Ankara'daki Falcılar

Sekerim, insanlar ebru alev'i genelde yeriyorlar, sen begendin mi, neler demisti?

Bana da bir adam icin Yildiz cikip dogru dogru bu is olmaz demisti, nitekim onun dedigi bicimde olmadi. Ben galiba en cok Yildiz'a guveniyorum.

bende o zaman beğenmemiştim çok sinir olmuştum dedim ya işte yazdıklarımı söyledi.fazla uzun bakmamıştı zaten kısacık birkaç şey ama o kısacık şeyler de cuk die oturdu kafamda.yıldızın ne dediğini çok hatırlamıyorum demekki çok matah birşey dememiş ki kaale almamışım

Bu fazla uzun bakmamaya kac para odemistin? Ebru Alev de mi 100tl civarlarinda geziniyor? Daha sonra baska biriyle olacagini bilmis miydi?

Arkadaşlar butiğinde fal bakan hülya hanıma gittim.canım sıkıldı açıkçası,büyü var dedi 7 yıl önce yapılmış vs dedi..çok kötü bir tablo çizdi.tamam çok iyi olmayabilir ama o kadarda kötü olacağını düşünmüyorum ve ummuyorum açıkçası.moralim bozuldu,spesifik olarak da birşey tutturdumu derseniz hayır elbette.hatta biriyle ilgili bir soru sordum yanlış tespit yaptı.üç harflilerle bakıyormuş onlar ne söylerse ben onu söylüyorum dedi.hatta bende büyü ve musallat var dedi.canım sıkılarak çıktım,şehitliği ziyaret ettim,oraya çok yakın zaten.

Ne buyusu. ne musallati inanmayin boyle seylere Allah askina

Bir sey dememis, sallamis iste, niye inaniyorsun kuzum

Buyu diye bir zirvalik olsaydi, hepimiz islerimizi buyuyle hallederdik. Musallat ne ola ki Allah askina, haci, hoca, buyu vs inanmayin bunlara, geciniz.

Son düzenleme:
ayyy yaseminin analttığı benim düğün planları suya düştüüü :) şaka bi yana nisanla yasemin bana paralel konuştu nisanın dedikleri tam net değil ama ikisi uyuşunca vaaay demiştim meğer yaso sallamış nisan da Allah kerim artık...şimdi başka işlerime yoğunlaştım bu konuyu takmıyorum ama insan umutlanıyo yaa yok kokteyl düğünmüş bilmem ne bu da umut çalmak...

nisan olmayacak demişti yani hmmmm yani nisan kandırmıyor...gerçi bana da tam dönecek demedi ama...

ZUZU'nun tavrına tek kelimeyle gıcık oldum.
'gece dikkat et' şeklinde korkutmalar, 'sen kimsin, yazma' modundaki atarlar...

herkes işini iyi yapsın derim hep. zuzu da 'insan ilişkileri'ni kapsayan bir iş yapıyor. dolayısıyla bunu iyi yapmalı.
bir insan zaten 'mutluyken, hayatı dört dörtlükken' falcıya ihtiyaç duymaz.
ha duyuyorsa, çaresizse o falcı da bir zahmet iyi davranıversin. daha da germesin.
hoşlaşmadım. tövbe de gitmem.

o deli gibi falım geldiği gün ofisten çıktım eve gittim.
ulaşamadım hiçbir istediğim falcıya.
ceplerini açmıyorlar sağolsunlar.
umarım birdaha o günkü kadar ihtiyacım olmaz falcıya gitmeye. çok kötüydü psikolojim. şimdilerde biraz iyiyim. belki de dibi görmek iyi gelmiştir.

ya kızlar şu gül cafenin yerini bilen yokmu sakarya caddesi dediler ama yok orda öle bi cafe.ordada fal bakılıyomuş.iyimi kötümü gitcektim ama yerini bulamadım

slm.. bugun en sonunda pınara gittim.. biraz randevu almak sıkıntılı ama beklediğinize kesinlikle değiyor.. Şu anı ve geçmişi kesinlikle iyi biliyor, gelecekle ilgili söyledikleri de gayet mantıklı.. İnsanı rahatlatan bir havası var ve iyi niyetli biri oldugu herhalinden belli.. şimdiye kadar gördüğüm sahte falcılara hiç benzemiyor şiddetle tavsiye ederim

pınar nerde ve ne kadara bakıyor mümkünse biri bana da göndersin tlf

pınarın kızılay ykm nin arkasında kendi ofisi var..50 liraya bakıyor özel mesaj hakkım yok numarayı nasıl gönderirim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…