Ankara'daki Falcılar

Emir adali efsaneymis zaten, simdi niye bakmiyor merak ettim. Efsunla ilgili cok sey okudum, keske ona da baktirabilsek.

Rezzan i az once tekrar dinledim, gercekten cok begenmisim. Yani gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim.:KK1: PayPal dan inanilmaz kazik yemisim, ama hic pisman degilim, verdigim paraya ilk kez acimadim.

tatlım binnaz ablada tl üzerinden yani neyse fiyat o tellwede çok kazık atıyolar hatta ben şikayet bile ettim neden böyle diye :) fal sitelerini şikayet edicemi hiç düşünmezdim ama insanın başına neler geliceği hiç belli olmuyo :) ben emir adalıya facenden bile mesaj attım yani düşünün artık :)

rezzan şimdi 5 kişi olmuş gene meşgul kadını mümkün değil ya yakalamak :) hazır olda beklemek lazım bikaç ay geçsin yine baktırıcam ben :)

uzun zamandır takip ediyorum fakat bi türlü üye olup yazamamıştım bende deneyimlerimi yazayım :)

cafe ankara ; nurcan abla , denenebilir en azından ordan mutlu bir şekilde pozitif enerjiyle çıkıyorsunuz.

cidan ezgi ; herkese aynı şeyleri söylüyor saçmalık bence .

evim cafe ; pembe , daha geçen gün keşfettim süperdi kısa sürüyor fakat ağzım açık kaldı diyebiliirim.

cidanda cemre var o da çok tatlı süper deneyin derim fakat işten ayrılacak sanırım kaçırmadan bi gidin :) diğer falcılar gibi sallamıyor en azından.

şu an aklıma bunlar geliyor , geldikçe yazalım. ben dikmende ki yasemini çok merak edıyorum tarif ederseniz sevinirim :)

acaba bu rezzan'ı düşürebilecek miyim ya.
ofiste içmiştim kahveyi, eve geldim bir daha içtim. çarpıntı olacağım yakında:))

cidan ezgi : o kadar abarttıgınız gibi değil bana sadece 7 dk mı ne baktı gitti 15 tl m ve sürekli mahkemen var şansızsın diyip durdu nokta atışı filan yapmadı sakın gitmeyin paranıza yazık

Çatı Cafe Satı ; Daha önce baktırdğımda fena değildi ama bugün tam fiyaskoydu üzerine çarpı attım...
Çatı Cafe Nazlı; Gelecekle ilgili söyledikleri çıkmaz...
Çatı Cafe Nur; Geçmiş ve şu an konusunda başarılıydı ama gelecek konusunda bilemiyorum henüz zamanı gelmedi söylediklerinin...
Ayrıca Çatı Cafede Fatoş diye birine baktırmıştım söylediklerinden çıkanlar oldu kısa sürede..ama şu an cafeden ayrılmış nerde olduğu bilinmiyor...
Tarot cafeye gitmeyin kesinlikle ordaki herkes boş...
Rengerenk Cafe Derya; Şu anı iyi bilir, kişi tahlilleri çok doğrudur ama gelecek konsunda dedikleri çıkmadı şu ana kadar...
Rengarenk Cafe Ahsen(ismi yanlış hatırlıyor olabilirim);Gelecek konusunda söyledikleri çıkmadı...

Çatı Cafe Satı ; Daha önce baktırdğımda fena değildi ama bugün tam fiyaskoydu üzerine çarpı attım...
Çatı Cafe Nazlı; Gelecekle ilgili söyledikleri çıkmaz...
Çatı Cafe Nur; Geçmiş ve şu an konusunda başarılıydı ama gelecek konusunda bilemiyorum henüz zamanı gelmedi söylediklerinin...
Ayrıca Çatı Cafede Fatoş diye birine baktırmıştım söylediklerinden çıkanlar oldu kısa sürede..ama şu an cafeden ayrılmış nerde olduğu bilinmiyor...
Tarot cafeye gitmeyin kesinlikle ordaki herkes boş...
Rengerenk Cafe Derya; Şu anı iyi bilir, kişi tahlilleri çok doğrudur ama gelecek konsunda dedikleri çıkmadı şu ana kadar...
Rengarenk Cafe Ahsen(ismi yanlış hatırlıyor olabilirim);Gelecek konusunda söyledikleri çıkmadı...

çatı cafedeki fatoş daha önce büroda bakıyordu sonra çatıya geçti ordanda çıkmış nerde oldugunu bende bilmiyorum ama bir arkadaşımda numarası vardı

çatı cafedeki fatoş daha önce büroda bakıyordu sonra çatıya geçti ordanda çıkmış nerde oldugunu bende bilmiyorum ama bir arkadaşımda numarası vardı

Numarasına ulaşıp bilgilendirirseniz çok sevinirim :)Beni gerçekten çok etkiledi...

asya şirine gideniniz oldu mu önceden?
kupa ası kafade yeni açılmış

bu arada neşe hanımı aradım, hastanede yatıyomuş,

Merhaba kızlar öncelikle iki falcı deneyimimi paylaşayım. Yükselde eylülün üzerindeki binadaki kadına gittim yoldan çeviren çocuk vasıtasıyla tek kelimeyle berbattı kesinlikle önermiyorum. Geçenlerde de güneşteki filize gittim onun tahminleri başta isabetli geldi ama okulum hakkın çok tutarsız bir yorum yaptı ve kişilik analizini insanların tamamen dış görünüşüne göre önyargıyla tespit etmeye çalışan bir bayan çok memnun kaldığımı söyleyemem. Bu arada bir sorum olacak turuncu fal 7,5 diye afiş asmış yakınlarda baktıran oldu mu nasıldı?

