Ankara'daki Falcılar

randevuyu ablası dilek hanım alıyor.. bu dilek hanımın numarası 0 JKL GHI 1 TUV TUV DEF 1 GHI WXYZ ABC
umarım açıklayıcı olmuştur. 1 'ler normal 1 zaten :)

iskambil kagıdından bakıyor. ben 55 dakika kaldım ve devamlı o konustu yani size sorular sorarak ağzınızdan laf almaya çalışmıyor :)) o konustukca siz onay veriyorsunuz :)) yazdıgınız sorular da tek tek yerine oturuyor

hayatımda iki kere fal baktırdım..ikisinin sonunda da kaza geçirdim..uğraşmayın bu işlerle derim..dua ile allaha bırakalım..

Arkadaşlar butiğinde fal bakan hülya hanıma gittim.canım sıkıldı açıkçası,büyü var dedi 7 yıl önce yapılmış vs dedi..çok kötü bir tablo çizdi.tamam çok iyi olmayabilir ama o kadarda kötü olacağını düşünmüyorum ve ummuyorum açıkçası.moralim bozuldu,spesifik olarak da birşey tutturdumu derseniz hayır elbette.hatta biriyle ilgili bir soru sordum yanlış tespit yaptı.üç harflilerle bakıyormuş onlar ne söylerse ben onu söylüyorum dedi.hatta bende büyü ve musallat var dedi.canım sıkılarak çıktım,şehitliği ziyaret ettim,oraya çok yakın zaten.

Canımmm sakın canını sıkma ben de gittim ve hiç beğenmedim. Üç harflisi olup da öyle fal bakılmaz ya hani hiç şöyle çok iyi bildi diyeceğim birşey olmadı. Kaldı ki bak ben istanbulda da bir adama gitmiştim buraya da yazdım adamın dedikleri oldu bile ama ben yine de ilerisi için söylediklerine kaptırmadım. Çünkü o kadar çok fal baktırdım ki biri tutsa diğeri tutmaz vs. Zamanında bir adam bana da demişti büyü var diye psikolojimi bozmuştu sonra canımı boşa sıktığımı anladım. Büyü varsa da aklı selim bir falcı büyü var dememeli bence. Hiç hoş değil. Dua et bol bol da diyebilirdi. Üzülme yani dediklerinin çıkacağını veya sende büyü olduğunu sanmıyorum:KK3:

Kızlar bir arkadaşım bahcelide bir kadına gitmiş ve inanılmaz övdü. Kahveyi açmadan baktı herseyi bildi dedi. Ben de merak ettim ama yine de artık fal baktırmayı düşünmüyorum. Fal paralarıyla çok güzel elbiseler aldım görseniz bayılırsınız :))) Giden olursa gökmen brothers diye bir cafeymiş garanti bankasının yanındakı sokakta adı nuranmış. Chadırdaki değil yalnız baska. 30 liraya kahve ve katina bakmış ha bir de katinaya muhtesem bakıyormuş. Gitmek isteyenler için yazdım ve giden olursa haber verin bana da merak da ediyorum :)

cidandaki ahsen kıbrıslımıydı. rengarenkteki ahsene gittim kıbrıslıydı bilen varsa cvaplarsa sevinirim birde bugün ortaköydeki yıldıza gidicem giden vars ayazarsa sevinirim

Kızlar bir arkadaşım bahcelide bir kadına gitmiş ve inanılmaz övdü. Kahveyi açmadan baktı herseyi bildi dedi. Ben de merak ettim ama yine de artık fal baktırmayı düşünmüyorum. Fal paralarıyla çok güzel elbiseler aldım görseniz bayılırsınız :))) Giden olursa gökmen brothers diye bir cafeymiş garanti bankasının yanındakı sokakta adı nuranmış. Chadırdaki değil yalnız baska. 30 liraya kahve ve katina bakmış ha bir de katinaya muhtesem bakıyormuş. Gitmek isteyenler için yazdım ve giden olursa haber verin bana da merak da ediyorum :)

"Fal paralarıyla çok güzel elbiseler aldım görseniz bayılırsınız :))) Giden olursa gökmen brothers ..." Burda kiyafet aldigin yeri soyliyceksin sandim cnm yaaa :KK70:

Merhaba arkadaşlar, bir fal bağımlısı olarak(son zamanlarda bunu kabul ettim artık, evet)ben de uzun zamandır bu forumu takip etmekteyim ve sonunda üye olup deneyimlerimi paylaşmaya karar verdim ve bir de sorum olacak sonunda, cevaplarsanız çok sevinirim..

