Ankara'daki Falcılar

Ben illa ki Turuncu Yasemin diyorum. Belki benle enerjisi uymuştur bilemem. "Sana dönecek sen tek kelime yazma" dedi, verdiği tarih doldu, adam ne aradı ne sordu. Bunun üzerine ben gittim yine adama ve resmen benim ısrarımla tekrar bişeyler başladı. Bunu Yasemin de dahil hiçbiri bilemedi ama Yasemin'in hiç olmazsa gelecekle ilgili söylediği bi iki şey, söylediği şekilde çıktı. Üniformalı olduğunu, hayatında başka bi kadın olduğunu, kadının öğretmen olduğunu bildi. Rahmimde tehlikeli olmayan bi rahatsızlık olduğunu tam da kadın hastalıklarına gittiğim gün bildi. Bi iki nokta atışı daha var detaya girmicem. Şu Ankara'da 30 falcıya gitmişimdir ve bence Yasemin vasatın üstündedir. Dediği en önemli şeyler çıkmadı ama çıkanlar da oldu, o yüzden yine onu tavsiye ediyorum kim sorarsa.
Yasemine yıllardır ara ara giderim meslek konularında çok başarılıdır.dedikleri çoğunlukla çıkar.isteyerek bakarsa baya biliyor.onun dışında gırgır tuğçenin adı çok geçiyor.onu da yıllardır tanırım.çok pozitif çok tatlı biri ama dedikleri çıkmıyor.anlık muhabbet için gidilebilir.son günlerdeki favorilerim 3.göz abdullah ve cidan funda.ortalamanın üzerindeler

Yasemine yıllardır ara ara giderim meslek konularında çok başarılıdır.dedikleri çoğunlukla çıkar.isteyerek bakarsa baya biliyor.onun dışında gırgır tuğçenin adı çok geçiyor.onu da yıllardır tanırım.çok pozitif çok tatlı biri ama dedikleri çıkmıyor.anlık muhabbet için gidilebilir.son günlerdeki favorilerim 3.göz abdullah ve cidan funda.ortalamanın üzerindeler

Cidan funda ismi enerjisel olarak iyi geldi bana, kaca bakiyor bu hatun bi gidesim var bugunlerde

Abdullah fena değildi ben de beğenmiştim.

Kızlar izninizle bir şey paylaşacağım bence enerji meselesi doğru. Bazı insanların enerjisi birbiriyle tutmuyor. Misal örnek bulunduğum ortamda bir kız var dünya iyisi olsa umrum değil benim enerjim tutmadı kızı sildim başka bir kız da öyle. Fal da öyle bence. Herkes herkese bakamıyor bende angelo kerem ve gülçe gül çok iyiydi ama beğenmeyeni de var. Yasemin dediğinize gittim hiç çıkmadı dedikleri gibi... o yüzden bence herkes kimden memnun kaldıysa ona gitsin çünkü birinde iyi olan diğerinde kötü...

Kızlar gıttım cok tatlı bı kadın aman aman bı fal diyemem kafa rahatlatmak için gidilebilir burc yorumu yaptı bıraz ısım sordu tanıdıgım ısımler degıldı sadece bı konuyla ılgılı nokta atısı yaptı

Üç göz Abdullah'a gittik bugün bence başarılıydı. Denenebilir.. Nokta atışlı ve isabetli bir faldı..

Millet star tv anne yi izleyin ağlamayan taş olsun. Arkadaş milletin derdine bak ben de bi herif in arkasından yas tuttum. Tüh bana, çocuklar ağlamasın beeee... dizinin ilk bölümünü izleyince anlarsınız ne demek istediğimi...

Evet 3. Göz abdullah cidden çok başaarılıydı. Bugün şunu daha iyi anladım. Fallar çıkar bir şekilde ama zamanı var. Ne yani biri bütün falcılara aynı şeyi benim hayat hikayemi anlattı da herkes beni görünce ezberden mi konuşuyor? Herkes aynı şeyi söylüyor, bense hayatımda ilk belki de son kez birini çok özlüyorum...

Aman neyse işte gelenlerim geldi siz kader arkadaşlarımla paylaşayım dedim. 3. Göz abdullah ve angelo kerem i deneyin derim cidden çok isabetliydiler bende. Sözleşmiş gibi hepsi aynı tarihleri verdi ama tarihe takılmayın.

Öptüm herkesi, rüyanızda iyi şeyler görün

X