Ankara'daki Falcılar

Benim tarot ve kahve bakti bayag tutturdu. Hatta bazi seylerde sasirtti. Etkilendim bayag..Katina önerdi ama cok pahali.. gelecege dairde umarim cikar.

yine mi mustafa!!!
mustafa bende hic tutturamadi durumu bile bilemedi sapsari adama esmer dedi sonra da aa yok iyi dusun en olmadi kumraldir diyor...ona kalsa adam asikti dedigi tarih coktaan gecti
eylul de tutmadi...digerleri de tutmadi leyla,figen,ezgi,obur mustafa,asya,irem akliniza kim gelirse iste yok bilemiyolar...
dikmen yaseminin dedigi isle ilgili bisey tutmadi asil konu zaten tutmaz...

benim onerim su arkadaslar bir kisiye tutmus olmasi demek iyi falci demek degildir ya da on kisiden 3 kisiye tutmasi da iyi falci demek degildir bi kisi tutmadi yazarsa gitmemeliyiz...
kotu falci dememiz icin bir kisiye tutturamamasi yeterli...aksine bir ornek ispat icin yeterlidir ama biz bi kisiye tuttugunu okuyup ya tutarsa diye gidiyoruz...enerji meselesi falan degil enerji yoksa parayi da almasin enerjimiz tutmadi bakamadim desin kolaysa...

Biz fala terapi gozuyle bakmaya devam edersek aman canim enerji meselesi deyip yok sayarsak bu falcilar aldiklari paranin haram oldugunu dusunmeyip hicbir zaman vicdan azabi cekmezler haram saymazlar cocuklarinin bogazindan bi guzel gecirirler...biz zaten o paralari verirken bilincimizi evde birakip veriyoruz :KK43:
bende falinin yaridi tutan bi semrin vardi o da kayip ki muhtemelen atti tuttu falin yarisi cikmadi sonu guzel demisti kotu bitti!
bu arada girip reklam yapanlar siz de fena halde farkediliyorsunuz!yeni yontemler gelistirin

tabiki..:KK66:

öncelikle Serhat'tan bahsediyim kendisini 10 yıl öncesinden bilirim o zamanlar dershaneden çıkıp çıkıp giderdim laf olsun diye baktırırdım..bu sene tesadüfen karşıma çıktı ve 4 ay önce baktırdım..kendini geliştirmiş baya bi bunu söyleyebiliirm.tüm dedikleri çıktı mı?hayır.ama serhatı dinlemeyi severim ben düşünceli ve moralim bozuk çıkmam ondan.10 tl ye bakıyordu kahveye gitmeye değer diyebilirim..

ikinci olarak asmaaltı cafe Yener..aslında yener iyi mi kötü mü anlayamadım gitti.söylediklerinden doğru olanda çok çıkmayanda o yüzden onun için iyi yada kötü diyemiyorum.ama ona gittiğimde çok sıkıntılıydım ve çıkışta terapiden çıkmış gibi olmuştum.değişik bi etkisi oldu üzerimde..en son 25 tl idi fiyatı.

ve Satı..sakaryada bi cafede ayşin faciasından önce ona gitmiştim.Çok samimi bi kadın öncelikle.kahve falına çok uzun bakmıyor açıkçası ben sora sora uzatabildim biraz ama ondan çıkınca da keyfim yerindeydi.laf olsun diye konuşmuyor kadın sallamıyo en azından bana öyle oldu söylediği şeylerde oldu.erkek arkadaşım hakkında söyledikleri yakın bi zamanda çıktı.10 tl kahve falı zaten tercih edilebilir..

bi ay kadar falan önce öneri üzerine Serhata gitmiştik bi arkadaşla gayet iyiydi aslında çoğu şeyi bildi özellikle ailem konusunda. o zaman görüştüğüm kişiyle alakalı söylediği şeylerden dolayı memnun kalmadım demiştim ama dediği çıktı görüşmüyorum şu anda :) inşallah gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar da doktor kocam olur :KK70: bu arada keşke 10tl olsaydı ona da 30tl bırakıp çıktık :KK70: Yener konusunda zaten yaşam koçluğu yapıyo diyolar ama tatiiden yeni döndüğü için bi türlü randevu alıp gidemedik. Ankaraya gelir gelmez ilk işim Yenerden randevu almak :)

