Ankara'daki Falcılar

İlk gittiğimde kadın beni şok etmişti. Masaya oturur oturmaz ayrıldığım erkek arkadaşımın adını söyleyip bu kim demişti :KK53: Mevcut durumu çok iyi bildi. Söylediği şeyler çıktı ama şöyle bir şey var bana erkek arkadaşımla ilgili 3 hafta zaman vermişti 3 ay oldu :KK70:

Geçenlerde yine gittim akşam saatleriydi ilki kadar iyi değildi. Söyledim dediğin tarih çıkmadı diye zamanlarda olur öyle kayma dedi :KK70:

Bir de galiba daha çok erken saatlerde gitmek gerekiyor. Geç saatler olunca artık yorulmuş oluyorlar

ya ben terapı olsun dıye gıttım yanı bı beklentım yoktu uc tane cok net ısım soyledı tutturdugu seylerde oldu bıraz sasırdım acıkcası ama ılerısı ıcın soyledıklerının cıkıcagını sanmam:KK55::KK55::KK55::KK55:

zuzu'nun yazdıkalrı ağzımı açık bıraktı. resmen tehdit etmiş :eek:

Pınar'a gittiniz mi kızlar? ben de sizinle gelsem?

aslında şuan çalışmıyorum ve maddi anlamda sıkıntıdayım ama gitmem lazım bi online baktırdım çok övülen İlkaya da dün baktırdım ama hiç tatmin olmadım. hep mevcut zamandan bahsediyorlar yaa hiç gelecekle ilgili yorum yapan kimse olmadı. şuan yaşadıklarımı ben biliyorum zaten.

ya ben terapı olsun dıye gıttım yanı bı beklentım yoktu uc tane cok net ısım soyledı tutturdugu seylerde oldu bıraz sasırdım acıkcası ama ılerısı ıcın soyledıklerının cıkıcagını sanmam:KK55::KK55::KK55::KK55:[/QUOTE

Bana söyledikleri çıktı ama en işime yarayacak olan çıkmadı işte bi de en iddialı ondan bahsetmişti :KK70: yok şöyle hakikaten bakabilen biz de iyi bi şeyler duyalım diye bayılıyoruz paraları :KK35:

sezencim inan çok şanslısın, bu aralar cok yoğunum ama işe ara verdim bakim bi foruma neler dönüyor diye bi girdim, adımı gördüm:)
bir de bir arkadas bugün acil biri demiş, yakın tarihlerde başarılı, bu konularda yardımcı olmak isterim:)
eger istanbul forumunu da takip ediyorsanız bie dönem burak vardı meshur, o çok garip bi çocuk gerçekten, çok yakın tarihlerde başarılı, bana dedigi tarihlerde iyi kötü şeyler yaşadım. ama inanın insanın sabrını zorluyor, parasını yatırırsınız, 10 kere mi ararsınız, 20 mi 30 mu artk hangisinde denk gelirse:) bir de son falını begenmedim açıkçası, ilgi gören falcı misali galiba. ama yine de denenebilir diyorum, bu bugün için acil falcı arayan arkadasa cevabım:)
gelelim pınara, bu konuyu açmaya da cekiniyorum artık açıkçası. çünkü pınarı begenen çok begeniyor, begenmeyen hiç begenmiyor. ben sanslıyım ki begenenlerdenim :) bana dediklerinin hemen hemen hepsini yaşadım, çıkmadı dediklerimi de sonradan düşününce yine onun demesine benzer sekilde geliştigini farkettm ama kişiler farklı mesela. ben eger bugüne kadar yüzlerce fal baktırdıysam, geri dönüp de yana yakıla arayacagım falcı varsa o da pınardır. kesinlikle yanlış anlaşılmak istemiyorum, reklam amacında degilim ztn baya eski bir üyeyim :)
ama şimdi fiyat- performans acısından degerlendirirsek eger, pınar 50 tl ve yaklaşık 1 saat sürer seans. burak 30 tl, 10 dk bile sürmez:) ama dedigim gibi yakın tarihlerde acaip basarılı (ydı, son falına kadar)

Merhaba Ipek_bal, verdigin bilgiler icin cok tesekkurler! Pinar'in adres ve telefonunu bana da ozel mesaj yoluyla gonderebilir misin zahmet olmazsa? Uzun zaamndir ariyorum ama bir turlu bulamadim. Inan cok makbule gecer! Teskkurler :KK34:

zuzu yuda eskişehirdeyken denemiştim zaten kaprisliği olduğu güne gelmemek lazım hiç lafını esirgemez adı zuhal...

ankarada öğrenciyken dilek vardı saklı cafede kızılayda oda süperdi ama şimdi nerde bilemiyorum

birde eskişehirde kadriye var oda iyi bu aralar telefonda bakıyormuşanytalya ya yerleşmiş eskişehirde iyi bilinirdi

en son denemem sevilden yana oldu ve son oldu oda onlian bakıyor telefonda bakılan fallar kısmında %80 olumlu yorum almış hatun..

artık baktırmıyorum:))

Son düzenleyen: Moderatör:
pınar çok yoğunmuş bugün gidemedim. birde asmaaltında yener diye biri varmış çok iyi diyorlar ona gidecektim bugün oda çok yoğunmuş yarına anca dediler :KK43: bende serhata gittim fena değildi baya şey bildi nokta atışları vardı. gelecekle ilgili pek şey söylemedi ama benden kaynaklı çok yorgundum hiç soru falan sormadan apar topar çıktım yoksa iyiydi.

