Ankara'daki Falcılar

Merhaba kizlar son donemde onerebileceginiz biri var mi bulamazsam ilaydaya gidecegim ilk fallari efsaneydi bana ama ondan da emin degilim bu sefer
ilaydanin ilk fali bana da cikmisti. sonrakiler de bi o kadar kotuydu. yildizname hazirladi guya burcumun yorumlarini yazmis birakmis.oradaki dogal taslar malum onlardan onerdi. ondan sonra da bi daha gitmedim.

prensip olarak numara vermiyorum. numarasini veremiyecegim nesrini onerebilirim. 20 tl'e oldukca iyiydi

Gençler yakında ankaraya gelcem bana önerdiğiniz biri var mı gerçekten psikolojim büyük bozuk herşeye rağmen gerçekleri duymaya ihtiyacım var kimse hikaye anlatmasın ben ankarada çook falcıya gittim ama nur abla fena değildi o da 2 dir baya patladı hemde hayatımla alakalı herşeyi biliyo tak tak söylemeye başladı...

Merhabalar arkadaşlar. Buradan ismini okuyup ya da tesadüfen gittiğim falci deneyimlerimi sizle paylaşacağım. Once beğenmediklerinden başlayayım
S balkon Mine: ismini burdan bulup gitmiştim. Durum analizleri dahi tutmadı. Beğenmedim ne yazık ki
Evim kafe sevda: 20 dakika kronometre tutuyorlar adeta. Evet bildikleri vardı. Durum analizleri de iyi. En rahatsız olduğum sure konusu oldu
Turuncu Zeynep: 3 yıl once baktığı falda geri donecek dediği insan simdi başkasıyla nişanlı. Hicbir dediği çıkmadı.
Küre kafe Nur?: ismini net hatırlamıyorum. Agzi dualı bi kadın. Hemen kursun dökelim modunda. Dediği birsey çıkmadı.
Bunlar isimlerini aklımda tutabildiklerim. Ama bazı arkadaşların burada övdüğü bircok falcıya gitmisimdir. Çıksaydı net hatırlardım diye düşünüyorum su son 3-4 sene içinde

Turuncu Basak: Farsça falı mukemmel. Zaten en iddali oldugu da odur. Alacaksın dediği haberi tam saatinde aynen anlattığı şekilde aldım. Şok'lar içinde kaldım tabi. Değişik fal çeşitleri de var. Taş falı, yüzük fali gibi. Kesinlikle denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Tarot fali da oldukça iyi. Tavsiye ettiğim yakın arkadaşlarım da memnun kaldı.
Turuncu AYNUR: cok bunaldigim bi aksam baya gec saatte kendisine tesadüfen fal baktırdım. Kahve ile başladık sonrasında o kadar etkilendim ki ardından su falı istedim. Hayatimda bildigi seyleri burda tek tek yazsam bitiremem. Örnek verecek olursam, aldatıldığım konusunda gözümü açtı, o kisi kaza geçirecek dedi sonra haberini aldım , bir hafta içinde arayacak dedi tarihler verdi vs ve hepsini yaşadım. Kendisine her hafta giderim nerdeyse. Onun su falı benim icin efsanedir:)

Turuncu başak ve aynur dediginiz fallara ne kadara bakıyor acaba?

Boşverin arkadaşlar kelin merhemi olsa kendi başına sürer. Bende zamanında ne falcilara gittim.gerçekten herseyi bilenlerde vardı ama gelecegi kimse bilemez işte. Bilseler kendi geleceklerini bilirlerdi ona gore hareket ederlerdi dimi ama.gecmisimi ben kendimde biliyorum yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…