Gercekten iyi bi falci kesfederseniz paylasin lutfen. Hep ayni isimler var. Bide etlikte evinde bakan elifi taniyan varsa eger ?

gülçe cafede ayşine baktıran war mı bir de gülseren die biri var yüksel de ona ben turuncu cafe de güle baktırmıştım cok kısa baktı tarota cıkmadı tarıhlerı bi de arka bahce die bi yer var orda sanıırm yasemın dıe bırı var ona baktıran oldu mu cok soru sordum ama merak ediorum=)

bi ay kadar falan önce öneri üzerine Serhata gitmiştik bi arkadaşla gayet iyiydi aslında çoğu şeyi bildi özellikle ailem konusunda. o zaman görüştüğüm kişiyle alakalı söylediği şeylerden dolayı memnun kalmadım demiştim ama dediği çıktı görüşmüyorum şu anda :) inşallah gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar da doktor kocam olur :KK70: bu arada keşke 10tl olsaydı ona da 30tl bırakıp çıktık :KK70: Yener konusunda zaten yaşam koçluğu yapıyo diyolar ama tatiiden yeni döndüğü için bi türlü randevu alıp gidemedik. Ankaraya gelir gelmez ilk işim Yenerden randevu almak :)

valla bende gelecekle ilgili söylediklerini sabırsızlıkla bekliyorum yüzük falan takcakmışım:)ben sadece kahve baktırmıştım ama tarot 20 yada 25 demişti zam geldi demekki:KK66:

Yenerin yaşam koçluğu yaptığını duymadım ama fala bakarken şöyle yap böyle yap diye baya bi akıl veriyo açıkçası.

yine mi mustafa!!!
mustafa bende hic tutturamadi durumu bile bilemedi sapsari adama esmer dedi sonra da aa yok iyi dusun en olmadi kumraldir diyor...ona kalsa adam asikti dedigi tarih coktaan gecti
eylul de tutmadi...digerleri de tutmadi leyla,figen,ezgi,obur mustafa,asya,irem akliniza kim gelirse iste yok bilemiyolar...
dikmen yaseminin dedigi isle ilgili bisey tutmadi asil konu zaten tutmaz...

benim onerim su arkadaslar bir kisiye tutmus olmasi demek iyi falci demek degildir ya da on kisiden 3 kisiye tutmasi da iyi falci demek degildir bi kisi tutmadi yazarsa gitmemeliyiz...
kotu falci dememiz icin bir kisiye tutturamamasi yeterli...aksine bir ornek ispat icin yeterlidir ama biz bi kisiye tuttugunu okuyup ya tutarsa diye gidiyoruz...enerji meselesi falan degil enerji yoksa parayi da almasin enerjimiz tutmadi bakamadim desin kolaysa...

Biz fala terapi gozuyle bakmaya devam edersek aman canim enerji meselesi deyip yok sayarsak bu falcilar aldiklari paranin haram oldugunu dusunmeyip hicbir zaman vicdan azabi cekmezler haram saymazlar cocuklarinin bogazindan bi guzel gecirirler...biz zaten o paralari verirken bilincimizi evde birakip veriyoruz :KK43:
bende falinin yaridi tutan bi semrin vardi o da kayip ki muhtemelen atti tuttu falin yarisi cikmadi sonu guzel demisti kotu bitti!
bu arada girip reklam yapanlar siz de fena halde farkediliyorsunuz!yeni yontemler gelistirin