Merhaba, eger mesaj hakki olan birisi bana da Pinar'in telefon ya da adresini gonderirse cok sevinirim. Onlarca sayfada gezdim hala bulamadim :)

Merhaba Ipek_bal, verdigin bilgiler icin cok tesekkurler! Pinar'in adres ve telefonunu bana da ozel mesaj yoluyla gonderebilir misin zahmet olmazsa? Uzun zaamndir ariyorum ama bir turlu bulamadim. Inan cok makbule gecer! Teskkurler :KK34:

merhaba arkadaşlar, Pınar'ın numarasını bana da yollarmısınız? Herkese selamlar, sevgiler...

pınar çok yoğunmuş bugün gidemedim. birde asmaaltında yener diye biri varmış çok iyi diyorlar ona gidecektim bugün oda çok yoğunmuş yarına anca dediler :KK43: bende serhata gittim fena değildi baya şey bildi nokta atışları vardı. gelecekle ilgili pek şey söylemedi ama benden kaynaklı çok yorgundum hiç soru falan sormadan apar topar çıktım yoksa iyiydi.

Asmaaltı Yener'e geçen kış gitmiştim. Kağıda birşeyler yazmış; tarihler vermişti ancak tarihlerin hiçbiri tutmadı.tam olarak neler söylediğini hatırlamıyorum açıkcası. Ordan ayrılırken hatırladığım net şey yanından ayrıldıktan sonraki müthiş baş ağrısı... Bir kere gittim. Bir daha da gideceğimi sanmıyorum. tutmadım ve ortamından da hoşlanmadım. Ama yine de siz bilirsiniz....

evım kafede neseye gıdıp dedıklerı cıkan kımse varmı??

Buradan okuyum gittim. Ancak isim verdi sürekli... Eeee diyesim geldi. Sürekli isim tutturmaya çalışıyor. Kurduğu cümleleri tekrarlayıp tekrarlayıp duruyor. Gelecekle ilgili olumlu şeyler söyledi artık çıkar mı bilmem... Bana vasat geldi. Önerilen isimlere gitmeye çalışıyorum umut dolu olarak ancak tatminsizliğim hat safhada... :)

Buradan okuyum gittim. Ancak isim verdi sürekli... Eeee diyesim geldi. Sürekli isim tutturmaya çalışıyor. Kurduğu cümleleri tekrarlayıp tekrarlayıp duruyor. Gelecekle ilgili olumlu şeyler söyledi artık çıkar mı bilmem... Bana vasat geldi. Önerilen isimlere gitmeye çalışıyorum umut dolu olarak ancak tatminsizliğim hat safhada... :)

ahahha tatmınsızlık hepımızde hat safhada:))

cafe falcilarindan bikkinlik geldi hepsi yalanci net ! yok cini varmis yok perisi varmis cinler yalan soylermis o bile yok bunlarda!online olanlar zaten tam bir fiyasko ben en cok nisandan memnun kaldim o da gelecekle ilgili hic bisey demedi nerdeyse ikinci de yasemin ama o da resmen on yillik kalkinma plani yazdi! yine de cafeye gidip en az 20 tl bayilip 10 dk da sepetlenmektense yasemin 40 tlye gayet makul dedigi cikmiyomus ama belki zamanlar tutmaz...bu pinar kaldi zaten aklimdaki jubile nisandi ama pinara firsat bulamamistim ondan da hic memnun kalmayan da var cok iyi diyen de!ezgiyi ovduler , bazilari ile ezgi cidden uyum sagladi bende hic bilemedi pinar da oyle olursa valla korkuyorum!gelecegi bilen yok zaten de kazara bileni buluruz diye git gel yapiyoruz.

cafe falcilarindan bikkinlik geldi hepsi yalanci net ! yok cini varmis yok perisi varmis cinler yalan soylermis o bile yok bunlarda!online olanlar zaten tam bir fiyasko ben en cok nisandan memnun kaldim o da gelecekle ilgili hic bisey demedi nerdeyse ikinci de yasemin ama o da resmen on yillik kalkinma plani yazdi! yine de cafeye gidip en az 20 tl bayilip 10 dk da sepetlenmektense yasemin 40 tlye gayet makul dedigi cikmiyomus ama belki zamanlar tutmaz...bu pinar kaldi zaten aklimdaki jubile nisandi ama pinara firsat bulamamistim ondan da hic memnun kalmayan da var cok iyi diyen de!ezgiyi ovduler , bazilari ile ezgi cidden uyum sagladi bende hic bilemedi pinar da oyle olursa valla korkuyorum!gelecegi bilen yok zaten de kazara bileni buluruz diye git gel yapiyoruz.

