Ankara'daki Falcılar

aldım canım mesajını çok teşekkür ederim müsaitsen beraber gidelim istersen madem izinlisin hem beni yalnız bırakmamıs olursun senin içinde randevu alayım mı zaten zor alınıyor biliyorsun :))))

aldım canım mesajını çok teşekkür ederim müsaitsen beraber gidelim istersen madem izinlisin hem beni yalnız bırakmamıs olursun senin içinde randevu alayım mı zaten zor alınıyor biliyorsun :))))

cnm seni yanlız bırakmam gelirim, hatta tolin de gidecekti o isterse onun için alırsın. pınar öyle sık sık gitmeye gelmez, bi gittiginde en az 6 ay idare eder :) şimdilik seans alacak bir durumum yok ama eşlik edebilirim sana. oranın ortamını seviyorum, insanlar anlatıyor hep neler cıktı neler cıkmadı, dinlemek zevkli oluyor:)

su an cevap vermiyor tekrar denicem tamam anlaştık o zaman benimle geliyorsun!!!ekle beni istesen faceden sezen kaçmaz yazınca çıkıyor, toline nasıl ulasabilirim?

su an cevap vermiyor tekrar denicem tamam anlaştık o zaman benimle geliyorsun!!!ekle beni istesen faceden sezen kaçmaz yazınca çıkıyor, toline nasıl ulasabilirim?

ona ben ulaşırım, hatta gerek bile kalmaz o girer okur:) o isimde bisürü insan var bu arada, kapak fotografın denizli olan mı :)

bu arada gecen sayfaların birinde kursun döken tanıdıgınız var mı diye soran olmus.. tunalı hilmi de Melek diye bir abla var. hem kahve hem tarot hem de kursun döküyor.. çok tatlı bir bayan insan onun yanında rahatlıyor.. ve yakın geçmişi biliyor.. erkek arkadaşımın askerliğininin ankara ya çıkacağını bilmişti

canım forumda cok eski olmamakla beraber zuzunun yaklaşık 4 yıldır danışanı olarak cidden şaşırmadım:) gerçi bu kadar kaba bi tavra girmezdi ama şunu belirtiyim hiç bir zaman falcı olmadım öngörüde bulunmam derdi hep. amacı insanların kafasındakileri hayatına dokmek ve uyarmak. onun ki parapsikolojiyle ilgili ve okült bilimle ilgili yani mantralar vs. biraz korktum ben de ama keşke böyle olmasaymış çünkü gitsen anlardın inanılmaz bir güven veriyor sana ve kendisinin özgüveni de cabası.belki denk gelir bu yanlış anlaşmayı düzeltirsin diycem ama engelledi demişsin. sağlık olsun zuzu sayfasını açan ben olduğum için biraz üzüldüm. 100 tl değil 500 veririm diyenini de biliyorum yol verip görüşmediğini bile duydum.ama elitten kastı sanırım parayla değil başka bir kalite istiyor. kısmet şu bu işleri değil daha gerçek daha önemli şeylerinize yardım ederim diyor. sanırım bu büyü şu bu diyen falcıya gidenlere uyuz olduğu için olabilir:)

aslında herşey kısmet, insanlar kendi kaderlerine kendi tercihleriyle yön verir, anladığım kadarıyla erkeklerin kendinden alt gören bi insan,
dediğim gibi ilginç bi kişilik,benim kızdığım konu ; biz o şahsa kısmetimizi açın mı dedik, sevgilimiz bize geri dönsün falan mı dedik hayır konuşulanları birbir yazdım, kendisinin dar bir bakış açısının olduğunu düşünüyorum, insanlarla nasıl iletişim kurucağını bilmiyor, benimde özgüvenim fazladır, ama insanları hor görmem, benimle elektriği uyuşmuyo demekki bu şekilde seviyesizce konuştu, asla o FALCIYA gitmek istemiyorum, hiç gideniniz varmıdır bilmem hayat danışmanı ya da hayat koçuna enerji verirler daha çok hayatlarını olumlu yönde geliştirmeleri için, bu enerji emen türden
yoruldum valla daha da onun hakkında konuşmak istemiyorum...

