Ankara'daki Falcılar

serap merhaba, numarası var mı sende ulasamadım bi türlü?? :KK43:
Sanırım farklı hesaplar aynı kişi reklam kokuyor gibi geldi bana, öyle değilse bu farklı kişiler olarak ortaklaşa buluşup gidelim o zaman inanırım, burda adı geçen çoğu kişiye gittim %99 fos çünkü

Pek falcilara inanmam. Ancak arkadasimin israri ile birine gittik. Adam ne dediyse noktasi virgulune cikti. Turuncu cafede adi da Arafti. Daha once baktiran olduysa muhakkak bana hak verecektir. Fiyati da cok uygun. Asiri tavsiye ederim

kızlar merhaba, bende 3 yıl öncesinde boşanma arifesiyken çok falcıya gittim, dolandırıldım, 250 lira ya fal baktığını iddia eden den tutun, 5000 lira büyü bozma parasını isteyenlere kadar, çok şükür o günler geçti, şimdi çok mutluyum, mesela 20 lira bir falcıya vericeğenize gidin saçlarınızı kestirin vb. geçmişi aratırsanız neler yaşadığımı görürsünüz. ben ankara daki tüm falcıları gittim, tel de bakanlara da baktırdım.. bunalımlarınız geçecek kendinize biraz zaman tanıyın. sizlere anlayan ve seven catik:))

Eylül nasıl kızlar ne dersiniz yakın zamanda ona baktırdım fena değildi ama daha önce baktırdığımda çok iyi değildi. Sizin yorumunuz nedir?

Arkadaşlar merhaba. Annem bundan 20yıl önce o zaman dikmen de şimdi Eryaman da olabilecek ümit isimli birinden bahsetti.o zamanlar çok görüşmüş ama izini kaybetmiş. Referansımız bakmayan, tarot kahve bakan parapsikoloji okumuş biri. Duyan gören bilen var mıdır?

Arkadaşlar merhaba. Annem bundan 20yıl önce o zaman dikmen de şimdi Eryaman da olabilecek ümit isimli birinden bahsetti.o zamanlar çok görüşmüş ama izini kaybetmiş. Referansımız bakmayan, tarot kahve bakan parapsikoloji okumuş biri. Duyan gören bilen var mıdır?

"Parapsikoloji" okumasını geçiyorum (hadi okumuş diyelim 20 yıl öncesinde nerede okumuş Allah aşkına, yurtdışında okuduysa falla malla işi ne), referanssız bakmayan ne demek CV falan mı istiyor neye referans olunacak ahaha, yapmayın yani.

kızlar merhaba tunalıda laffal diye bi yere gittim sakın ola gitmeyin kadın resmen dalga geçiyor ya yazık boşuna vermeyin paranızı arkadasımla birlikte gittik tek tek alıcam dedi neyse ama ıkımızede aynı şeyleri niye oyluyorsun biz çıkınca konusmayacak mıyız bari atiıyyorsun farklı at :)))) rengarenk nihale gittim baya seyi bildi bakalım dediği tarihe daha var çıkarsa yazıcam bu arada göksuyu burada çok öven olmustu ama bana kotu seyler söyledi maalesef umarım çıkmaz

Pek falcilara inanmam. Ancak arkadasimin israri ile birine gittik. Adam ne dediyse noktasi virgulune cikti. Turuncu cafede adi da Arafti. Daha once baktiran olduysa muhakkak bana hak verecektir. Fiyati da cok uygun. Asiri tavsiye ederim

Turuncudaki en kötü falcı. Tamam uzun bakıyor falan ama 1 tanesi de mi çıkmaz. Giden arkadaşlarımda aynı şeyi söylediler.[/QUOTE]

Kızlar
Nisan şimdi nerede bakıyor bir de face deki telefonu ,kullanılmıyor diyor
Yeni telefonunu bilen varsa acil olarak bana yazabilir mi ? Tşk

X