadın merak ettim.dediklerinden gercekleşen war mı?

yazdım aslında ama kaynadı sanırım arada :) çıkmadı net tarih dediği iki şey patladı yaprak kımıldamadı malesef...

Slm kızlar belki daha önce bahsetmişimdir hangi falcıya gittiysem aynı nokta atışları yaptılar aynı şeyleri söylediler genel şeyler de değildi ama bi türlü olmadı çıkmadı... neyse..
Geçen sene temmuz sonunda turuncu kafedeki berrin e gitmiştim onun söyledikleri çıkmıştı. Yine gittim geçenlerde bakalım bilmiş mi...
Kızıyorum falcılara da kendime de :)

Ben de gittim de berrine son durum hakkında çıkıp çıkmadığıyla ilgili bilgi verir misin :)

X