burda verilen facebook adresinden o kişiyi ekledim, baya uzun bi süre önce, kendisi dün gece kabul etmiş ve bana mjt atmış, müsait olamadığımdan kendisine henüz cwp yazdım,
ben--merhaba,bana eskişehirdeki,falcı zuzunun adresi die arkadaşım vermişti
bana verdiği cevap o şahsın--
Falcı değilim
iyi günler
falcı lafından da nefret ederim çünkü yaptığım şey kahve ya da tarot vs gibi objelerla gelecek öngörmek diil daha elit bir şey.
hoşçakalın

ne olduğunu anlamadım, gerçekten; amaç ne
ben--ne üzerine
yöneliyosunuz
ben anlamadım şu an
o şahıs--gerek yok izaha ben falcılık yapmıyorum bunu anlayacağınızı da sanmıyorum. falc için bir cok insan var elbette siz onlarla muhattap olun.
ekle diyen arkadaşınıza da söyleyin falcı diye ekletip orda burda yalan yanlış ifade etmesin işimi.
ben--(kendimce biraz bilgi verdim kendisine sonrasına)sizin ne iş yaptığınızı
anlamamakla birlikte
şu an içinde bulunduğunuz
durumunu anlıyamadım
ne işi yapıyosunu çok merak ettim gerçekten
o şahıs--"şu an içinde bulunduğunuz
durumunu anlıyamadım" derken ne demek istedin?
ben--tutumunuz daha açık konuşmak gerekirse, kibarca anlatamadım
artistiğiniz havanızın
sebebini anlamadım
düzgün insalcıl bir üslüble
anlatırsanız sevinirim
bende böylece ne iş yaptığınızı
öğrenmiş
olurum
o şahıs--kim ekle dedi size beni? kimden aldınız face adresimi onu öğrenebilir miyim?
ben-arkadaşımdan
o şahıs--bir adı vardır herhalde bu arkadaşın
ben-ayşe fatma ne farkedicek
o şahıs--eğer beni tanıyor ve face adresimi veriyorsa size
ben--ben ankarada okuyorum eskişehirle
hiç bi alakam bile yok ve siz yine artistlik yapıyosunuz
sizi konuşmanın sonunda silicem zaten
bir görüşmemizde olmuycak bu tavırlarınıza göre
büyük ihtimalle
ben sadece
öğrenmek istediğim
yaptığınız işi ne diye adlandırıyosunuz
ünüversitede okuyorum
emin olun ailemden de okul içersinde de yeterince sizi tabirinizle elitlik
görmüş bi insanım
o şahıs--ya uzatma. benim nasıl bir iş yaptığımı bilen bilyor FALCI olmadığımı da bilen biliyor. bil öğren ve bana mesaj yazarken ne iş yaptığımı farkederek yaz. benim özel alanıma girip beni ekleyip falcı zuzu diye saçmalarken düşün bu insan kimdir ne iş yapar diye. ayrıca zaten ben görüşme kabul ederim sizden görüşme talep etmem.
artistlik lafına gelince de beni tanıyan herkes çok iyi bilir ki bu küstahlığımın arkasında özgüven yatar ukalalık değil. eski sevgili hikayeleriniz sevgilimden ayrıldım hikayeleriniz için daha realite durumlar için insanlarla muhattap olurum
ben--
hahaahahahaha gerçekten çok merak ediyorum
yok ben
sevgilim için

o--
tarot aç belki hakkımda bilgi edinirsin

ben--
kasmam
gerekli bi insan değilsiniz
çünki
o--
haklısın bu konuda gerekli görüp vaki kaybetmek de aptalca:) ama muhtaciyet farklıdır üniversiteli güzel. seni gerekli olduğuma inandırmak için uğraşmayacağım. ama akşam rahat uyuyamazsan korkma hoşcakal

e tabı mılletten 100 er lıraları toplaya toplaya totsu tavan yapmıs baska bıse dıııl:KK50::KK50::KK50::KK50:

evim cafe kızılay karanfil sokakta.. hatta orda gülcan var benim 2 arkadaşım da ondan çok memnun her dediği çıkıyormuş ben 2 defa gittim ikisi de tutmadı,hatta kadın bir keresinde önce Allah bilir sonra ben diyecek kadar da iddialı, ama benim için mayıs ya da haziran da gerçekleşecek dediği şey olmadı.. aynı şey için ilk gittiğimde de kasım da olacak demişti o da olmamıştı.. ama arkadaşlarımın çogu şeyini bildi onlar çok memnun enerji meselesi demekki

evim cafe kızılay karanfil sokakta.. hatta orda gülcan var benim 2 arkadaşım da ondan çok memnun her dediği çıkıyormuş ben 2 defa gittim ikisi de tutmadı,hatta kadın bir keresinde önce Allah bilir sonra ben diyecek kadar da iddialı, ama benim için mayıs ya da haziran da gerçekleşecek dediği şey olmadı.. aynı şey için ilk gittiğimde de kasım da olacak demişti o da olmamıştı.. ama arkadaşlarımın çogu şeyini bildi onlar çok memnun enerji meselesi demekki

evet bu falcı ısı enerjı meselesı gulcan bugun ordaydı ama ben ona baktırmadım burda yazılanlardan sonra pekte baktırmayı dusunmuyorum sız naptınız ıpekle pınardan randevu alabıldınızmı?

