Ankara'daki Falcılar

angelo nerde tam olarak tesekkr ederm bu arada

Karanfil 2'ye gir, sağına bakarak yürü. Zemin kat. Kahvehane gibi biraz çirkin bir yer ama Kerem'e ben de kefilim. Henüz pika da ben de geleceği tutturuyor mu bilmiyoruz, ama an konusunda beni en çok şaşırtan odur. Tuğçe de iyidir, ama Kerem candır. Tarzı zaten çok övülmüş burada, sakin sakin bir adamcağız.

Gitttim bı kafamı kaldırdım erkek toplulugu mac ızlıyomus nereye dusatum ya boyle dedm:) fena degıldı bı zaman verdı onu beklemey calısıcam cok teskkr ederm benımde denemedgm falcı kalmadı bazen cok kızıyorum kendıme ama ıste ..taynat zarıfe astrobloom sevda gırgır tugce catı tuana satı evımın hemen hemen hepsı cema huseyın benımde oyle gıtmedıgım kalmamıstır woow oldugum bırı yok tabıkı yalnız tuana yıne soyluyorum ilk 2 falı ne dedyse oldu mesela 5 gun sonra arar dedı gercekten dedıgı zamanlar aradı 3.baya bı sallama oldu asyam cafe ıbrahım onu da denedım yok kızlar vallahı yook adam gıbsı :)

şöyle bir yorumlara göz attım anladığım kadarıyla Ankarada gerçek anlamda falda iddialı tahminleri çıkan biri yok maalesef hepsi fiyasko.Boşuna paranıza yazık arkadaşlar ...Falda iddialı paraya önem vermeyen biri varsa önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Öğlen arasında iki falcıya birden gittim. Gırgır'da Tuğçe henüz gelmemişti, ben de Deniz isimli siyah saçlı bi kadına baktırdım. Beğenmedim. 25 liraya uzun fal dedi ve hiç de uzun sürmedi. Standart şeyler söyledi. Sonra bir üstünde Kum Kafede Sultan isimli falcıya baktırdım. Tarot açayım, kurşun dökeyim diye başımın etini yedi. Kadının gözlerinden bile para aşkı fışkırıyor, oturduğum an hoşlanmamıştım zaten. Bildiğiniz koca karı falı baktı. Yok deven var yok balığın var falan falan.. bu ikisi bilememekten ziyade salladılar ve çok genel konuştular. İki vakte kadar gibi.. uzak durun derim. Akşam da müsait olursa Tuğçe'ye baktırıcam.

Tugceyı ben denedım ama kahvesını bılmem bende tutmamıstı ama cok tatlıydı shbetı falan zıtlasmadık da enerjı tutmdı galıba

şöyle bir yorumlara göz attım anladığım kadarıyla Ankarada gerçek anlamda falda iddialı tahminleri çıkan biri yok maalesef hepsi fiyasko.Boşuna paranıza yazık arkadaşlar ...Falda iddialı paraya önem vermeyen biri varsa önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...
Ben illa ki Turuncu Yasemin diyorum. Belki benle enerjisi uymuştur bilemem. "Sana dönecek sen tek kelime yazma" dedi, verdiği tarih doldu, adam ne aradı ne sordu. Bunun üzerine ben gittim yine adama ve resmen benim ısrarımla tekrar bişeyler başladı. Bunu Yasemin de dahil hiçbiri bilemedi ama Yasemin'in hiç olmazsa gelecekle ilgili söylediği bi iki şey, söylediği şekilde çıktı. Üniformalı olduğunu, hayatında başka bi kadın olduğunu, kadının öğretmen olduğunu bildi. Rahmimde tehlikeli olmayan bi rahatsızlık olduğunu tam da kadın hastalıklarına gittiğim gün bildi. Bi iki nokta atışı daha var detaya girmicem. Şu Ankara'da 30 falcıya gitmişimdir ve bence Yasemin vasatın üstündedir. Dediği en önemli şeyler çıkmadı ama çıkanlar da oldu, o yüzden yine onu tavsiye ediyorum kim sorarsa.

Gulce gulu meraj ettm bende smdı deneyen var mı baska kızlar
Eğer doğru hatırlıyorsam seneler evvel bana "açık bir mezar görüyorum" diyen kadındı evlerden ırak :) Orta yaşın üstünde, kiloluydu. Hiç beğenmedim ama sarı saçlı koyu tenli biriyse onu beğenmiştim, telefoncunun üstündeydi.

onunda ustunu cızelım zamanında evımde ozge dıye bı kız vrdı sonra astroblooma gectı sonra noldu bılmıyorum bılen var mı degısık bakıyodu bende tuttrmustu

onunda ustunu cızelım zamanında evımde ozge dıye bı kız vrdı sonra astroblooma gectı sonra noldu bılmıyorum bılen var mı degısık bakıyodu bende tuttrmustu
Özge beni çok şaşırtan bi detay bildi fakat verdiği tarih tutmadı. Zaten Evim Cafe'deki o terbiyesizlikten sonra bir daha adım atmicam. Özge başka bi yere geçerse tekrar ona gidebilirim, bence iyiydi.

Bahsettıgım baska bı ozge ama o ozgeye de gıttım aradn aylar gecerek gıtsem de benımnle ılgılı bıseyı unutmamıs sureklı aynı seyı dyıp duruyo ya mesla su zamanda arıck dedı o zamanda aramıstı hıc sekmedı

Turuncu'daki esmer, zayıf Yasemin bir bana mı fiyaskoydu ya? Arkadaş ömrümde baktırdığım en kötü faldı onunki. Sadece çıkmaması da değil yani, baştan aşağı salladı. :KK70: Size çıkarsa sevinirim tabii :)

Angelo Kerem iyi yazmışlar diye gittim, o kadar insanı bekledim, sonunda sıra geldi ve baktığı fal 5 dakika anca sürdü. Tarotta ısrar etti, istemedim. Söylediği hiç birşeyin gerçekle alakası yoktu hatta yakınından bile geçmedi. Ben tarot istemeyince ellerini bağlayıp sustu ve ben de kalkmak zorunda hissettim kendimi. Hiç beğenmedim hiç.

X