Ankara'daki Falcılar

Benimde bir fikrim var kızlar eğer Ankarada yasıyorsanız çatı cafeye uğrayın medyum Arzu falları çıkıyor ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde bir fikrim var kızlar eğer Ankarada yasıyorsanız çatı cafeye uğrayın medyum Arzu ..falları çıkıyor ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Aaa ben de falci ariyordum cok iyi oldu yazdiginiz, cok merak ettim. Simdi arasam sorun olur mu aksam saati rahatsiz etmeyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde bir fikrim var kızlar eğer Ankarada yasıyorsanız çatı cafeye uğrayın medyum Arzu falları çıkıyor ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Ay canim olmadi ama siteden atilmissin..

Girip okuyacagini bildigim icin yaziyorum; tanimadiginiz insanlarin zekalarini kucumsemeyin. Bir onceki mesajimda dalga amacliydi hani olur da anlasilmazsa diye belirteyim sana!

Aaa ben de falci ariyordum cok iyi oldu yazdiginiz, cok merak ettim. Simdi arasam sorun olur mu aksam saati rahatsiz etmeyeyim?
Yalan reklam kokuyor resmen bizzat gittim aradan hatta kaç ay geçti ne dediği çıktı ne bişey bildi bide negatif birisi sadce belki çevrenizde bulunanlar dan isim biliyor çatı Cafede Satı Abla daha iyidir dürüst en azından..

Gitmediğim falcı kalmadı diyebilirim hiçbirinin dediğini yaşamadım çıkmadı fallar kesinlikle yalan ucundan az buçuk bilenler oldu sadece dua edin hayırlısı neyse o olsun

Satı durust olabilir ama bana dedikleri cikmamisti
Bana dedikleri çıktı demiyorum ama mantıklı tutarlı ydı an süper di en azından sonradan öğrendiğim şeyler oldu olaylar tutarlı ydı diğerleri sallıyor hep bikaç tanıdığım falcı istisna dışında

Dilek bende yalan oldu kizlar. Tunalida şevketi denedim fena degildi. Askin diye bi adami denedim hic tavsiye etmem. Bir de gülce cafe gülü denedim. Cok bilemedim. Onu deneyen var mi nasildir?

Hatta dileke gecen sene baktiran bi arkadasim vardi. Hicbir dedigi olmamis ona.

Arkadaşlar SEVGİ diye bir kadın varmış su veya tarot bakıyo ankarada yanlış çok enteresan kadın 5 kişi gelin öyle bakıyorum diyor onun dışında tek kişi bakmıyo. Duyan giden hiç var mı? Ben sadece çok iyi olduğunu duydum

Arkadaşlar SEVGİ diye bir kadın varmış su veya tarot bakıyo ankarada yanlış çok enteresan kadın 5 kişi gelin öyle bakıyorum diyor onun dışında tek kişi bakmıyo. Duyan giden hiç var mı? Ben sadece çok iyi olduğunu duydum

5 kişi gelin olayı kıllandırıyor yalnız, biraz ticari kaygı olabilir.

Kızlar lütfen yapmayın bu tür şeyler !!!
Falcılar iyice zıvanadan çıktı ,bunu da biz yapıyoruz .ne demek 150 tl !!! Bu para verilir mi hiç,ne biliyorlar ki sanki ,buradaki eski üyelerdenim,benim gibi birçok kişi yazdı ,bilmiyorlar ,dedikleri çıkmıyor diye ..ama hala 150-200 Tl verenler var .özellikle nisan 250 tl !!! İnanın hiçbirşey bilmiyor .arkadaşım geçen hafta baktırmış ,tek dediğini anlamadım ,saçmaladı ,uydurdu dedi
Sizler de lütfen bu konuda biraz duyarlı olun buraya 150 ye bakıyor 250 ye bakıyor diye falcıların reklamını yapmayın ,olayı normalleştiriyorsunuz ... inanın normal değil , bu paralar çok fazla .protesto edip gitmeyin ,bakın bakalım bu fiyatlara fal bakabilecekler mi !!!

Gulcedeki gülün bir dedigi bile cikmadi bende... dilek bende suana kadar tuttu. Haziran sonu temmuz gibi söylediği birsey var. .. bu konuda ben nisan sonuna kadar bekliyordum baktirirken dilek olacak ama senin bekledigin kadar cabuk degil hazira sonunu bekle dedi bakalim hayirlusi6

Gulcedeki gülün bir dedigi bile cikmadi bende... dilek bende suana kadar tuttu. Haziran sonu temmuz gibi söylediği birsey var. .. bu konuda ben nisan sonuna kadar bekliyordum baktirirken dilek olacak ama senin bekledigin kadar cabuk degil hazira sonunu bekle dedi bakalim hayirlusi6
Dilek nerede ve ne kadar

Bana niye böyle oluyor anlamiyorum. Bir konuda herkes de olumlu seyler soyledi ama olmadi arkadas. Bu dilekin eskiden baktigi cafenin adini hatirlayamdim ama daha once de gitmisiz arkadasimla o görünce net tanidi. Dedikleriniz hic cikmadi falan dedi. Yok sende buyu var o var bu var o yuzden olmadi falan dedi. Baya da kizi basindan savdi

X