Ankara'daki Falcılar

Eski erkek arkadaşımın düğün davetiyesini bugün gördüm.hemen onun evleneceğini söyleyen falcıları paylaşayım:serhat,mustafa miraç ve sinem.onun dışında burda adı geçen ismini yazamayacağım sayıdaki bütün falcılar evlenemez demişti
Arkadaşlar bu msjımla ilgili düzeltme yapıyorum.bunlar düğüne bir kaç gün kala evlenmekten vazgeçmişler ve düğün iptal olmuş.dolayısıyla ilginç bir şekilde bu kadar falcı haklı çıkmış oldu :)

Bahvelide very cupcakeinbiraz ilerisinde bir cafede Nuran hanimvar baktiran oldu mu dedikleri cikiyor mu

Arkadaşlar bu msjımla ilgili düzeltme yapıyorum.bunlar düğüne bir kaç gün kala evlenmekten vazgeçmişler ve düğün iptal olmuş.dolayısıyla ilginç bir şekilde bu kadar falcı haklı çıkmış oldu :)

Eylem can hadi gözün aydın :)))))) evlenemez diyenleri de söyle bari :KK70:

Sana kazım koyuncu dan şu şarkıyı armağan ediyorum tüm sevip de bekleyenlere gelsin

KİMSE ALMASUN SENİ YİNE BANA KALASUN

Eylem can hadi gözün aydın :)))))) evlenemez diyenleri de söyle bari :KK70:

Sana kazım koyuncu dan şu şarkıyı armağan ediyorum tüm sevip de bekleyenlere gelsin

KİMSE ALMASUN SENİ YİNE BANA KALASUN
Yok canım ya kim istiyorsa tepe tepe kullansın benim için çıkan fallar önemli.inş yakında ben evlenicem.yasemin meryem özlem özge tuğçe demet hepsi olmaz demişti ama düğünden dönüleceğini kimse bilemedi

Bende çok nokta atışları oldu ama bilemediği tam tersi olanlar da oldu.o yüzden net bi şey diyemiyorum
Bana çok enteresan bişey yaptı. İlk iki falımda herşey çiçek böcek, çok mutlu olacaksınlar, falın çok güzeller bilmem neler. Son falda : bi kapı varmış, ama kapanmış. Çok kötü, berbat. Ama gerçekten çok olumsuz bi faldı yani. Bi ölmedim öyle diyim.

Bana çok enteresan bişey yaptı. İlk iki falımda herşey çiçek böcek, çok mutlu olacaksınlar, falın çok güzeller bilmem neler. Son falda : bi kapı varmış, ama kapanmış. Çok kötü, berbat. Ama gerçekten çok olumsuz bi faldı yani. Bi ölmedim öyle diyim.
Evet olumsuzları pat diye söylüyor ama fal sonuçta çok takma bak bana evlencek dedi ama bitti

Selam
Mustafa miraç'ı burada duyup gitmiştim, verdiği tarihler ve olaylar çıkmamıştı
Sonra bir arkadaş , sakin olduğu bir Zaman git kafası dağınıktır o yüzden tutturamamıştır Dedi , burada da eski bir üye dediği çıktı falan deyince ben de ikinci kere bir deneyeyim dedim . 100 liralık kahve ve tarot baktırdım , önceden dediklerini de yazmıştım , bu Sefer söyledikleri birinci falıyla alakasız şeylerdi . Bu arada bana her konuda pozitif şeyler söyledi. Ama geçmiş ile ilgili aman aman çok şey bildiğini söyleyemem . Klasik yine bir sürü tarih verdi , verdiği 3 tarih geçti dediği gibi şeyler olmadı . Dün gece şu ünlü astrolog susan miller 'ın burç yorumlarını okuyordum ki farkettim aynı şeyler ve aynı kritik tarihleri vermiş , kısaca Ada'm resmen burç yorumluyor
Daha önce de çıkmamıştı yine çıkmadı . Asla kendisine bir daha fal baktırmam.
Falında birşey söyledi bana ben de kesinlikle öyle bişey yok deyince lafı dolandırıp kelime oyunu yaptı anladım aslında nabza göre şerbet verdiğini
Dediği olayları asla dediği şekilde yaşamadım ve 2 falda da toplam verdiği 8 tarihten 1 tanesi bile çıkmadı
Sakın umut bağlamayın
Sevgiler

Mrb yaaa cengize giden oldu muuuuuu...bana her dedigini tekrarliyo sadece evlenecegim adami degistiriyor..

X