Ankara'daki Falcılar

Kızlar ben de son dönemde beğendiklerimi paylaşayım belki işinize yarar.

Çema Hüseyin: 2. Falından özellikle çok memnun kaldım dediği bir şey 1. Gün önce olan olaydı diye düşünürken 2 gün önce dediği şey gerçekleşti. Zamanlarının tutmayacağından eminim ama olaylar çıkıyor.

Pandora sıla: bir ara enerjisi berbattı bi halt bilemiyordu. Son 2 dir beni hayrete düşürüyor. 4 ay önce söylediği bir olay imkansız bilmesi çıktı. (Biri için 4 ay sonra ölecek demişti, öldü.) en son falda net göremedi ama bi mumlar görüyorum mum yakacaksın dedi, akşamına ayın 1 i kilisesine gitmeye karar verdim. Odaklanırsa iyi bakıyor yoksa sallamasyon.

Kibele sibel: dürüst bir kere bana harika baktı, takır takır saydı. Gelecek çıkar mı bilemem ama zaten hemen yarın da demedi biraz zaman var 2 ay verdi. Makul bir süre. Analizleri, geçmiş, an ve gelecek bence iyiydi birkaç kişi ile de konuştuk 10 yıllık müşterileri falan varmış. Çıkarsa yazacağım :)))

Arkabahçe serpil: ben kendi adıma çok beğendim. Ben anlatmadan çok güzel bildi anlattı. İşin ilginci o da 2 dedi 2 ay ayın 2 si saat iki çıkınca gel bekliyorum dedi. Öyle de iddialı. Birkaç isim verdi, evet isimler birebir değil de mesela hasan dedi ama o isim hasan değil de harun mesela. 2 harf yanlış sadece :KK70: ben çok memnun kaldım. Onun da sürekli müşterileri var. Bir de serpil bana ve ark ma bu iş olmaz demişti bnmki için psikopat o be olmaz o iş demişti çıktı adamla olmadı, adam paikopat gibi davrandı ve adamla mahkemelik olduk. Ama ark mda çok kötüydü, bilemedi. Enerji olayı mı beyin okumamı işte bu noktada bunu çözemiyorum.

Turuncu başak: farsi sini denedim. Verdiği zamanlar sıla, sibel ve serpil le aynı. Dedikleri çıkarsa efsane olur. Çıkmazsa başak a da bye bye...

Çatı arzu: denedim kendisini de. Yani ne bileyim iyi gibiydi ama çok akıl veriyor fal içerisinde bi sus anlat dimi. Açıkçası dediği hiçbir şeyi hatırlamıyorum. O yüzden fena değildi ama çıkıp çıkmayacağını bilemiyorum. Bir kez daha sadece kahvesi denenebilir belki.

Taynat zarife: ilk falında dediği bir şey zamanından sonra çıktı çok da önemli değildi. 2. Falda da zaman uzadı falan bu kadın hakkında kararsızım.

Hiç çıkmayanlar; evimdekiler huriye ve diğerleri, bu saydığım isimler dışında kalan ankaradakilerin tamamı. Mesela rengarenk reyhan bi ara iyiydi ama dedikleri çıkmaz gitmeyin. Serhat iyi gibi geliyor ama çıkmıyor. İranlı nazlı rezaletti.

İyi fallar babyler...

Merhabalar arkadaşlar. Buradan ismini okuyup ya da tesadüfen gittiğim falci deneyimlerimi sizle paylaşacağım. Once beğenmediklerinden başlayayım
S balkon Mine: ismini burdan bulup gitmiştim. Durum analizleri dahi tutmadı. Beğenmedim ne yazık ki
Evim kafe sevda: 20 dakika kronometre tutuyorlar adeta. Evet bildikleri vardı. Durum analizleri de iyi. En rahatsız olduğum sure konusu oldu
Turuncu Zeynep: 3 yıl once baktığı falda geri donecek dediği insan simdi başkasıyla nişanlı. Hicbir dediği çıkmadı.
Küre kafe Nur?: ismini net hatırlamıyorum. Agzi dualı bi kadın. Hemen kursun dökelim modunda. Dediği birsey çıkmadı.
Bunlar isimlerini aklımda tutabildiklerim. Ama bazı arkadaşların burada övdüğü bircok falcıya gitmisimdir. Çıksaydı net hatırlardım diye düşünüyorum su son 3-4 sene içinde

