Ankara'daki Falcılar

canim bu gizem sari uzun sacli dimi oruyo saclarini ! biz arkadasimla ona gittik bana da o kadar cok seyi bildi ki dedikleri cikacak sandim ki bildigi seyleri cogu falci bilememisti neyse bize de ne kadar verirseniz o kadara bakarim dedi sonra 25 aldi ikimizden de !!! Bu kadar cok sey bilince bi daha gidelim dedik arkadas baktiracakti ben degil girdik iceri ben eslik etmeye gitmistim elimde disaridan aldigim icecek vardi kadin beni bu yuzden azarladi neymis efendim orasi bi cafeymis elinde baska kcecekle gelemezmissin vs vs ya ben arkadasi beklicem bisey icmek zorunda degilim dedim neyse o gun fal bakamadi bir gun once dediklerinin zittini soyledi arkadasima! yine 25 aldi!!!
yani size söyledikleri çıktımı sonuçta memnun kaldınız mı tavsiye eder misiniz?

yani size söyledikleri çıktımı sonuçta memnun kaldınız mı tavsiye eder misiniz?

hayir soyledikleri cikmadi ustune basa basa adam asiiik dedi evet cok kilit bisi bildi ama bu gecmisle ilgiliydi zaman varmiyorum bi kac gune aricak dedi iki ay mi oldu uc ay mi oldu :S enerjiye inanmadigim icin rahatlikla sunu soyleyebilirim "git me yin"bana ve arkadasima cikmadi ki gizeme gittigimi ben yazmistim yeni isim degil dikkate alinmamis olabilir !

hayir soyledikleri cikmadi ustune basa basa adam asiiik dedi evet cok kilit bisi bildi ama bu gecmisle ilgiliydi zaman varmiyorum bi kac gune aricak dedi iki ay mi oldu uc ay mi oldu :S enerjiye inanmadigim icin rahatlikla sunu soyleyebilirim "git me yin"bana ve arkadasima cikmadi ki gizeme gittigimi ben yazmistim yeni isim degil dikkate alinmamis olabilir !
haklısın ben ilk kez dün gittim çıkacak mı çıkmayacak mı bilmiyorum ama geçmişle ilgili çok detay bir şeyler bildi beni şaşırttı evet sarı saçlı ve saçlarını örüyor ankara öyle tırlatmış bir tane gizem vardır heralde.. 4 gün sonra eski sevgilimin arayıp aramadığını yazarım buraya...

Ya bu md güzellik merkezindeki mustafa bakiyor.. ama daha baktiran olmamis.. o yüzden bisey diyemicem... tarotunda yüzde 60 ini bildi.... biri katina falina baktirsada yazsa diyodum aslinda ) .. 100 tlye bakiyo o yuzden vazgecmistim..

Ya bu md güzellik merkezindeki mustafa bakiyor.. ama daha baktiran olmamis.. o yüzden bisey diyemicem... tarotunda yüzde 60 ini bildi.... biri katina falina baktirsada yazsa diyodum aslinda ) .. 100 tlye bakiyo o yuzden vazgecmistim..

bana bakmıştı ama sadece katına değil tarot katine melek kartları falan kişilikle alakalı şeyleri bilmişti gelecek için de genel konuştu
gökmen brothers da daki kadın da katina bakıyor onun 30tl kahve ile birlikte
mb mustafaya gittiğimden beri söylediği önemsiz olarak gördüğüm 2 şey çıktı onun dışında hiç biri çıkmadı ama geçmişi çok iyi biliyo şok olmuştum faldan çıkınca daha ne kahveye nede kartlara bakmadan bir sürü şey söylemişti :)

bana bakmıştı ama sadece katına değil tarot katine melek kartları falan kişilikle alakalı şeyleri bilmişti gelecek için de genel konuştu
gökmen brothers da daki kadın da katina bakıyor onun 30tl kahve ile birlikte
mb mustafaya gittiğimden beri söylediği önemsiz olarak gördüğüm 2 şey çıktı onun dışında hiç biri çıkmadı ama geçmişi çok iyi biliyo şok olmuştum faldan çıkınca daha ne kahveye nede kartlara bakmadan bir sürü şey söylemişti :)

Giiiz banada gecmisten cok iyi noktalari bildi. Hatta kisileri.. kisi analizlerini olaylarida.. kahveden tarota geçtim bende bilince hep.ama gelecekte biraz uçuk şeyler söyledigi icin... bilemiyorum.kesin ve net bak gör şöyle olacak böyle olacak dedi.. çikarmi bilmiyorum cikarsa yazacam zaten... sonrada katina önerdi zaten kahve arti tarot 80 verdim. Katinayi merak ettim ama param bitti... gokmen btothersdaki kadin kim ? Nerde burasi? Biliyomu ?

falcı pınar hanım kızılayda fal bakmaya devam ediyor mu ben bayramdan sonra ankaraya gelecem ona gitmek istiyorum

2012de erkek çocuğum olacağını güzel ve sağlıklı olacağını söledi dediği zamanda hamile kaldım
tayinimin nereye çıkacağını söledi
ya ne diyim işte bisürü şey

X