Ankara'daki Falcılar

senin dediğin eylül kafedeki Mustafa , benim bir numaralı falcılarımdandır :)

onun bana soyledıgı bır cok sey cıkmıstı tarıh wermıstı 72 gun sonra bırıyle tanısıcaksın eskı sevgılın donucek ama hıc tınlamıycaksın bıle demıstı gercekten dedıklerını yasamıstım eskısı dondu sallamadım bıle o zaman o dedıgıyle de ayrıldım o da ayrı tabı=)ama yasadım dedıklerını ben sacma sapana yerlere gıdıyorum ya artık bana hepsi sallıo gelio onlinelar felaket

Mustafa tarih konusunda bi harikadır zaten aylar öncesinden dediği tarihte farklı şeyler yaşamıştım ama 7 aydır baktırdığımdan o kadar tanıdı ki beni artık falından memnun değilim bilmediğinden değil ama söyleyecek bi şey kalmadığı için kısa baktığından sadece muhabbet etmeye gidiyorum online bi kere baktırdım yanılmıyorsam ama hiç hoş değil bi kere falcıyı karşında görüp o enerjiyi hissetmen lazımmış gibi geliyo bana :)

evde bakan yasemin var galiba. dikmen'deki. ama ben gidemedim bir türlü. hiç açmadı telefonumu. gidenler öneriyorsa denenebilir

açıkçası diğer baktıranlar memnun mu bilmiyorum , benim genel durumumu bildi fakat gelecekle ilgili öyle böyle sallama görmedim yani on yıllık bi kalkınma planı hazırladı ki sormayın gitsin yok bu yıl yurtdışına çıkacakmışım orda biriyle tanışcakmışım bana büyü yaptırcaklarmış falan, dur abla dedim ya ben öğrenciyim hala yaptığı tek şey o dönem aklından geçenleri yaşayacakmışsın gibi anlatıyo en azından bende bu şekildeydi.

Kızlar bu Mustafa hala aynı yerde mi, cafe nerde, randevu gerekli mi? Ayyyyyyyyy tutmayın beni!

Ya gercekten biri iyi bi falci kesfetsede gitsek. Eskilerden biri bildi dese digeri bilemedi deyince insanin gidesi gelmiyo

o zmaan ben o mustafaya bir daha gidiyim ayh o cok gercekcıydı cünkü o gun cok moralimi bozmustu tuh demiştim ama yasadım dediklerini zamn içerisin de turuncu cafe de güle baktıran var mı bir de şenay die biri var yeri dost kıtapevinin orda baktırdınız mı hıc ona

biri burda mb mustafanın reklamını yapmak için çok fena zemin hazırlıyor :) ama canım burdakiler salak değil git başka yerde oyna.

tel le balıyor ya da evde toplaanıp çağırıyorsunuz.. benim her şeyimi bildi. isteyenlere telini verebilirim 50 tl

biri burda mb mustafanın reklamını yapmak için çok fena zemin hazırlıyor :) ama canım burdakiler salak değil git başka yerde oyna.

isted,g,ne git banane ben adamı ıkı senedır gormemısım sayfaları okuyunca o mu degıl mı dıe merak ettım hem reklama gelıcek kadar saf olma o zman ınanma her yazılana da paronayakmıs gıbı reklam deme arif beye de gıtmsıtım evet o da bıldı palmıye kafece bırı var o da cok ııdr ama buralarda onalrdan bahsedılmemıs o kız da begenmıskı yazıyo fal enerjı bır de ınanma meselesi bıseye cok ınanaırsın olucak olucak dıe olur ama yok ya sallıyo dersın olmaz benımkıler hep cıkrar en yakın arkadasımın kı cıkmaz...arka bahcede adı yasemın mı tam hatırlamıyorum bı bayan bana alıtılı bır gun de donucek dedı ertesı gun ayın 16sıydı döndu ama bu onun ıı falcı oldugunu gostermıo benım gozumde zaten vaktı gelmıs o da gormus herangı bırıne de gıtsem aynı seyı soylıycektı yani mustafa bana ıı bakmıstır sana bakmaz burdakılerde reklama gelmıycek sevıyede ınsanlar sen yorma kendını

ben kendisine ara ara giderim ilk eylül 2012 de gitmiştim söylediği herşey dediği zaman içersinde çıktı hep sonra gitmeye devam ettim dedikleri çıkıyodu genel olarak aşk ile ilgilide, iş okul hepsini söyliyodu ve çıkıyodu
sonra mart ve nisan ayında gittiklerim kötüydü dedikleri çıkmadı temmuz başına kadar gitmedim, sonra bi ara fal krizim tuttu gittim ve dediği iki şey çıktı daha yeni

temmuzun başında gittiğimde önümde 5 kişi vardı 6. sırada bendim dakika tuttum herkese 5 dk da baktı, kahvemi içene kadar sıra bana geldi :))
bazenleri oda işine geldiği gibi bakıyo gibi geliyo ciddi ilgilendiğinde yani güzel baktığında dediklerinin çoğunu yaşadım açıkcası fiyatıda uygun kahve tarot 20 ye bakıyo bana

daha yeni rezzanın dediği bişey de çıktı kızlar... umarım güzel dediği şeylerde çıkar

Arkadaşlar uzun zamandır yazmıyorum. En son kendi falcımdan şaşmayacağım, başka falcı denemeyeceğim demiştim ama taynatta medine diye birine gittim. Dediğini falın akşamı yaşadım. Bir yıllık ilişkimdi. Medine biticek, sana göre biri değil falan dedi etkilendim mi bilmiyorum ama oldu işte. Bi denenmeli bence.

kızım sen hastamısın sana dediğimi nerden çıkardın ben senin adını bile yeni görüyorum , üstüne alınması gereken alınmamış daha adını bile yeni gördüğüm biri gelmiş lafları sıralmış iyi aksamlar sana canım

kızlarr telwe'deki melis96 da denenebilir mart ayında baktırdığım falın çıkmış olduğunu gördüm...

Arkadaşlar yazılarınızda düzeyinize dikkat edin sataşmalarda bulunmayın ve lütfen Türkçe'yi katletmeyin.

kım bu bayan ve neler bıldı bıraz daha bılgı verebılırmısın?

ben cevap vereyim adı zeynep telefon ediyosun bir simit cafede buluşup bakıyo kahveden anlamıyo tarot kartları var (değişik) onlardan bakıyo
bana temmuz ayında olacak dediği bişey çıkmadı diğer dediklerine daha var
bir de karakter tahlilleri yapıyo o yüzden uzun sürüyo
50 etmez ama denenebilir mi kişiye göre değişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…