lütfen bana da gönderirmisniz numarasını fala gidicem bugün pınara gideyim eğer buraya yollayamazsanız styx_izim@hotmail.com adresine yollarsanız seviniirm

kızlar bundan tam bir yıl evvel ağlayıp sızlıyordum bir adam için.falcı bacılardan bir ikisi haricinde hepsi bu senin kaderindeki adam dedi.ne yazık ki olmadı işler hiç iyi gitmedi.sonra bundan umudumu kestim.bir gün oturdum kendime dışardan baktım ne yapıyorum diye.zaten kısmette varsa olur hayırlısı dedim.bütün iletişim,haber kanallarımdan çıkardım.sonra bu şeker hastalığına yakalandı.farklı hastalıklardan kemoterapi aldı sonra evlendi falan falan.iyi ki olmamış dedim.bu arada da zaman geçti bir baktım ki unutmuşum artık aklıma bile gelmiyor.aradan tam 1 yıl geçti şimdi kendisi iletişim kurmaya çalışıyor ama canım hiç istemiyo bile:)))hatta geçen ıııyyy bu da yapıştı ya yine yazmış derken yakaladım kendimi:)))) zaman herşeyin ilacı.zamanla o gözümüzde büyüttüğümüz insanların aslında ne kadar sıradan insanlar olduklarının farkına varıyoruz

kızlar bundan tam bir yıl evvel ağlayıp sızlıyordum bir adam için.falcı bacılardan bir ikisi haricinde hepsi bu senin kaderindeki adam dedi.ne yazık ki olmadı işler hiç iyi gitmedi.sonra bundan umudumu kestim.bir gün oturdum kendime dışardan baktım ne yapıyorum diye.zaten kısmette varsa olur hayırlısı dedim.bütün iletişim,haber kanallarımdan çıkardım.sonra bu şeker hastalığına yakalandı.farklı hastalıklardan kemoterapi aldı sonra evlendi falan falan.iyi ki olmamış dedim.bu arada da zaman geçti bir baktım ki unutmuşum artık aklıma bile gelmiyor.aradan tam 1 yıl geçti şimdi kendisi iletişim kurmaya çalışıyor ama canım hiç istemiyo bile:)))hatta geçen ıııyyy bu da yapıştı ya yine yazmış derken yakaladım kendimi:)))) zaman herşeyin ilacı.zamanla o gözümüzde büyüttüğümüz insanların aslında ne kadar sıradan insanlar olduklarının farkına varıyoruz

Selam Karaali,
Evlendikten sonra mi seninle iletisime gecti? Bir evlendi lafi gecmis de orada, ondan merak ettim...
Bir de, su senin kaderin oldugunu soyleyen, yani dedikleri cikmayip sacmalayan falcilar hangileri? Ogrenebilir miyiz acaba? Burada bahsi gecenler midir ki? Ona gore inanmayalim.
Yardimci olursan cok sevinirim. Ozellikle Nisan ve Yasemin'e gittin mi, onlar hakkindaki dusuncelerin neler...

Selam Karaali,
Evlendikten sonra mi seninle iletisime gecti? Bir evlendi lafi gecmis de orada, ondan merak ettim...
Bir de, su senin kaderin oldugunu soyleyen, yani dedikleri cikmayip sacmalayan falcilar hangileri? Ogrenebilir miyiz acaba? Burada bahsi gecenler midir ki? Ona gore inanmayalim.
Yardimci olursan cok sevinirim. Ozellikle Nisan ve Yasemin'e gittin mi, onlar hakkindaki dusuncelerin neler...

ben daha evvel de yazmıştım bi nisan bir de ebru alev olmayacak demişti.hatta şaka gibi ebru alev bana çok sinirlenmişti.bunun aklı eski sevgilisinde daha ne die bu adam hakkında sorup duruyorsun senin hayatında daha önemli birşey yok mu die.o zamanlar çok sinirlenmiştim ama daha sonra öyle olduğunu gördüm.yasemin ise durum analizini iyi yapmış düğünümüzün kokteylli olacağından bile bahsetmişti:))))

Ha bu arada ankarada bir umut güzel birşey duymak adına gitmediğim falcı dökmediğim para kalmadı bir ikisi dışında hepsi fosss.Özetle şu ki allahtan başka kimse geleceği bilemez.

Ha bu arada ankarada bir umut güzel birşey duymak adına gitmediğim falcı dökmediğim para kalmadı bir ikisi dışında hepsi fosss.Özetle şu ki allahtan başka kimse geleceği bilemez.

Sekerim, insanlar ebru alev'i genelde yeriyorlar, sen begendin mi, neler demisti?

Bana da bir adam icin Yildiz cikip dogru dogru bu is olmaz demisti, nitekim onun dedigi bicimde olmadi. Ben galiba en cok Yildiz'a guveniyorum.

Son düzenleme:
X