Ankara'daki Falcılar

kendi adıma net gelişmeler yaşadığım için bilen bilmeyen falcıları sıralamak isterim.

rukiye: sana nisan sonu gibi ulaşacak, arayacak demişti. gittiğimde mart başıydı. oldukça yoğunlaşmış şu an sana ama utancından arayamıyor demişti. sonunda sen bu adamı da elinin tersiyle iteceksin demişti. geçmişimde gurur yapıp çekip gittiğim 2 kişi var, onları istemediğin gibi bunu da itip gideceksin dedi.

eylül: olayları- gelişimi şimdiye kadar bilmiş ancak önemli nokta şu, tarihlerde hep kaymalar var. onun en yakınlarından kazık yiyeceğini ve hatta o kazık atacak kişilerin baş harflerini bile bilmiş. kazık olayını ben 3 ay sonra duydum. daha da ilerisi için söyledikleri var ve umarım tutmaz kızlar. başka da birşey diyemiyorum çünkü olmasın.. sonuçta sen bunu istemeyeceksin, kendin istemeyeceksin dedi o da.

nisan: bilen bilir oldukça karmaşık bakıyor. benimle ilgili düşüncelerinin çoğu onun söylediği gibidir. negatifler de var mesela "istesem daha çok üzebilirdim" şeklinde düşünmüştür eminim. geleceğe yönelik pek bir şey demedi.

figen: geçen sene bana ilk baktığı fal sanırım hayatımda baktırdığım en isabetli fal olarak kalacak. çünkü kadın resmen haberimin olmadığı şeyleri söylemişti. ancak sonraki seferler genelde fiyasko oldu. o gün gününde miydi neydi bilmiyorum. figen e göre ben bununla evlenicem. daha doğrusu birisini görüyorum ve sanırım bu sensin güzelim ama kendine yazık etme nolursun dedi.

online- melek: son derece pozitif bir ses tonu ve yorumlar. beni ağlatmıştı. o kadar kelebek gibi biri ki negatif yorum yazamam. 1 ay gibi bir sürede görüşme olacak demişti. gerçekten o sürede görüşme oldu. onun dışında toz pembe bir tablo çizdi ki ne durumumuz öyle ne de karşımdaki insan o kadar mert..

onlina ilkay: olumsuzluklar çizdi. boş ver sen bunu dedi. birlikte olsanız bile ki bu imkansız asla mutlu olamazsın dedi. sen aramazsan zaten seni aramayacak, arasan da 1 kez görüşme olup bitecek, daha da üzüleceksin dedi. bu lafın üstüne asla aramadım, o ulaştı, 2. kez de asla görüşmek için aramam, aramayacağım da.

ezgi: olaylar daha da karmaşıklaşacak, başın çok çok ağrıyacak dedi özetle. ama sen bunu değil başkasını seçeceksin. o kişi dürüst, çalışkan, kıymetini bilen biri olacak dedi.

şimdilik aklıma gelenler bunlar kızlar..

Simdi biz senin ozel hayatini bilmedigimiz icin, kimin dedigi dogruymus o an icin, kimin dedigi cikti...
Bilgi verirsen sevinecegiz :)
Bir de ezgiye gidilir mi hala kestiremedim :/

Kizlar, istanbul topigine bir goz atin derim.....bu hanim telefonda da abkiyormus, ben baktiricam galiba :nazar: ankaradan daha da is cikmaz gibi duruyor :KK24:

meltemden randevu aldim son anda iptal ettim kadina bisey soruyorsun ben bilmem ki olabilir allah bilir bilmem ne tabi baktiran cok ama memnuniyet ne duzeyde....ben bilmem diyorsa 75tlyi almayacak!
denize gittim bu arada isteyene ozelden yazabiliim buradan bir hafta sonra yazacagim cunku

Arkadaşlar Yasemin hanım anı ve geçmişi süper biliyor an ve geçmiş için tam puan verebilirim tak tak sıralıyor. Ama bende verdiği tarihlerin hiçbiri çıkmadı çıkanlar var denenebilir.

