Ankara'daki Falcılar

Kızlar üçüncü göz diye bi yerde devrim diye bi kadına baktirdim daha onceden de çatı kafede mi ne çalışmış hani kadın herseyimi bildi gibi ama birazda moralim bozdu açıkçası dedikleri çıkıyormu bu kadının ne düşünüyorsunuz

Kızlar üçüncü göz diye bi yerde devrim diye bi kadına baktirdim daha onceden de çatı kafede mi ne çalışmış hani kadın herseyimi bildi gibi ama birazda moralim bozdu açıkçası dedikleri çıkıyormu bu kadının ne düşünüyorsunuz

Siyah saçlı mı?

evim cafedeki sineme fal baktıran var mı yada özgeye
Özge nokta atışları yaptı ama verdiği tarih çıkmadı. İkinci kez gittiğimde de Kasım Aralık dedi bakıcaz artık. Yalnız o cafenin iğrenç bir tutumu var, müşterilerin birbiriyle konuşmasına izin vermiyorlar. Bi sahibi var Nurettin diye gardiyan kılıklı tipsiz bi adam. Kadının biri bana hangi falcılara baktırdığımı sordu ben de anlatırken yanıma gelip oturmak istedi, kadına izin vermediler. Neymiş başka cafeden müşteri kapmaya geliyorlarmış. Dedim "ben buraya 20 defa geldim, doğru konuşun, ayrıca siz kim oluyorsunuz da bizim konuştuklarımıza karışıyorsunuz dedim. "Bizim cafede böyle" dedi. Çantamı alıp çıkıyordum ki "kahve parasını ödeyin" dedi pis herif. Şeytan suratlı. Bir daha adım atmam öyle tiksindim ki Özge'ye rağmen asla gitmicem asla.

Bana da "senin üzerinde nazar var, kaldırırım" diye tutturdu. Samimiyetsiz bir kadın. Beğenmedim

Bu arada fal notlarımı karıştırırken Turuncu Soner'in verdiği tarihin tuttuğunu farkettim. 41 sonra görüşmeniz var demişti, 2 gün sekmeyle görüşme oldu. İsminin içindeki harflerin sırasına kadar tutturmuştu. İkimizin mesleğini bildi. Onun bitmeyen ilişkisini bildi. Fakat ikinci kez gittiğimde nerdeyse tamamen salladı. Turuncu'dan ayrılmış şu an nerde olduğunu bilmiyorum. Turuncu Yasemin esas tarihi bilemese de bazı konularda tarih tutturdu hatta ayrılıktan sonraki ilk görüşmemizin 3 saat süreceğini ancak tekrar başlamayacağımızı söyledi ki aynen öyle oldu. Tarihlerde nerdeyse tamamı başarısız ama Soner ve Yasemin hiç olmazsa yaklaşmışlar. Pembegül de Yasemin gibi ''iki ayrılık iki barışmadan sonra birliktesiniz'' dedi. Şimdi ayrıyız bakalım 2. kavuşma olacak mı? Ayrıca Yasemin bana ''hayatında başka bi kadın var'' diyen tek falcıydı ve doğruydu da.. Evim Cafedeki Özge çok ilginç bi detayı bilerek beni çok şaşırtmıştı ama verdiği tarih tutmadı.
Bugün Çatı Cafe Tuana'ya da gittim, karşımda erkek görünce şaşırdım ben onu kadın sanıyordum :) Enerjisi iyi fakat oturur oturmaz bir yakınımın öleceğini söylemesi hoş olmadı pek. Açıkçası çok etkilenmedim ama sohbeti iyiydi. Ondan sonra Evim Cafeye gittim fakat çirkin tavırları yüzünden fal baktırmadan çıktım. Arkasından da Turuncu'da By Nuri diye birine baktırdım. Rakamlarla bişiler yazıp çizdi ve gelecekle ilgili tarihler verdi, bütün bu tarihler tutarsa büyük bir keyifle yazıcam.

Özge nokta atışları yaptı ama verdiği tarih çıkmadı. İkinci kez gittiğimde de Kasım Aralık dedi bakıcaz artık. Yalnız o cafenin iğrenç bir tutumu var, müşterilerin birbiriyle konuşmasına izin vermiyorlar. Bi sahibi var Nurettin diye gardiyan kılıklı tipsiz bi adam. Kadının biri bana hangi falcılara baktırdığımı sordu ben de anlatırken yanıma gelip oturmak istedi, kadına izin vermediler. Neymiş başka cafeden müşteri kapmaya geliyorlarmış. Dedim "ben buraya 20 defa geldim, doğru konuşun, ayrıca siz kim oluyorsunuz da bizim konuştuklarımıza karışıyorsunuz dedim. "Bizim cafede böyle" dedi. Çantamı alıp çıkıyordum ki "kahve parasını ödeyin" dedi pis herif. Şeytan suratlı. Bir daha adım atmam öyle tiksindim ki Özge'ye rağmen asla gitmicem asla.
Orası tavır olarak bence de iğrenç bir yer. Nazi gibi davranıyorlar. Özge de anı ve geçmişi inanılmaz tutturur, ağzın açık kalır. Ama gelecek hiç olmaz.

arkadslar merhaba bu catı cafedekı arzu nasıl az once gıttım de sevemedım nedense cıkanlar ldu mu gıdıpte

Arzu yu ben de sevmedim. Vasat bir yorumcu bence. Kayda almamak gerekir bence çünkü bana da çok tutturamadı. Çatır çatır okuyanlar var

ya bıde sunu tanımıyo msn bunu tanımıyo musun on bın tane ısım soyledı gercekten sınırlenerek cıktım ya kesnlkle onermıyorum gıdeblcegm bı yer var mı bugun sınır krızı gecırmeden :) o kdr para verdım cok acıyorum ya

ya bıde sunu tanımıyo msn bunu tanımıyo musun on bın tane ısım soyledı gercekten sınırlenerek cıktım ya kesnlkle onermıyorum gıdeblcegm bı yer var mı bugun sınır krızı gecırmeden :) o kdr para verdım cok acıyorum ya

Var baby inan 25 likler bin basar bi de 50 ye baktı bana o zaman. Hiçbi fediği de çıkmadı.

X