Ankara'daki Falcılar

Dün akşam tesadüfen kanal değiştirirken songül abla diye biri telefonla arayanlara ve mail atanlara fal baktı. bu kadını deneyen yada bilgisi olan var mı? sitesinden biraz inceledim ancak bana çok pahalı geldi.

Kupa Kızı cafe Neşe'ye gidenler vardı heralde nasıldır,Sultan nasıldır? giden var mı aranızda??? Kızılay bana ters yaramaz derseniz hiç gitmeyeyim:)

ben neşeyi beğeniyorum 2 kere gittim dediklerinin çoğu çıktı.paragöz değil hanımefendi biri.teli bende var istersen verebilirim

Dün akşam tesadüfen kanal değiştirirken songül abla diye biri telefonla arayanlara ve mail atanlara fal baktı. bu kadını deneyen yada bilgisi olan var mı? sitesinden biraz inceledim ancak bana çok pahalı geldi.
bende izledim tv 1 gibi bi kanal demi tatlım..ben mesaj atmak gibi bi aptallık yaptım ama okumadı tabi :) bence sallıyoo :)

Cnm bundan 10 sene once gittim o zman bi sevgilim vrdi ayrilmistim bana bunu bekleme sen baskasiyla evlencen dedi evlencegim kisiyede soyledi yok artik sacmalio dedim.evt tamda dedigi kisiyle evliyim su an.baskada bi cok seyi bilmisti.10 senedir ariodum numarasini saol.

arkadaşlar bunu eskişehir forumundaki bir arkdaştan duydum vazgeçmiştim ama aklımda kaldı benim bu bayanda yaaa

siz hüseyinin falını beğendiğinize göre çok kalendersiniz.ya sizin falcıdan beklentiniz çok wasat,ya da biz uzaylı falcı arıyoruz..

belkide enerji uyuşması bilmiyorum söledikleri çok doğruydu kahve falı iyi değildi ama melek kartları çok iydi 3 arkadaş baktırdık 3 de iyi diyo bilmiyorum

bana da kızılaydakı falcı pınar hanımın dedikleri çıktı ve onun hala bakıp bakmadığını öğrenmek istiyorum o zaman önemsememiştim ama şimdi soracaklarım var

X