Aslında bu yazı çok uzar ama kısaca bahsedecek olursam, çok önceden beri gittiğim falcılar var hatta çıkmadığı halde bir daha gitmeyecem diyip bir süre sonra unutup tekrar gidiyorum onlara malesef. hemen hemen hepsini biliyorum isimleri vereyim eğer sorusu olan çıkarsa cevap veririm ona göre spesifik olarak. Bahçelideki Süheyla(medyum olan değil), meryem, yıldız, ezgi, esin, nilüfer(ya da havin), kader(yükseldeki), mb mustafa, eylül cafedeki mustafa, nuran(yeni bahsi geçen), nuran(sarışın yaşlıca olan), hüseyin, nur, sevtap, hülya(butikte bakan), figen, eylül... şimdilik aklıma gelenler bunlar. bunların içinden eylüldeki mustafa bir konu hakkında diğerleriyle çelişip tek olumsuz yorum yapan oldu. bir de yıldız, bu konuda gidişatı diğerleri gibi yorumlasa da sonucu mustafa gibi olumsuz gördü. a bir de önemli bir şey paylaşayım aklıma gelmişken. bunların arasında asmaaltında bakan yener de var ve kesinlikle gitmeyin derim kendisinin çok önemli bir yalanını yakaladım yani falının çıkmamasını geçtim kendisiyle alakalı anlattıkları da tamamen yalan..

şimdi sorum şu, aslında iki taneymiş:) biri eylül cafedeki mustafayla ilgili. dedikleri çıkmayan oldu mu çok merak ediyorum. bir de, yıldızla ilgili önemli bir sorum var.. forumda onun hakkında okuduklarımdan şöyle birşeyler kalmış aklımda; kendisinin daha çok evleneceğiniz insanı bilip onun dışındakileri olumsuz olarak değerlendirme gibi bir eğilimi varmış. şimdi bu evleneceğiniz insanı bilme durumuna ne kadar güvenebilirim, yani bununla sonunuz yok derse ne kadar inanmalıyım merak ediyorum yani kadının uzmanlık alanı bu mudur, kesin çıkan..yorumlarınız varsa yaparsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

bu arada bu isimlerden dedikleri ufak tefek şeyleri yaşadıklarım oldu, ama çıkmayan da çok oldu o yüzden tek tek yorum yapmayayım dedim. isim üzerinden soru olursa ayrıntılı olarak anlatırım.. görüşmek üzere.

Merhaba arkadaşlar, bir fal bağımlısı olarak(son zamanlarda bunu kabul ettim artık, evet)ben de uzun zamandır bu forumu takip etmekteyim ve sonunda üye olup deneyimlerimi paylaşmaya karar verdim ve bir de sorum olacak sonunda, cevaplarsanız çok sevinirim..

Aslında bu yazı çok uzar ama kısaca bahsedecek olursam, çok önceden beri gittiğim falcılar var hatta çıkmadığı halde bir daha gitmeyecem diyip bir süre sonra unutup tekrar gidiyorum onlara malesef. hemen hemen hepsini biliyorum isimleri vereyim eğer sorusu olan çıkarsa cevap veririm ona göre spesifik olarak. Bahçelideki Süheyla(medyum olan değil), meryem, yıldız, ezgi, esin, nilüfer(ya da havin), kader(yükseldeki), mb mustafa, eylül cafedeki mustafa, nuran(yeni bahsi geçen), nuran(sarışın yaşlıca olan), hüseyin, nur, sevtap, hülya(butikte bakan), figen, eylül... şimdilik aklıma gelenler bunlar. bunların içinden eylüldeki mustafa bir konu hakkında diğerleriyle çelişip tek olumsuz yorum yapan oldu. bir de yıldız, bu konuda gidişatı diğerleri gibi yorumlasa da sonucu mustafa gibi olumsuz gördü. a bir de önemli bir şey paylaşayım aklıma gelmişken. bunların arasında asmaaltında bakan yener de var ve kesinlikle gitmeyin derim kendisinin çok önemli bir yalanını yakaladım yani falının çıkmamasını geçtim kendisiyle alakalı anlattıkları da tamamen yalan..

şimdi sorum şu, aslında iki taneymiş:) biri eylül cafedeki mustafayla ilgili. dedikleri çıkmayan oldu mu çok merak ediyorum. bir de, yıldızla ilgili önemli bir sorum var.. forumda onun hakkında okuduklarımdan şöyle birşeyler kalmış aklımda; kendisinin daha çok evleneceğiniz insanı bilip onun dışındakileri olumsuz olarak değerlendirme gibi bir eğilimi varmış. şimdi bu evleneceğiniz insanı bilme durumuna ne kadar güvenebilirim, yani bununla sonunuz yok derse ne kadar inanmalıyım merak ediyorum yani kadının uzmanlık alanı bu mudur, kesin çıkan..yorumlarınız varsa yaparsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

bu arada bu isimlerden dedikleri ufak tefek şeyleri yaşadıklarım oldu, ama çıkmayan da çok oldu o yüzden tek tek yorum yapmayayım dedim. isim üzerinden soru olursa ayrıntılı olarak anlatırım.. görüşmek üzere.
yenere bend egitmiştim mevcut durumu çok iyi bildi ama gelecekle ilgili dediklerinin hiçbiri çıkmadı.

vovvvvv masallaaah :) canim nisab ya da dikmen yasenmine gittin mi ben nisandan etkilendim ama dedikleri cikmazmis dogru mudur

evt izmir var istanbul var ankarada olsun malum birsürü fal kafe var hangileri ii paylaşalaım:))

Yağmurdan çıkar gelirdim
Başımı öne eğerdim
İşsizdim biliyordun
Çaresizdim biliyordun
Yine de çok seviyordun
Ya sonra?