ben yasemine 2 kere gittim ilk gittiğimde geçmişte olan şeyleri nokta atışları ile bilmesi güzeldi, bana sen karadenizliyi geriye atmışsın yüz vermemişssin dedi halbusiki o çerezdi arada geçti gitti kadın onu bile bilmişti şaşırdım, gelecekle ilgili dediği bi kaç şey çıktı, verdiği tarihte bişeyler yaşadım, gidilebilir ama olaylar 1-2 hafta içinde gerçekleşicek şeyler, denenebilir kahve falı özellikle, ama konsantre olmuyo o kadın sürekli çevresi tarafından rahatsız ediliyo, onda daha çok cevher var ama izin vermiyolar ki çıkartsın

ben isim saymaktan bıktım da sadece falı kısmen de olsa cıkanları söyliyeyim.arif,,eskiden turuncu cafedeki mustafa,çiğdem we son olarak ezgi.ezginin falında şöyle bir sorun yaşanıyor.dediklrinin bir kısmı çıkınca diğerleri için de beklenti oluşuyor.dediklerinin hepsi çıktı mı? hayır..ileride çıkar mı çıkmaz mı onu bilmiyorum.

arif nerde kaça bakıyo onu ilk defa duyuyorum, mustafayı da bilmiyorum turuncudaki hala orda mı? ben bi mustafaya gitmiştim geçen yaz ağustosta taynat kafede hafif kırıktı konuşması, dedikleri çıktı verdiği zamanlarda, ama nerde o şimdi bilmiyorum taynatta değildi, birde betül hanım var engürü pasajında onunda dediklerini yaşamışım kağıda yazdırmıştı, 1 sene geçtikten sonra zamanını tam tutturamamış ama, dedikleri çıktı çok para istiyodu o

arif nerde kaça bakıyo onu ilk defa duyuyorum, mustafayı da bilmiyorum turuncudaki hala orda mı? ben bi mustafaya gitmiştim geçen yaz ağustosta taynat kafede hafif kırıktı konuşması, dedikleri çıktı verdiği zamanlarda, ama nerde o şimdi bilmiyorum taynatta değildi, birde betül hanım var engürü pasajında onunda dediklerini yaşamışım kağıda yazdırmıştı, 1 sene geçtikten sonra zamanını tam tutturamamış ama, dedikleri çıktı çok para istiyodu o

Turuncuda calismis olan mustafa, mb deki mustafa buyuk ihtimal canm. Baktin mi oraya bilmiyorum ama...

rezzan iksire baktırcam kadın ne kadar dolu sürekli falı var sonrada hep çevrimdışı oluyo yaa sinir oldm :)

Kupa Kızı cafe Neşe'ye gidenler vardı heralde nasıldır,Sultan nasıldır? giden var mı aranızda??? Kızılay bana ters yaramaz derseniz hiç gitmeyeyim:)

Son düzenleme:
meltemden randevu aldim son anda iptal ettim kadina bisey soruyorsun ben bilmem ki olabilir allah bilir bilmem ne tabi baktiran cok ama memnuniyet ne duzeyde....ben bilmem diyorsa 75tlyi almayacak!
denize gittim bu arada isteyene ozelden yazabiliim buradan bir hafta sonra yazacagim cunku

Tovbeeeeeeeeeee. :emir_bebek: Istanbuldakiler olmus bitmis resmen , ben senin dedigine guveniyorum, boyle zirvaya 75 tl mi olur :13:

Tovbeeeeeeeeeee. :emir_bebek: Istanbuldakiler olmus bitmis resmen , ben senin dedigine guveniyorum, boyle zirvaya 75 tl mi olur :13:

tatlım ben baktıran iki kişi ile telefonda görüştüm biri çok memnun yüz yüze 100tl ye baktırmış acayip memnun.
ama biri de telefonda baktırmış ilk kez fala 75 verdim ve o parama yanarım dedi ben de iptal ettim randevumu kuzum sen bilirsin...
bak bugün denize gittim acayip ümitlerle bana sanki bakamadı boş biri değil beğeneni de çok ama bana bakamama nedeni var...o nedenle bir hafta sonra deniz yorumumu da yazıcam
not: kadının kendisi ile de görüştüm bu arada bi kaç şey sordum allah bilir falan dedi sesi negatif etkiledi beni ama falını beğenenler var karakter analizi yapmış genelde.

Son düzenleme:
X