asya şirine gideniniz oldu mu önceden?
kupa ası kafade yeni açılmış

bu arada neşe hanımı aradım, hastanede yatıyomuş,

neşe hanım hastaymış demek çok geçmiş olsun.asya şirine ben gittim fena değil isim analizi falan da yapıyordu çok pahalı da değildi

Merhaba kızlar öncelikle iki falcı deneyimimi paylaşayım. Yükselde eylülün üzerindeki binadaki kadına gittim yoldan çeviren çocuk vasıtasıyla tek kelimeyle berbattı kesinlikle önermiyorum. Geçenlerde de güneşteki filize gittim onun tahminleri başta isabetli geldi ama okulum hakkın çok tutarsız bir yorum yaptı ve kişilik analizini insanların tamamen dış görünüşüne göre önyargıyla tespit etmeye çalışan bir bayan çok memnun kaldığımı söyleyemem. Bu arada bir sorum olacak turuncu fal 7,5 diye afiş asmış yakınlarda baktıran oldu mu nasıldı?

turuncu dedıgın yer cengızın yasemının falan oldugu yermı?eger orasıysa en son sınek avlıyolardı o kadar fahiş fiyat koyarlarsa boyle olur ıste:KK51::KK51::KK51::KK51:

bide bu kupa kızı nesenın soyledıklerı cıkan varmı?ben daha once baktırmıstım ama ne bılıyım ya begenmemısımkı aklımda falıyla alakalı bısey kalmamıs:26::26::26::26::26:

bide bu kupa kızı nesenın soyledıklerı cıkan varmı?ben daha once baktırmıstım ama ne bılıyım ya begenmemısımkı aklımda falıyla alakalı bısey kalmamıs:26::26::26::26::26:

2 defa gittim.hiç bir şey çıkmadı.ayrıca yeni değil ki kupakızı.çoktan war

turuncu dedıgın yer cengızın yasemının falan oldugu yermı?eger orasıysa en son sınek avlıyolardı o kadar fahiş fiyat koyarlarsa boyle olur ıste:KK51::KK51::KK51::KK51:

fahiş fiyat tamam da artık falcılarının bir şey bilmedikleri ortaya cıktı.çekirge 1 2 3 sıcradı yani:)

fahiş fiyat tamam da artık falcılarının bir şey bilmedikleri ortaya cıktı.çekirge 1 2 3 sıcradı yani:)

orda bı bayan vardı ısmını hatırlamıyorum ama masasında bısuru kıtap falan vardı gozluk takan bı bayandı ona baktırma gafletınde bulunmustum daha fala baslamadan kadın agzımdan laf almaya baslamıstı okuyomusun sevgılın varmı sevgılındenmı ayrıldın ben sonunda sınırlenmıstım bunları benım soylemem degıl sızın bılmenız gerekıyo dıye baya bozulmustu verdıgım paraya acıdıgım zamanlardan bırıdır ama ordan yasemıne gıdılebılır falını tam hatırlamıyorum ama tutturdugu seyler vardı gerısıde fosss ordakılerın:KK51::KK51::KK51::KK51:

orda bı bayan vardı ısmını hatırlamıyorum ama masasında bısuru kıtap falan vardı gozluk takan bı bayandı ona baktırma gafletınde bulunmustum daha fala baslamadan kadın agzımdan laf almaya baslamıstı okuyomusun sevgılın varmı sevgılındenmı ayrıldın ben sonunda sınırlenmıstım bunları benım soylemem degıl sızın bılmenız gerekıyo dıye baya bozulmustu verdıgım paraya acıdıgım zamanlardan bırıdır ama ordan yasemıne gıdılebılır falını tam hatırlamıyorum ama tutturdugu seyler vardı gerısıde fosss ordakılerın:KK51::KK51::KK51::KK51:

o kadar yazıyoruz burada.hala insanlar bunları okumasına rağmen gidiyorsa bunlara yapacak birşey yok.gitsinler gözleriyle görüp ikna olsunlar.40 kişi birisi için iyi değil bilmiyor diye yazıyor.5 dk sonra biri gelip o beğenilmiyen kişinin adresini telini soruyor.şaka gibi:)

Son düzenleme:
ben turuncu kafedeki yasemini beğeniyorum, 2 haftalık fal bakıyo, ama o kadın konsantre olsa, iyi bence, etrafına laf yetiştiriyo anca, bi odaya kapatsalar onu, bi köşeye alsalar kimse rahatsız etmese belki daha da iyi şeyler çıkartcak, fal sürekli bölünüyo, birşey anlamıyosun, diğer türlü.
bunlardan dolayı gitmeme kararı almıştım oraya, birde kısa vadeli ve genel söylüyo olay çıktıktan sonra anlıyosun onun tahmin ettiğini

Son düzenleme:
Ne yuzuk takıp takmadıgımı bilebiliyor,ne calışıp calışmadıgımı...yas iş burc medeni durum soyledikten sonra degil 10, 20 dakika onlardan iyi fal anlatırım :)

Son düzenleme:
X