Ankara'daki Falcılar

Kibele Sibel'e ben de gitmiştim yakınlarda. Dediği her şey doğruydu ama gelecek çıkar mı bilmiyorum... Umarım çıkmaz ben de mutlu olurum :)
Arkadaşlar kızılayda falcıya gidecekseniz beklentiye girmeden sadece kafa dağıtma iki sohbet amaçlı gidin derim bu yüzden 50-100 çok uçuk rakamlar.
Evde bakan perihan adında yaşlı bir kadın buldum, nasıldır duyan eden var mı?

Kızlaaaaarrrrr ben perihan ı buldum sanırım ama accık daha bi bilgi verin basıl biri yaşı kaç nerededir? Ev hanımımı vasfı ne? Bana bi perihan dediler lakin adamın birine her şey kontrol altında demiş, ama iş çığırından çıkmak üzere :)))))) bi araştıracağım

kızlar ben bu fal işini bırakmıştım ancak hayatımda çok enteresan şeyler oluyo ve falcıların dedikleri çıkmaya başladı seneler sonra demekki kısa süreli düşünmemek lazımmış ama şu an bana mevcutlu bilen biri lazım aklıma nisan geliyor ama falı bıraktığımdan numaralarında atmıştım, bana nisana ulaşabileceğim numarasını atabilecek bir arkadaş arıyorum mevcutta ondan iyisi yoktu en son ama yeni varsa onlarındı önerilerini alabilirim yarımlar için şimdiden teşekkürler.

Gülçe Cafe'de Asuman'a baktırdım dün. Son derece salladı :) Bi de bişey bilmiş gibi tarot diye tutturdu o da :) Turan Güneş'te Leyla diye biri varmış, işyerinden bi arkadaş gitmiş ve çok çok iyi olduğunu söyledi. Dedikleri çıkmış. Yarına randevu aldım, sonucu yazarım.

Gülçe Cafe'de Asuman'a baktırdım dün. Son derece salladı :) Bi de bişey bilmiş gibi tarot diye tutturdu o da :) Turan Güneş'te Leyla diye biri varmış, işyerinden bi arkadaş gitmiş ve çok çok iyi olduğunu söyledi. Dedikleri çıkmış. Yarına randevu aldım, sonucu yazarım.

Asuman ben de de harikaydı, ilginç...

kizlar pinar var onerebilecegim. eve geliyor fal icin. bana cikan bi kac sey oldu. ebru diye birini denedim telefonda fena degildi o da 30 tl.

Nasildi fali yeri tam nerede ce ne kadara bakiyor

ayrica kursun doktur diye de tutturuyor. o cafeye gidilmez. elini veren kolunu alamiyor. zaten sati miydi sultan miydi net dolandiriciydi
Gülçe'deki Gül'le ilgili bi tanıdığından bişey duydum bugün. Allahtan gitmemişim diyorum yani 20 liram cebimde kalmış :) Merhamet duygularımızla çok fena oynuyorlar çoook..

Nasildi fali yeri tam nerede ce ne kadara bakiyor
Şöyle söyleyim ''isminin içinde A var mı'' dedikleri zaman tüylerim dikiliyor yani kimin isminde veya sevdiğinin ismi, soy isminde A yok allasen :)) Leyla da yaptı bunu. Belki de çok büyük umutlarla gittiğim için bilmem ama çok memnun kalmadım. Kötü diyemem ama 70 liralık da değil. O kadar pembe bir tablo çizdi ki çıkışta gelinlik bakıcaktım o derece :)) Nokta atışı değil ama bildiği bi iki şey var. Turan Güneş bulvarında City Otel var, yanında Beko bayii olan bir bina var, o binada 12 numaralı dairede bakıyor. Mekan çok çok temiz, ferah. Kendi de şeker bi kadın. Benden önceki müşterisiyle bi kaç dakika muhabbet ettik, kadın senelerdir Leyla'ya baktırdığını söyledi. Dedikleri çıkıyormuş. Arkadaşım da çok beğenmişti ama ben çok etkilenmedim. Gidip gitmemek size kalmış bence iyi düşünün 70 lira az para değil :)

X