bu bahsettiginiz irem orta yasta bi bayan dimi.ben bundan 4 yil once tesadufen bi kafede irem denen bi bayanla karsilasmistim.kafenin ismini hatirlamiyorum hatta yerini bile unuttum o kadar cok falciya gidiyodumki fallar bile karisiyodu.once kahve fali bakip ardindan istege bagli tarot bakiyodu.bana kahve falinda oyle bisey soylemistiki aninda tarot baktirmayada karar vermistim.bana 1 yildan daha az bi sure sonra evlenip uzak biyere gidecegimi soylemisti.bende nasil olur bi sevgilim bile yok nasil olcak dedigin tarihte nasil evlencem demistim.o da irem demisti dersin dedi.tabi oyle soyleyince bende buda fos cikti diye hic ustunde durmamistim.dedigi tarihe 1 yil bile yok sevgilim bile yok dusun.ama dedigi oldu ve ben kadinin verdigi ayda evlendim ve yurtdisinda yasiyorum.sonradan gitmistim ama bulamamistim iremi.sanirim ayni kadindan bahsediyoruz.suan nerde biliyormusun

bir de mustafa dedıgınz uzun boylu zayıf 30-35 yasları arasında bırı mı
Hayir tam tersi tombul kisa boylu gay gibi konusuyo ama degil evliymis. Sevimli bi tip. Sanirim ayni mustafadan bahsetmiuoruz. Simdi guzellik merkezinde bakiuo. Once bi kafede bakiuomus adini bilmiyorum

moralim bozuk. fal baktırasım var ama biliyorum boş yere baktırmış olacağım. hele onlinelar çok kötü. dün boş vaktim vardı, online fallarıma baktım. 20'ye yakın fal baktırmışım. hepsi farklı tarihler atmış.

arnisa, bilge, kesira, haleh, rezzan (binnaz abla)
herra, adalar, sabrina, rehber (telve)
melih, zeus, ilkay (2 kez), melek, nesibe (3 kez), sezen

rezzan mesela nispeten beğenmiştim. verdiği tarih haziran-temmuz idi. en geç temmuz demişti hatta. çıkmadı.

melek genel konuşmuştu, tarihler genel olduğu için aklımda da kalmamış.

nesibe en iyileriydi, dediği bir şey şaşırtıcı derecede çıktı. sonrasında yine "yakın tarih" dedi ama o tarih gelmedi.

herra-rehber yazılı bakıyorlar, benzer şeyler diyorlar. tatmin etmez. adalar kötüydü, sonuna kadar dinlemedim bile. bahsedilen kişi ben değildim resmen. sabrina çok kötü, devlet kapısı var falan diyor.

melih kötüydü, haleh vasat-abartıldığı kadar yok. ilkay kötü, bir de üstüne azarlıyor. gereksiz.

böyle gittikçe umutsuzluğa sürükleniyorum sanırım. bu kadar fal mı yalan çıkar. boş yere umutlanıyor gibi hissetmeye başladım.

Bende yeni baktirip bir sürü para harcadim.. halen durduramiyorum kendimi. İç sikintimi atmak icin yine... lak lak cafedeki gulsumemi gitsem diyorum.ama evde bakan uzun uzun terapi gibi bakacak birini ariyorum

ankara'da baktırdıklarımı artık hatırlayamıyorum bile. eylül'ü beğenmiştim, başta dediği doğrultuda gitti sonrası çıkmadı. eğer çıksa şu an tatilde olacaktım ben, yanımda o adam falan...

mb mustafa, benim için skandaldı. söylediği şeylerle alakam yok. ve bunu söylüyorum, ona rağmen hayır hayır böyle diyor. atıyorum adamın annesi beni istemiyormuş. adamın annesi yok falan. diyorum, sen bilmiyorsundur diyor. o derece kötü falcı. arkadaşıma da yeğenin (hastanedeydi) ölecek demişti. çocuk sapasağlam maşallah.

gül iyiydi, genel söyledikleri çıktı. hatta tekrar gidebilirim şu an bakınca. etrafla çok ilgileniyor ama o dönem dediği noktaya gelmişim hakikaten.

rukiye bende çok tırttı, sadece sevgilinizin adını biliyor. onu merak ediyorsanız denenebilir.

mihriye-fikriye iyi değil. uzun sürüyor ama kardeşlerden birinin verdiği bir tarih harici tutmadı.

melek-çelikler, kurşun döküyor rahatlama var ama dediği tarih çıkmadı. 15 gün vermişti. aylar oldu.

deniz- dediği çıkmadı. hiçbir dediği malesef. büyü var deyip o hocaya yönlendiriyor. hocanın adını unuttum siz tamamlarsınız.
o hoca: necatibeydeki hocadan söz ediyorum, herkesin şikayetçi olduğu. bir fal baktı bana, alakasız ki ne alakasız. hiç de çıkmadı tabi.