Turuncu Basak: Farsça falı mukemmel. Zaten en iddali oldugu da odur. Alacaksın dediği haberi tam saatinde aynen anlattığı şekilde aldım. Şok'lar içinde kaldım tabi. Değişik fal çeşitleri de var. Taş falı, yüzük fali gibi. Kesinlikle denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Tarot fali da oldukça iyi. Tavsiye ettiğim yakın arkadaşlarım da memnun kaldı.
Turuncu AYNUR: cok bunaldigim bi aksam baya gec saatte kendisine tesadüfen fal baktırdım. Kahve ile başladık sonrasında o kadar etkilendim ki ardından su falı istedim. Hayatimda bildigi seyleri burda tek tek yazsam bitiremem. Örnek verecek olursam, aldatıldığım konusunda gözümü açtı, o kisi kaza geçirecek dedi sonra haberini aldım , bir hafta içinde arayacak dedi tarihler verdi vs ve hepsini yaşadım. Kendisine her hafta giderim nerdeyse. Onun su falı benim icin efsanedir:)

canım nette araştırdım ama farsça falıyla ilgili hiç bilgi yok nasıl bakılıyor bu fal ? bir de 100 lira bana çok fazla geldi değer mi sence ve kaç dk sürüyor ..

canım nette araştırdım ama farsça falıyla ilgili hiç bilgi yok nasıl bakılıyor bu fal ? bir de 100 lira bana çok fazla geldi değer mi sence ve kaç dk sürüyor ..

Birkac sayfa geride Farsça icin yazılan yorumlara denk gelmiştim ben. Ama görmeden once gitmiştim. Baya uzun sürüyor. Nerdeyse 1 saat. Ve hayatının tümüyle alakalı yorumlarda bulunuyor. Bazen hediye olarak tarot/kahveden once kısa bir Farsça bakabiliyor başak hanım :) zaten ben o şekilde beğenip başka bir gun sadece Farsça icin gitmiştim kendisine. Onu birkez deneyimleyince inanin diğer fallar yavan gelmeye başlıyor. Birde bazı yorumcuların kendini özellikle geliştirdiği yönleri olabiliyor. Ben de başak hanımın en iyi falının Farsça oldugunu düşünüyorum. Denenebilir

Birkac sayfa geride Farsça icin yazılan yorumlara denk gelmiştim ben. Ama görmeden once gitmiştim. Baya uzun sürüyor. Nerdeyse 1 saat. Ve hayatının tümüyle alakalı yorumlarda bulunuyor. Bazen hediye olarak tarot/kahveden once kısa bir Farsça bakabiliyor başak hanım :) zaten ben o şekilde beğenip başka bir gun sadece Farsça icin gitmiştim kendisine. Onu birkez deneyimleyince inanin diğer fallar yavan gelmeye başlıyor. Birde bazı yorumcuların kendini özellikle geliştirdiği yönleri olabiliyor. Ben de başak hanımın en iyi falının Farsça oldugunu düşünüyorum. Denenebilir
Kızlar selam
Turuncu başak hanımla ilgili olarak ben daha önce söylemiştim dedikleri bana çıkmadı diye . Ben kahve tarot baktırmıştın
Ama kuzenim farsi baktırmıştı, daha önce ona kahve falında ne yazıkki çocuğun olmayacak falan demişti
Aradan bir kaç ay geçti ve farsi falı baktı bu seferde gör bak kesinlikle bir oğlun olacak demiş ???? Tabi hatırlamıyor daha önce ne dediğini
Ayrıca iş ile garanti ettiği bir süre vardı (Nasıl garanti veriyorlar hoş onu da anlamadım ya neyse) o da çıkmadı
Kısaca çok inandırıcı gelmiyor bana baktığı bu farsi falı
Sevgiler

Kızlar basak ablanin gerçekten Farsça fali muhteşem geçmiş gelecek her şey çıkıyor kimsenin gelmez dediği çocuğun geliş tarihini günü gününe bildi ve tabiki yildiz meselesi ama gerçekten çok iyi

Kızlar bide basak ablayı bilirim yani yakını filand a değilim günlerce fala gittim bi kez olsun kimseye çocuğun olsün vs tarzda şeyler soyledigini duymadım inanin o öyle bir insan değil iftira bari atmayalım ayıp

Kızlar bide basak ablayı bilirim yani yakını filand a değilim günlerce fala gittim bi kez olsun kimseye çocuğun olsün vs tarzda şeyler soyledigini duymadım inanin o öyle bir insan değil iftira bari atmayalım ayıp
En son ben kendisi Hakkı'nda yazdım sanırım burada kimse onun Hakkı'nda böyle çocuğu ölsün vb şeyler yazmadı ben kuzenime çocuğun olmayacak dediğini yazdım
Ayrıca gayet de tarafsız biriyim kendisini tanımam etmem iyi insandır muhakkak ama dedikleri çıkmayınca da yazacağız tabi . Verilen paraları çıkmadı diye geri isteyemediğimiZe göre en azından belirtiyoruz gitmek isteyenlere
Size falı çıkmış olabilir , diyeceğim yok buna . Bana ve kuzenime çıkmadı o kadar
Ayrıca bu mantığı anlayamıyorum buraya çıkmadı yazınca bazı insanlar bir celalleniyor, iftiracıya kadar çıkıyor adımız çok ilginç doğrusu !!!