Benden selam söyleyin,
O nazlı sevgiliye
Tutsakmış da ne olmuş
Demiş birisine
Benden selam söyleyin
O nazlı gözlerime

Unutamadım unutamadım

Acı tatlı günlerimiz
Oldu elbette (bizim de)
Anlatırdım gülerdin
Gözlerimden öperdin
Bu günler geçecek derdin
Ya sonra?

Benden selam söyleyin,
O nazlı sevgiliye
Hapismiş de ne olmuş
Demiş birisine
Benden selam söyleyin
O nazlı gözlerime
Unutamadım unutamadım.

vovvvvv masallaaah :) canim nisab ya da dikmen yasenmine gittin mi ben nisandan etkilendim ama dedikleri cikmazmis dogru mudur

dikmendeki yasemine gitmedim malesef.. nisana gelince, çook önceden gitmiştim ben ona sakaryada bir cafedeydi adı yağmur muydu nehir miydi neydi cafenin. O yüzden çok hatırlamıyorum ama bir arkadaşımla gitmiştik o beğenmişti ve çıkanlar da olmuştu sanırım. aslında 2, 3 sene kadar önce yeni yerine de gittim malesef ama inan çok bir şey hatırlamıyorum yani bir şey dese hatırlayacam ama dediklerini hiç yorumlayamamıştım. zaten benim yoğunlaştığım tek konu oluyor genellikle onun hakkında olumlu mu olumsuz mu yorum yaptı o bile çok ortadaydı. nereye çeksen gelir yani. ve verdiğim paraya acıdığımı hatırlıyorum. bir daha da gitmem sanırım.

"Fal paralarıyla çok güzel elbiseler aldım görseniz bayılırsınız :))) Giden olursa gökmen brothers ..." Burda kiyafet aldigin yeri soyliyceksin sandim cnm yaaa :KK70:

Çok güldümmm :)))) Tatlım elbiseleri istanbuldan alıyorum. 20 tl ve inanılmaz guzel kaliteli taşlı falan :) Yerini söylerim gidersen. Taksim istiklalde elhamra diye bir pasaj. Sabahtan gidip aksama kadar karıştır öyle güzel seyler buluyorsun kı anlatamam. Ordan almaya baslayalı baska hiç bir yerde bişey beğenemiyorum :)))

Bu arada dediğimi yapamadım, sabah bişeye canım sıkıldı ve yazdığım falcıya gittim :p Arkadasımı aradım eminsin dimi bak gidiyorum diye. Ve çok samimi söylüyorum hayret ettim kadın cok güzel baktı. Cafe bostu cok huzurluydu, öyle alelacele bakılmıs bir fal değildi ve yasadıgım ılıskılerı yıl ve surelerine kadar soyledı. Sadece o değil birsürü sey bildi çok şaşırdım. Gelecekle ilgili mevzuları bilemem tabi ama ben şuna inanıyorum gercekten geleceği tamamen bilecek kımse yok. Bin tane baktırdık artık hepimiz biliyoruz ki çıkanlar olur ama kimse tanrı değil :) Ama an için can sıkkınlığıma cok iyi geldi. Ezgiyi de cok begenırdım ben ama artık ezgıyle asla kıyaslamam öyle diyeyim. Kadının her cumlesı dogruydu. Zan altında kalmak istemem cok övüp. Ama arkadasımın dediği kadar vardı. Ben memnun kalacağınıza inanıyorum. 20 tl kahve. İçinize de oturmaz. Katinaya da cok iyi bakıyormus ama ben baktırmadım :)

küçüklüğümden beri tarot bakan biri olarak kolay kolay fal bakan kişileri beğenmiyorum.ama gelin görünki binnaz ablada merve akın adlı kişiye baktırdığım tarot falına hayran kaldım.şimdiye kadar 2 defa baktırdım bu kadar net ve doğru fal bakana ilk kez denk geldim.illaki bu işler yan yana olupta baktırmayla olmuyor.kişinin sezgisi ve ustalığı da önemli..yüz yüze olupta sizinle alakasız bir sürü şey söyleyen dolu falcı var malesef.

küçüklüğümden beri tarot bakan biri olarak kolay kolay fal bakan kişileri beğenmiyorum.ama gelin görünki binnaz ablada merve akın adlı kişiye baktırdığım tarot falına hayran kaldım.şimdiye kadar 2 defa baktırdım bu kadar net ve doğru fal bakana ilk kez denk geldim.illaki bu işler yan yana olupta baktırmayla olmuyor.kişinin sezgisi ve ustalığı da önemli..yüz yüze olupta sizinle alakasız bir sürü şey söyleyen dolu falcı var malesef.

banada bakabilirmisniz rica etsem

X