Ankara'daki Falcılar

Arkadaslar merhaba coook uzun bir aradan sonra tekrar falciya gidecegim. Zamaninda bircok falci denemis ve hayal kirikligi yasamis biri olarak bu sefer en azindan gelecekle ilgili 1-2 sey olsun bilebilen birine gitmek istiyorum. Forumu takip ediyorum, son zamanlarda burada gecen isimler arasinda kaldim. Sizce serpile mi silaya mi yoksa sibele mi gitmeliyim? Bir de sibelin oldugu kibele cafede isil varmis sanirim onun hakkinda yorum paylasabilecek olan var mi sibel mi o mu daha basarili? Onerilerinizi bekliyorum sevgiler...

Selam şu ara sıla yı bi kenara koy bence bi bekle sibel gerçekten çok iyiydi hem bana hem arkadaşıma ama serpil bende harikayken arkadaşımda çok kötüydü. Sibel 50 tl serpil 25 sıla 50 ve 100 değişiyor ben sibel derim. Serpil i de bi ara dene istersen. Işını ben de çok merak ediyorum. Buradaki yorumlar çok iyi olduğu yönünde ama aksini düşünen de var tabi.

Tesekkur ederim :) ilk olarak sibeli deneyecegim o zaman, arkadasimla gidecegimiz icin belki birimiz sibeli birimiz isini deneriz en kisa zamanda baktiracagim sonrasinda goruslerimi paylasirim

Tesekkur ederim :) ilk olarak sibeli deneyecegim o zaman, arkadasimla gidecegimiz icin belki birimiz sibeli birimiz isini deneriz en kisa zamanda baktiracagim sonrasinda goruslerimi paylasirim

Ayyy evet mutlaka yaz lütfen merak ediyorum ışın ı bir de istersen sibel e bakla da attır bana öyle bakmıştı emin olmak için. Merakla bekliyorum.

Kızlar selam
Kibele sibel hanıma şubat ayında gitmiştim, çok moralim bozuktu ve iş ile ilgili bir haber bekliyordum
Sibel hanım içinde bulunduğum ruhsal durumu , haber beklediğimi vs söyledi. Geçmiş ile ilgili yorumları gayet başarılıydı . Bana çok güzel şeyler söyledi hatta tarihleri kağıda yazdırdı
Hatta ben , güzel şeyler duymak için gelmedim ne çıktıysa söyleyin falan demiştim
Ama o kadar güzel ve pozitif şeyler söyledi ki rahatladım işin Aslı
Çıkarken de aslında geçmişi de tutturdu dedikleri çıkacak diye telkin edip kendimi Mutlu olmuştum
Aradan 6 ay geçti ,kağıda 10 tane dediği şeyi yazmışım (ailem ,kardeşim ,ablam,iş,aşk,tarih) maalesef tek bir tane bile çıkmamış ..
Gerçekten iyi hoş bir bayan ama maalesef çıkmıyor dedikleri
1 tane bile çıkmadı bana!!
Ayrıntılı yazdım gidecek arkadaşlar için .
Oradaki Işıl hanıma gitmedim hiç
Ona gitmeyi düşünüyorum bir kerelik olsun. Yorumlarımı yapacağım yine

Son düzenleme:
Sibel'in gelecekte dediği şeyler çıkmadı bana da :)
İletişim görmüştü. Ne gelen var ne giden.
İnşallah çıkar ama ben yoruldum üzülmekten muhtemelen istemem.

ben de yarın sibele gitmeyi düşünüyordum ama yorumlardan sonra kararsız kaldım, ışıla mı gitsem sibele mi ya da başka birine mi

Kizlar bu taksim cafenin yanında hayal cafe diye bi yerde bi kadına baktirdim fena değil gibi geldi siz ne düşünüyorsunuz dedikleri çıkıyormu

Taynat cafe, zarife hakkında ne düşünüyorsunuz? Geleceğe dair söyledikleri çıkıyor mu? Bir de garip bir şey oldu, başlamadan elini elimin üzerine koyup bir şeyler söylemeye başladı, nokta atışı değildi ama doğruydu da. Üstelik bu sırada ciddi bir enerji akışı hissettim. Buna şaşırdım zaten. Bir de bir ara başını tuttu, nazarin var, sıkıntı verdin bana dedi. Ama gel halledelim falan demedi.

Canım taynat cafe nerde bugün gideyim boşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…