Kızlar basak ablanin gerçekten Farsça fali muhteşem geçmiş gelecek her şey çıkıyor kimsenin gelmez dediği çocuğun geliş tarihini günü gününe bildi ve tabiki yildiz meselesi ama gerçekten çok iyi
Bu arada mesajlarınıza baktım 7 kere turuncu başak hanım Hakkı'nda yorum yapmışsınız
Kesinlikle tanıdığı veya akrabasınız demiyorum sadece çok fazlaca yorum yapılmış
Sayfada başak hanımı aratırsanız göreceksiniz 10 kişiden 2 si memnun kalmış .
Söylemek istediğim siz memnun kaldınız diye herkes memnun kalmak zorunda değil

Bu arada mesajlarınıza baktım 7 kere turuncu başak hanım Hakkı'nda yorum yapmışsınız
Kesinlikle tanıdığı veya akrabasınız demiyorum sadece çok fazlaca yorum yapılmış
Sayfada başak hanımı aratırsanız göreceksiniz 10 kişiden 2 si memnun kalmış .
Söylemek istediğim siz memnun kaldınız diye herkes memnun kalmak zorunda değil

Başak ın farsi falı anlatıldığı gibi 1 saat sürmüyor ve çok özet geçiyor ben kağıda yazmışım ne dediğini yarım sayfa hatta bir a4 ün 1/4 ü ve kayda değer bir şey yok sadece bir tarih verdi o da işte tutarsa...

Nerden biliyorsunuz? 7 24 falciyla misiniz? Degilseniz nasil kefil oluyorsunuz? Kesfil olabiliyorsaniz tarafsiz kalamazsiniz, bu duruma da biz bu forumda reklam deriz. Umarim anlasabilmisizdir.

müşterileri falan varmış. Çıkarsa yazacağım
Başak ın farsi falı anlatıldığı gibi 1 saat sürmüyor ve çok özet geçiyor ben kağıda yazmışım ne dediğini yarım sayfa hatta bir a4 ün 1/4 ü ve kayda değer bir şey yok sadece bir tarih verdi o da işte tutarsa...

o zaman gitmeye değer mi bilemedim bana 50 bile fazla geliyor verirken

Zaten evet bir saat süren bi fal saçma olur ki tanıyorum hanimefendi siz esas reklamcisniz insanlara iftira atmayın fali kötü olabilir begenmeye bilirsiniz ama çocuğunuz olsun vs gibi şeyler çok terbiyesizce

Kızlar onu bunu boşverin online da sezgi candan harika anda özellikle bilginize... Bir de sıla ablanın dedikleri çıkmaya başladı yine ben şok sevgiler hepinize...

Ya zaten sıla bile 1 saat bakmıyor başak en fazla sohbet içinde 30 dk 15 dk karakter analizi kalanı geçmiş şimdi gelecek. Bana 17 eylül 17 ekim dedi kesin ama 2017 mart için bir tarih daha verdi aynı tarihi sezgi candan da verdi gerçi ama başak mı sezgi mi sezgi derim. Çünkü aynı başak mustafa miraç ın yanındayken asla asla dediği olay için tarih verdi olumlu gördü. Varın siz düşünün işte yine de kötülemiyorum iyiydi ama ben bir daha gidermiyim sanmam dostlar. Çok canım sıkılırsa sıla pandora kibele sibel belki arka bahçe serpil ve kesinlikle sezgi candan çok bile bence. Bir de bence herkes enerjisinin tuttuğu falcıyı bulup onunla devam etmesi lazım çünkü her falcı herkese tutturamıyor enerji meselesi olayına çok inanıyorum artık. Paylaşmak istedim sevgiler...

arkadaslar iyi geceler. buraya da giremedim nesrin evinde bakiyor. biz bi esyamizi bulmak icin arkadasim araciligiyla gitmistik baya yardimi oldu. kendisine sorayim izni olursa numarasini vereyim.

X