sanırım ablası ilgileniyor randevularla o da dışardaymış randevu defterim yanımda yok dedi yarın sabah arayacam tekrar sen gelmeyi düşünüyor musun senin adını da yazdırayım istersen

sanırım ablası ilgileniyor randevularla o da dışardaymış randevu defterim yanımda yok dedi yarın sabah arayacam tekrar sen gelmeyi düşünüyor musun senin adını da yazdırayım istersen

canım ben ona gıtcem hatta jubılemı pınarla yapıcam yanlız bu aralar vaktım yok hafta sonu kuzenımın dugunu var oraya gıtcez o yuzden ancak onumuzdekı hafta gıdebılırım sız gıdın bakalım sen memnun kalıcakmısın gercı ıpek bu kadına bu kadar para dokuyosa vardır bısey dıyorum o yuzden ben sızınle gelemıyorum malesef:KK43:(

hayır kötü bişey yazsam aşağılasam falan diyim hak ettim ki bayan bunları söylüyo, falcı kelimesini beğenmeyebilir, normal bişey , sevmiyo bu şekilde anılmak istemiyo derim, ama bana karşı tutumu gerçekten şaşırtıcı, bazısı yüze bakıp ifade eder, bazısı kuma bakar bazısı suya, özel kartlara, resme bakan bir sürü çeşidi var,
elitlik 100 liralık parayla mı oluyo? zengin insan mı elit oluyo? ilginç bi kişilik

bazen falcı lafına takabiliyolar bende baya ünlü birini aradım iyi günler arkadaşımdan telefonunuzu aldım fal baktırcaktım demeye kalmadı ben fal bakmıyorum ben medyumum diyip çat diye suratıma kapattı telefonu ee noldu sonuçta param cebime kaldı üstelik o hatsizde tarafımdan herkese deşifre edildi kendisine hala kıl olduğumdan söyleyenlere sakın diyorum :KK70:

özel mesaj atan arkadaşım umarım burdan okuyabilirsin, henüz mesaj hakkım yok. ben nisan ve yasemine hiç gitmedim. iyi falcılardır belki de ama siz yine kaptırmayın, nolur nolmaz :) neşe vardı kupa kızında, şu an hastaymış, ona giderdim. yanında sultan vardı, baya ünlü olduğunu söylüyolardı ama o da neşe gibi başta etkiledi ama konuda da belirttiğim gibi hiçbir işe yaramadı. fikriye mihriye kardeşler var, ikisi de birbirinden beter :KK70: çok isabetli atışları var ama sadece şu an ve geçmiş üzerine. kızılayda lokanta tarzı bi yerde deniz diye bir falcım daha vardı. onu da hiç tavsiye etmem. kendine aşırı güveniyo ama ben şu an için söylediklerinden bile etkilenmedim. bahçelide su var, yaşlı bi bayan. onu da tavsiye etmem. bir de kızılayda kafenin adını unuttum konurda sadece fal için açılmış bi kafe var, mc var karşısında da, ordakilerin hiçbirini tavsiye etmem. şimdilik aklıma gelenler bu kadar

evım kafede neseye gıdıp dedıklerı cıkan kımse varmı??

İlk gittiğimde kadın beni şok etmişti. Masaya oturur oturmaz ayrıldığım erkek arkadaşımın adını söyleyip bu kim demişti :KK53: Mevcut durumu çok iyi bildi. Söylediği şeyler çıktı ama şöyle bir şey var bana erkek arkadaşımla ilgili 3 hafta zaman vermişti 3 ay oldu :KK70:

Geçenlerde yine gittim akşam saatleriydi ilki kadar iyi değildi. Söyledim dediğin tarih çıkmadı diye zamanlarda olur öyle kayma dedi :KK70:

Bir de galiba daha çok erken saatlerde gitmek gerekiyor. Geç saatler olunca artık yorulmuş oluyorlar

X