Bende yeni baktirip bir sürü para harcadim.. halen durduramiyorum kendimi. İç sikintimi atmak icin yine... lak lak cafedeki gulsumemi gitsem diyorum.ama evde bakan uzun uzun terapi gibi bakacak birini ariyorum

evde bakan yasemin var galiba. dikmen'deki. ama ben gidemedim bir türlü. hiç açmadı telefonumu. gidenler öneriyorsa denenebilir

Ulasirsan birlikte gidebiliriz yasemine.. bide su ankara cafedeki eylul iyiydi yaa.. bi ulasan bulan olursa haber etsin.

Benim de son günlerde fal krizim tekrar tuttu, uzun süredir baktırmıyordum ne güzel :KK43: önce yıldıza gittim kötü deildi ama dedikleri ne kadar çıkacak bilemem, aklımda lamore cafedeki süheyla var yıllar önce aynı kişiyse eğer elizi cafede baktırmıştım ve memnun kalmıştım, ama bahçeliye gidemedim daha, bir de geçen gün aklıma gül geldi 5-6 yıl kadar önce 3 arkadaş gitmiştik, çok beklemiştik bi de fal bakarken sürekli sağla solla ilgileniyordu, telefonla konuşuyordu, hatta köfte ekmek yemişti fal bakarken :) dediklerini hatırlamıyorum ama üçümüzden kimin ilk evleneceğini bilmişti, o arkadaşım 2011 de evlendi, geçen o aklıma geldi, bi daha asla gitmem demiştim ama güle de sıcak bakıyorum, yeri nerdeydi acaba hatırlayamadım

ankara'da baktırdıklarımı artık hatırlayamıyorum bile. eylül'ü beğenmiştim, başta dediği doğrultuda gitti sonrası çıkmadı. eğer çıksa şu an tatilde olacaktım ben, yanımda o adam falan...

mb mustafa, benim için skandaldı. söylediği şeylerle alakam yok. ve bunu söylüyorum, ona rağmen hayır hayır böyle diyor. atıyorum adamın annesi beni istemiyormuş. adamın annesi yok falan. diyorum, sen bilmiyorsundur diyor. o derece kötü falcı. arkadaşıma da yeğenin (hastanedeydi) ölecek demişti. çocuk sapasağlam maşallah.

gül iyiydi, genel söyledikleri çıktı. hatta tekrar gidebilirim şu an bakınca. etrafla çok ilgileniyor ama o dönem dediği noktaya gelmişim hakikaten.

rukiye bende çok tırttı, sadece sevgilinizin adını biliyor. onu merak ediyorsanız denenebilir.

mihriye-fikriye iyi değil. uzun sürüyor ama kardeşlerden birinin verdiği bir tarih harici tutmadı.

melek-çelikler, kurşun döküyor rahatlama var ama dediği tarih çıkmadı. 15 gün vermişti. aylar
deniz- dediği çıkmadı. hiçbir dediği malesef. büyü var deyip o hocaya yönlendiriyor. hocanın adını unuttum siz tamamlarsınız.
o hoca: necatibeydeki hocadan söz ediyorum, herkesin şikayetçi olduğu. bir fal baktı bana, alakasız ki ne alakasız. hiç de çıkmadı tabi.

melek-çelikler, kurşun döküyor rahatlama var ama dediği tarih çıkmadı. 15 gün vermişti. aylar oldu.

tatlım bu "hoca" muzaffer karakaş yalancısı mı ayy bide hoca diyoruz ona ... aman kızlar sakın ola ki o adama 1 TL bile vermeyin...
hangi deniz ona yönlendiriyo ? serdenizdeki mi bahçelide olan hani o değildir sanırım..
bu arada mustafalar karışmasın hafif kırık konuşan mustafa mb güzellik salonundaki kısa boylu olan...
diğerii eylül cafede esmer nisbeten uzun olan...o kırık değil :)
ikisi de gereksiz işte aman ne gerek var..

X